Jump to content

Discus Addicts


lamb-angelo

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους τους δισκο εθισμενους....

Εγω παρεα με τον Rebelo φτιαξαμε στο fb ενα γκρουπ σχετικα με τους αγαπημενους μας δισκους(τι αλλο θα ειχε).

Μιας και δεν υπηρχε ελληνικο οργανωμενο γρουπ ριξαμε την ιδεα στο τραπεζι και το σκεφτηκαμε.

Υστερα απο πολυ επικοινωνια και ατελειωτα μηνυματα(ο Νικος κυριως γιατι εγω ξερω ελαχιστους) με ξενους εκτροφεις,συγγραφεις,κριτες διαγωνισμων και χομπιστες αποφασισαμε να το κανουμε.....

Ειναι ενα γρουπ στο οποιο οι δισκαδες και μη θα μπορουν να ποσταρουν φωτο,αποριες,εμπειριες,βιντεο και οτι αλλο θελουν σχετικα με τον βασιλια ή να παρακολουθουν τα διαφορα θεματα....

Φυσικα και δεν φευγουμε απο το αζ και ουτε θα σταματησουμε να ποσταρουμε και να βοηθαμε οσο μπορουμε...

Απλα το κανουμε για να μπορουν ολοι οι ελληνες χομπιστες να απορροφουν οτι μπορουν απο τους ξενους μεταξυ των οποιων ειναι μερικα απο τα μεγαλυτερα ονοματα του χωρου μας...

Οποιος θελει λοιπον ειναι καλοδεχουμενος να μπει στην ομαδα μας για να εμπλουτιζει τις γνωσεις του και τις εμπειριες του(και τις δικες μας φυσικα).

Πιστευουμε οτι θα παει καλα γιατι μωλις σε 5 μερες λειτουργιας εχουμε πανω απο 350 μελη.

Θα μας βρειτε στο παρακατω λινκ στο φατσοβιβλιο: http://www.facebook..../discusaddicts/

Το διακριτικο μας ειναι αυτο:post-20302-0-31469200-1354200902_thumb.jpg

Σας ευχαριστω προκαταβολικα ολους.

Υ.Γ - Για να ανοιξω το παραπανω θεμα πηρα αδεια απο τον Admin του φορουμ και τον ευχαριστω ιδιαιτερα γι αυτο. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια!!! πολυ καλη κίνηση που σιγουρα θα στηρίξω οχι γιατι ειμαι δισκας, αλλα γιατι ειμαι ψαροκαμμενος και θελω το χομπυ μας να προχωραει μπροστα!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο για την προσπαθεια.

Καλη συνεχεια :)

πολυ ωραια κινηση μπραβο :bowdown: :bowdown:

μπραβο παιδια!!! πολυ καλη κίνηση που σιγουρα θα στηρίξω οχι γιατι ειμαι δισκας, αλλα γιατι ειμαι ψαροκαμμενος και θελω το χομπυ μας να προχωραει μπροστα!! :D

Να ειστε καλα...ευχαριστουμε και χαιρομαστε που σας αρεσει..... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γράφτηκα Κίμωνα. Πολύ καλή κίνηση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο για την σκέψη και την πραγματοποίηση της ιδέας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστουμε ολους για την ανταποκριση που δειχνετε !!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδεια πολυ καλη κινηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά που θα γλυτώνατε τόσο εύκολα απο εμάς! Χαχαχαχα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εσεις δεν γλυτωνεται απο εμας.... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Σας ευχαριστουμε ολους για τα καλα σας λογια.......

Link to comment
Share on other sites

Θα το σκεφτώ ....... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Εγω δεν το σκεφτηκα ομως...χαχαχαχαχαχαχαχχα.....καλως ηρθες.....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά. Πολύ καλή προσπάθεια, ιδιαίτερα αφού έτσι μπορούμε να έρθουμε σε επαφή με χομπίστες απο όλο τον κόσμο προβάλοντας συγχρόνως τις Ελληνικές προσπάθειες και επιτεύγματα στον χώρο.

Θα χαρώ να βοηθήσω όπου και όπως μπορώ, αν και συνήθως εγώ ζητάω βοήθεια. :bigemo_harabe_net-74:

Κων/νος

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστουμε για την ανταποκριση που δειχνεται.....πραγματικα χαιρομαστε που σας αρεσει.....

Τα συγχαρητηρια αξιζουν σε ολους εσας................ :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η ιδέα σας Κίμωνα και Νίκο!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

Μπpάβο και στοuς δuό......!!!!!!!!!!!!!

Α.. Και να βλέποuμε και κανένα like.......... Μη τα τσιγκοuνεuέστε :bigemo_harabe_net-74:

ΩPΑΊΑ ΤΑ ΨΑPAΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η ομαδα του discus addicts δηλαδη εγω και ο Νικος(rebelos) σας ευχομαστε καλες γιορτες.....

Ο νεος χρονος να σας φερει υγεια,αγαπη και ευτυχια σε εσας και στις οικογενειες σας.(και στα ψαρια σας φυσικα)



Να ειστε ολοι καλα και να περασετε τις ωραιοτερες γιορτες της ζωης σας....



Απο εμας "δωρο" η χριστουγεννιατικη καρτα του group μας.....



post-20302-0-47860200-1355262421_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά , παιδιά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...