Jump to content

Monster Rhombeus Set Up!!!!


Nick S3

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μία ανανέωση μιας και αγριέψαμε πολύ :bigemo_harabe_net-86: !!!όποιος περνάει δίπλα από το ενυδρείο τρώει κυνηγητό....μόνο που δεν γαβγίζει :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να φανώ κακοπροαίρετος αυτό που είδα στο παραπάνω βίντεο θεωρώ ότι μπορεί να στρεσάρει υπερβολικά ένα τέτοιο άγριο ψάρι όπως αυτό και μπορεί να μετατραπεί σε κάτι αρκετά σοβαρό, ακόμα και να χτυπήσει το ψάρι!

Πάντως είναι πραγματικά μεγάλος τσαμπουκάς, να τον χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα μην σπασεις το ενυδρειο με καμια καρατια :ph34r:

ωραιος φιλε , να δω ποτε θα ερθω να τα πουμε :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος!!!!! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παλικάρια!!!!

ebenos αυτό που λες δεν παίζει....το ψάρι γουστάρει παιχνίδι!!!!!!αν του προκαλούσα στρες θα ήταν συνέχεια καβατζομένος σε καμία γωνία.

Θηρευτής λέμμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν είναι δίσκος :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Όπως νομίζεις! Έχω δει όμως πολλούς θηρευτές να χτυπανε με φόρα στα τζάμια του ενυδρείου και να σπάνε τα μούτρα τους!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν μου έχει τύχει να σπάνε τα μούτρα τους τα ψάρια μου ή και των φίλων που έχουν πιράνχας από το φόρουμ... έχεις κάτι υπ όψιν σου και το λες αυτό???κανένα βίντεο??? άπο περιέργεια πιο πολύ ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για το πώς μπορεί να αντιδράσει ένα ψάρι, πόσο μάλλον ένας άγριος θηρευτής! Δεν είναι απαραίτητο πως θα τον κυριευσει ο φόβος και το stress, μπορεί κάτι ανάλογο με αυτό που περιγράφω να συμβεί και πάνω στην υπερδιέγερση του ζωντανού!

Αν δεν με απάτα η μνήμη μου ο Αντώνης είχε ένα παρόμοιο περιστατικό με ένα θηρευτή που έσπασε τα δόντια του!

Πάντως πραγματικά ο τύπος είναι πολύ τσαμπουκάς, όπως το είπες μόνο που δεν γαυγίζει! :)

Link to comment
Share on other sites

Να και το λινκ που σου ελεγα!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=21081&p=171202

Link to comment
Share on other sites

Να και το λινκ που σου ελεγα!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=21081&p=171202

Το συγκεκριμένο ζωντανό του Αντώνη έχασε το δόντι του και την άλλη μέρα έβγαλε άλλο και μάλιστα στο μέγεθος του παλιού!!!πράγμα δεν πρόκειται να γίνει ποτέ σε πιράνχας..άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Τέλος πάντων για να μην μ@μ@με το θέμα ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!!Εγώ δεν θα σταματήσω να τον πειράζω, άλλωστε για αυτό τον πήρα για να βλέπω αυτήν την συμπεριφορά :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς! Συζήτηση κάνουμε, καλό βράδυ! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

πολυ αγριος ο black!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-87: :bigemo_harabe_net-87: :bigemo_harabe_net-87:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Billy!

Το Σκ δεν μπόρεσα να βρεθούμε αλλά αυτό θα πιούμε σίγουρα καφεδάκι..... ακούς και εσύ Babinio???

Link to comment
Share on other sites

babinio ακουει.οβερ.τρελα ο ψαρης νικολη.δωσεεεε να σπασουν τα τζαμια ωρε

Link to comment
Share on other sites

:ballistic: τσαμπουκάς απο μικρός ο νεαρουλης :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Χρήστο!

Τι πάθατε ορέ και γράφετε όλοι (ορέ) σας κόλλησε ο Χρήστος?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ορε παλικαρε σε λέω ειναι κολητικο το ορε

βαλε ενα βιντεακι που σου δαγκωνει το δαχτυλο να γουσταρουμε :bigemo_harabe_net-112:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Μία ακόμα ανανέωση μιας και άλλαξα ενυδρείο,μπήκε σε λίγο μεγαλύτερο 80x50x55.

Το ψάρι έχει μεγαλώσει λίγο και χαίρει άκρας υγείας!!!

rnqx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...