Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 13 Οκτωβρίου


FotisGt

Recommended Posts

ειδα φατσες καλων μου φιλων αλλα και ορισμενων που καποια στιγμη πρεπει να βρεθουμε επιτελους και απο κοντα.

χαρηκα ιδιαιτερα που ειδα τον χασκι ανανεωμενο!!!

αδελφε νινταλ,ασπρισες γκαρνταση μου....να σε εχει καλα ο θεος.

σταματη,παντα ηθελα(πριν πολλαααααα χρονακια) τη μαυρη του συλλογου μπλουζα...χεχε εγω εχω ακομη την λευκη αν και δεν νομιζω να χωραω εκει μεσα πλεον.

παντως ολη η πλευρα του διαχειριστη μας ειναι μαλλον μαλωμενη με τα ξυραφακια.....

στρατο μου και εγω απο που θα σε βλεπω ρε φιλε?

χαρηκα και για τον καλο μου φιλο τον σωκρατη.ολα καλα ντοκ? Μια χαρά Κώστα σε πείσμα των καιρών ,νάσαι καλά

ελπιζω να τα πουμε συντομα απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

αχ καλε μου φιλε σωκρατη.χαθηκαμε,και εχασα και δεν βλεπω επισης και τον καλο σου τον αδελφο.2πλο το κακο για μενα.τι κανει ο μυστακοφορος?ακομα με αφρικη ασχολειται?

Link to comment
Share on other sites

αχ καλε μου φιλε σωκρατη.χαθηκαμε,και εχασα και δεν βλεπω επισης και τον καλο σου τον αδελφο.2πλο το κακο για μενα.τι κανει ο μυστακοφορος?ακομα με αφρικη ασχολειται?

Πάντα ,αλλά διατηρεί και το φυτεμένο του :) :)

Link to comment
Share on other sites

σε παρακαλω πολυ να του δωσεις τους εγκαρδιους χαιρετισμους μου.ειναι απο τους καλους και παλιους μου φιλους οπως και εσυ φιλτατε μου σωκρατη.

Link to comment
Share on other sites

σε παρακαλω πολυ να του δωσεις τους εγκαρδιους χαιρετισμους μου.ειναι απο τους καλους και παλιους μου φιλους οπως και εσυ φιλτατε μου σωκρατη.

Ευχαριστως να του δώσω ,Νάσαι καλά Κώστα

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τα λίγα καλά που έχετε εκεί κάτω και από τα αρνητικά που έχουμε εμείς εδώ πάνω στην Καβάλα. Πολύ θα ήθελα να βρισκόμουν στην ψαροπαρέα σας και να μιλήσω με παλιούς φίλους, Χαίρομαι που περάσατε καλά και μην ξεχνάτε και εμάς τους απομονωμένους.

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τα λίγα καλά που έχετε εκεί κάτω και από τα αρνητικά που έχουμε εμείς εδώ πάνω στην Καβάλα. Πολύ θα ήθελα να βρισκόμουν στην ψαροπαρέα σας και να μιλήσω με παλιούς φίλους, Χαίρομαι που περάσατε καλά και μην ξεχνάτε και εμάς τους απομονωμένους.

Δεν πιστευω ρε να χεις παραπονο απο μενα.Τηλεφωνω :D

Link to comment
Share on other sites

Που τον θυμήθηκες αυτόν !!!!

Ποιός σχολίασε την απουσία του ....... κανένας !!!

Σιγα μη μας έλειπε ο Ηλίας ........................... !!!!

:bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113:

χωρις να θελω να δικαιολογηθω πραγματικα νομιζα οτι θα γινοταν αυτο το σαββατο (αυριο)δεν υπηρχε περιπτωση να μην ερχομουν....*****************!!!!!!!!!!!δεν ξερω τι φλασια εφαγα, σημερα μπηκα για να δηλωσω συμμετοχη,,, :angry03: :angry03: :angry03: :angry03: ελπιζω να περασατε καλα και εδω ειμαστε ,,,δεν θα χαθουμε...... :bigemo_harabe_net-57:

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...