Jump to content

Dream Led


kostas82

Recommended Posts

Γίνεται προσπάθεια να συγκεντρωθούν 50 led των 50W ή των 100W ή και τα δυο , για ομαδική παραγγελία. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει πμ στον Ron . Το θέμα είναι εδώ http://www.sandiegoreefs.com/forums/showthread.php?95376-v1.0-Dream-Chip-Group-Buy-2-(50-LED-version.-100-LED-version)&goto=newpost

Link to comment
Share on other sites

ομαδικη παραγγελια απο ποιον δηλαδη ? γιατι δεν το ''εποιασα'' καλα το θεμα

Link to comment
Share on other sites

βρε ο ρον ειναι.απο το σαν ντιεγκο αμερικης....ρε μη χειροτερα λεμε...χεχε

Link to comment
Share on other sites

βρε ο ρον ειναι.απο το σαν ντιεγκο αμερικης....ρε μη χειροτερα λεμε...χεχε

βρε γενικοτερα δεν το εχω ποιασει το θεμα ... ισως φταιει η βροχη :P

Link to comment
Share on other sites

ομαδικη παραγγελια απο ποιον δηλαδη ? γιατι δεν το ''εποιασα'' καλα το θεμα

εδώ έχουμε πει κάποια πράγματα ............................ , ο τύπος που οργανώνει την ομαδική παραγγελία αν και δεν το λέει μάλλον κάποια σχέση έχει με την εταιρία Led Lamp Bulb, Aquarium items in ac-rc store on eBay!

το πως θα γίνει η αποστολή αν μαζευτεί η ποσότητα που απαιτεί η εταιρεία για να κατασκευάσει τα λεντ (γιατί δεν παίζουν ακόμα στην αγορά )και τα λοιπά αν σε ενδιαφέρει μπορείς να τον ρωτήσεις γιατί δεν ξέρω να σου πω

Mod edit.

link προς εξωτερικούς συνδέσμους δεν επιτρέπονται από τον κανονισμό του φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

εδώ έχουμε πει κάποια πράγματα................................ο τύπος που οργανώνει την ομαδική παραγγελία αν και δεν το λέει μάλλον κάποια σχέση έχει με την εταιρία Led Lamp Bulb, Aquarium items in ac-rc store on eBay!

το πως θα γίνει η αποστολή αν μαζευτεί η ποσότητα που απαιτεί η εταιρεία για να κατασκευάσει τα λεντ (γιατί δεν παίζουν ακόμα στην αγορά )και τα λοιπά αν σε ενδιαφέρει μπορείς να τον ρωτήσεις γιατί δεν ξέρω να σου πω

Θα του ριξω μια ματια Κωστα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...