Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης 9/12/2012


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αν έχει κανένας περίσσεια χαέτο θα το εκτιμούσα.

Θα φέρω για τον Τραπατόνι Αλέξη απο κλάδεμα αλλά μπορώ να φέρω λίγη παραπάνω και για 'σένα αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Να χαρώ εγώ το φιλαράκι μου!

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά μεγάλε.. αλλά ποιος είναι ο τραπατονι??? Οεο?

Εσύ, οέο!!! Τζιοβάνι Τραπατόνι είναι ο πολύ γνωστός προπονητής του ιταλικού ποδοσφαίρου http://en.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Trapattoni προτιμάω να μου θυμίζει το nickname σου αυτον παρά τον άλλο Giovanni, εκτός και αν σε ενοχλεί φίλε οπότε να ζητήσω συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ, οέο!!! Τζιοβάνι Τραπατόνι είναι ο πολύ γνωστός προπονητής του ιταλικού ποδοσφαίρου http://en.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Trapattoni προτιμάω να μου θυμίζει το nickname σου αυτον παρά τον άλλο Giovanni, εκτός και αν σε ενοχλεί φίλε οπότε να ζητήσω συγνώμη.

Χαχαχαχα έτσι έτσι..

με ενοχλεί αφάνταστα φιλαράκι κ γι'αυτό στην συνάντηση δε θα σε μιλήσω. Θα σου κλέψω την αλγη κ θα φύγω!

Χαχαχα μη λες χαζά!!

Άντε περιμένω το αύριο να πιούμε γκαιφε στην φραπεδουπολη που ζούμε γιατί μόνο έτσι ξελαμπικαρουμε ..

Link to comment
Share on other sites

...

Άντε περιμένω το αύριο να πιούμε γκαιφε στην φραπεδουπολη που ζούμε γιατί μόνο έτσι ξελαμπικαρουμε ..

Γιατί αυτή η φράση μου θυμίζει klaz?? ΧεχεχεχεεεΚωθθθθθταααακηηηη εσύ θα είσαι?? Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Εμ, έτσι όπως το έγραψες ξέρω 'γω; Οκ φιλαράκι αύριο τα λέμε στον καφέ και μετά για όποιον τραβάει η όρεξη του πατσά σπέσιαλ!!

Link to comment
Share on other sites

Εμ, έτσι όπως το έγραψες ξέρω 'γω; Οκ φιλαράκι αύριο τα λέμε στον καφέ και μετά για όποιον τραβάει η όρεξη του πατσά σπέσιαλ!!

Τι πατσα ορέ?? Να μαζευτούμε να πάτε!! Μπλιαχ!! Ούτε να το μυρίσω δε μπορώ! Απορώ πως το τρώτε!!

Link to comment
Share on other sites

Αγνοεις τα βασικα νεαρε...και μου θες και παουερ κωνο

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Παει...οποιος τρωει πατσα μαθαινει γρηγορα τιπς για τον κωνο...εκτος και αν ερθει και ο θωμας και μισει και αυτος τον πατσα...,οποτε ετσι χαλαει η πιατσα..χεχε

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί αν φέρει κανένα tds meter κάποιος να μετρήσουμε και την ΑΟ μας?

Άντε όλο με τα αλάτια πιά.

Γλυκούληδες ενωμένοι...ποτέ νικημένοι !!!!

Κ

Link to comment
Share on other sites

Το TDS δεν θα κάνει δουλειά στη μέτρηση την στιγμή που το νερό θα έχει έρθει σε επαφή με τον αέρα.

Η μέτρηση είναι σωστή μόνο τη στιγμή παράγεται το νερό από την όσμωση.

Link to comment
Share on other sites

Παει...οποιος τρωει πατσα μαθαινει γρηγορα τιπς για τον κωνο...εκτος και αν ερθει και ο θωμας και μισει και αυτος τον πατσα...,οποτε ετσι χαλαει η πιατσα..χεχε

Mobile klaz speaking...

Δεν πειράζει!! Καλή καρδιά φίλε.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ελα για την μυηση πατσα.φοβασαι τις ανασες μας μετα το μπουκοβο και το σκορδοστουμπι βρε;

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα εγω αυριο δεν θα ειμαι στην συναντηση,γιατι ειμαι με φοβερη γρυπη και μολις σημερα σηκωθηκα απο το κρεβατι.Αλλα εκτος αυτου εχω εορταζομενες την μανα μου και την κορη μου.Καλα να περασετε :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα εγω αυριο δεν θα ειμαι στην συναντηση,γιατι ειμαι με φοβερη γρυπη και μολις σημερα σηκωθηκα απο το κρεβατι.Αλλα εκτος αυτου εχω εορταζομενες την μανα μου και την κορη μου.Καλα να περασετε :bigemo_harabe_net-145:

Να τις χαιρεσαι και τις δυο :)

Link to comment
Share on other sites

Να τις χαιρεσαι και τις δυο :)

Ευχαριστω,να εισαι καλα Στρατε :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα εγω αυριο δεν θα ειμαι στην συναντηση,γιατι ειμαι με φοβερη γρυπη και μολις σημερα σηκωθηκα απο το κρεβατι.Αλλα εκτος αυτου εχω εορταζομενες την μανα μου και την κορη μου.Καλα να περασετε :bigemo_harabe_net-145:

Nα τις χαιρεσε Σταθακο μου! Παντα υγεια!

Link to comment
Share on other sites

Να τις χαίρεσαι Στάθη και περαστικά!!

Link to comment
Share on other sites

Το TDS δεν θα κάνει δουλειά στη μέτρηση την στιγμή που το νερό θα έχει έρθει σε επαφή με τον αέρα.

Η μέτρηση είναι σωστή μόνο τη στιγμή παράγεται το νερό από την όσμωση.

Υποκλίνομαι για άλλη μια φορά στο εύρος γνώσεων σου.....

Ευχαριστώ τα λέμε το απόγευμα,

Κ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το διαπίστωνα εάν δεν το δοκίμαζα, κάτι όμως που έγινε τυχαία !!!

Ήρθε παλαιότερα ο Βαλεντίνο με ένα κουτάκι νερό Α/Ο να το μετρήσουμε με το δικό μου όργανο που είναι in line στην όσμωση (όχι χειρός).

Η μέτρηση γίνεται μέσα από τις σωληνώσεις και μου έδειχνε 001. Όταν τον αφαίρεσα για να μετρήσω του Βαλεντίνου το νούμερο ήταν πολύ μεγαλύτερο, αλλά και το δικό μου νερό, όταν το μέτρησα με τους αισθητήρες μέσα σ ένα δοχείο πάλι η τιμή ήταν μεγαλύτερη, αλλά μικρότερη από αυτή του Βαλεντίνου.

Όταν ξανακούμποσα τον αισθητήρα στη θέση του η μέτρηση επανήλθε πάλι στο 001.

Εμπειρική είναι η διαπίστωση, αλλά βάση αυτής της εμπειρίας έβγαλα και αυτό το συμπέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...