Jump to content

Εκδρομή Στην Αθήνα Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

εχω περασει και απο το σπιτι 2-3 φορες με τη ναταλια νικο πριν ποσα χρονια! :bigemo_harabe_net-64:

οταν ειδωθουμε θα θυμηθεις!

και γιατί δεν έχεις ξαναπεράσει ρε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατρε αν ερθεις να φας μπουγατσα εδω την πατησες φιλε!αχαχχαχαχααχαχαχ

Καλητερα να μας φερετε εσεις απο πανω να φαμε ολοι μαζι! (εγω θελω με σοκολατα :P )

Ραστα μαλλον δεν ξερεις το καταλληλο μαγαζι. :)

Link to comment
Share on other sites

Πώ-πω Rasta φίλε έχω κοντά μου μια μπουγατσερί μεγάλη περίπτωση(απο το 76`)...κάθε μέρα φρέσκια χειροποίητη σπανάκι/τυρί/κρέμα/κιμά...πας να φας πρωινό και είσαι φέρε....και φέρε....και φέρε....μέχρι να σκάσεις...

Φυσικά αν δεν ξέρεις δεν θα σου πει κανένας ότι είναι μπουγάτσα...και που έχει καλή αυθεντική μπουγάτσα...

Στην Βέροια έχει κάτι μυστήριες γεύσεις με πίτσα...σοκολάτα και άλλα τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πηγαινα στην Τουμπα για μπουγατσα,κοντα στο γηπεδο του ΠΑΟΚ,ηταν και πισω απο το σπιτι μου στην πρωτη προσπαθεια μου ναζησω στη Θεσσαλονικη!

Στρατο,απ οσες εχω δοκιμασει εδω,σαν της Θεσσαλονικης δεν εχει!:P

ΥΓ Κουρειο το καναμε το θεμα...Αιολεεεε το AZAX! :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πηγαινα στην Τουμπα για μπουγατσα,κοντα στο γηπεδο του ΠΑΟΚ,ηταν και πισω απο το σπιτι μου στην πρωτη προσπαθεια μου ναζησω στη Θεσσαλονικη!

Στρατο,απ οσες εχω δοκιμασει εδω,σαν της Θεσσαλονικης δεν εχει! :P

ΥΓ Κουρειο το καναμε το θεμα...Αιολεεεε το AZAX! :P

Πρεπει να σε παω Κωστα :)

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να σε παω Κωστα :)

Αντε να δουμε...εχω μια αδυναμια στις μπουγατσες:P

Link to comment
Share on other sites

και γιατί δεν έχεις ξαναπεράσει ρε;

να ξερες ποσες φορες εχω σκεφτει να σου στειλω να βρεθουμε....απλα εγω τα σ/κ ειμαι κλεισμενος και θυμαμαι που ελεγες

οτι εσυ καθημερινες ειχες τρεξιματα με τη δουλεια!

χαζομαρα μου επρεπε να σου στειλω :(

δεν πειραζει αυτο διορθωνεται,διπλα ειμαστε...αφου να φανταστεις στο περιπου το θυμαμαι το σπιτι(εκτος και αν εχεις μετακομισει) :bigemo_harabe_net-64:

αντε να ψησουμε και τα καρντασια να κατεβουν οσο πιο πολλοι μπορουν για να κανουμε κανενα ρεκορ στη καταναλώση μπυρας!και εισαι και ωραιος που ανοιγεις και το σπιτι σου για τον φωτη και αλλον ενα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

και εισαι και ωραιος που ανοιγεις και το σπιτι σου για τον φωτη και αλλον ενα :bigemo_harabe_net-146:

το σπίτι μου είναι πάντα ανοικτό για τους φίλους και το ξέρουν. Αντε να ψήσει και ο Αλέξανδρος το γείτονά του (ξέρει αυτός) και θα το κάνουμε ...

ΥΓ Ευπρόσδεκτος όποτε θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως συμμετοχη απο τοσο νωρις δεν μπορω να δηλωσω.. Ο λογος? ...

Μετά είναι και το άλλο. κάποιοι είναι παντρεμένοι με παιδιά... ή θα πρέπει να πάρουν όλη την οικογένεια μαζί ή να τα φορτώσουν στις γιαγιάδες !!!

Οποτε... εν αναμονη..

Link to comment
Share on other sites

να ξερες ποσες φορες εχω σκεφτει να σου στειλω να βρεθουμε....απλα εγω τα σ/κ ειμαι κλεισμενος και θυμαμαι που ελεγες

οτι εσυ καθημερινες ειχες τρεξιματα με τη δουλεια!

χαζομαρα μου επρεπε να σου στειλω :(

δεν πειραζει αυτο διορθωνεται,διπλα ειμαστε...αφου να φανταστεις στο περιπου το θυμαμαι το σπιτι(εκτος και αν εχεις μετακομισει) :bigemo_harabe_net-64:

αντε να ψησουμε και τα καρντασια να κατεβουν οσο πιο πολλοι μπορουν για να κανουμε κανενα ρεκορ στη καταναλώση μπυρας!και εισαι και ωραιος που ανοιγεις και το σπιτι σου για τον φωτη και αλλον ενα :bigemo_harabe_net-146:

Στην μπύρα είστε όλοι γατάκια…δεν φτουράτε…. :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

αντε να ψησουμε και τα καρντασια να κατεβουν οσο πιο πολλοι μπορουν για να κανουμε κανενα ρεκορ στη καταναλώση μπυρας!και εισαι και ωραιος που ανοιγεις και το σπιτι σου για τον φωτη και αλλον ενα :bigemo_harabe_net-146:

Τρελέ, είμαι μέσα κι εγώ να ξέρεις! B)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρεμαλια.....πιειτε εσεις τις μπυρες,κι αφηστε εμενα να τρωω :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

H ομάδα της Σκύδρας βρίσκεται σε σκέψεις ακόμα. :bigemo_harabe_net-75:

Κάτι προσφορές με 9 ευρώ Αθήνα-Θεσσαλονίκη δεν ισχύουν πλέον?

Link to comment
Share on other sites

Ο φτηνότερος τρόπος είναι αυτός Στάθη…..

autostop.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σταθη κατεβα ρε φιλαρακι να σε γνωρισουμε κι απο κοντα! Εχουμε να συζητησουμε εμεις οι δυο για το μελλον της Αφρικης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ Θοδωρή απο δω το πας από εκεί το φέρνεις, όλο γύρω απο την Αφρική είσαι!!!! Πες το μην ντρέπεσαι, "ΘΕΛΩ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΟΟΟΟΟ!!!" :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Η αλήθεια είναι οτι είναι κάπως νωρίς για να πούμε με σιγουριά. Θα δείξει, ελπίζω να μπορέσω φιλαράκι. :)

Link to comment
Share on other sites

Έλα να καταβαίνουν τα βόρεια....Έλα να γίνομαστε πολλοί!Έλα να φτάσουν τα κοραλλάκια μας βόρεια!Έλα λέμεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεστε!Όλα μια ιδέα είναι... Σας περιμένουμε όλους!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεστε!Όλα μια ιδέα είναι... Σας περιμένουμε όλους!!! :)

+ 1.000

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κατεβαίνετε από Παρασκευή να γίνει και καμια μάζωξη μπύρας;

εγω πινω μπυρες και απογευματα... :D ...μετα το swap!

θα εχετε χρονο βαγγελη μετα το swap?

νικο εσυ?

Σας παρακαλώ προσοχή!

:bigemo_harabe_net-55: ΠΟΤΕ και για κανένα λόγο δεν πίνουμε μπίρα πριν από τις 5. Είναι σοβαροί βιολογικοί λόγοι που το απαγορεύουν. Έχει να κάνει με το μεταβολισμό και την ικανότητα του σώματος να διασπάσει τους χημικούς δεσμούς της αλκοόλης και επίσης με τον τρόπο που αυτή δεσμεύεται από τα ερυθρά αιμοσφαίρια σαν ελεύθερο μόριο αιθανόλης.

:bigemo_harabe_net-65: Παραθέτω πιο κάτω χρονοδιάγραμμα που μπορείτε να τυπώσετε για την παρακολούθηση της κατάποσης μπίρας τις ώρες της ημέρας.

Παρακαλώ τηρήσατε το σωστό χρονοδιάγραμμα.

Ευχαριστώ!!

The Professor "Oceanaut"

:bigemo_harabe_net-134:

51nAToiJsoL_SY300__zpsb09b0cb6.jpg

Έγινε επεξεργασία - Oceanaut
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...