Jump to content

Πρόβλημα Με Εμφάνιση Καρτέλας Μου


gentlem@n

Recommended Posts

Καλημέρα στην συντονιστικ'η ομαδα.

Εχω 2 προβληματακια και θα ηθελα παρακαλώ να με βοηθήσετε.

Το α' εινιαι ότι πάνω δεξιά στο nickname μου πατώντας το βελάκι να ανοίξει η καρτέλα μου δεν φαινεται το μενού για τι κρύβεται απο το μεγάλο λευκό πλαισιο που εχετε στην κορυφη της σελίδας σας, που δεν εμφανίζει τίποτα.

το β' ειναι οτι παω στης φωτο να κανει νεο αλμπουν να επισυναψω φωτο και δεν με αφηνει, μου βγάζει μήνυμα απαγορευτικό.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχάς να τα πάρουμε ένα ένα.... στην κορυφή που λες δεν υπάρχει λευκή λωρίδα αλλά το banner του AquaZone

baner_zps532b2795.jpg

για να βλέπεις εσύ λευκή λωρίδα σημαίνει ή ότι δεν έχεις ενημερωμένη έκδοση του flash player/ java και δεν ξέρω τι άλλο υπάρχει από αυτά τα προγράμματα, ή ότι χρεισημοποιείς τον internet explorer (παλιά που τον χρησιμοποιούσα είχα το ίδιο θέμα)

Δοκίμασε να μπείς στο forum χρησιμοποιώντας ένα εκ των chrome, firefox και πες μας αν λυθεί αυτό το θέμα

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον browser δουλεύεις ; Εμένα με firefox 20.0 , chrome 26.0... και 9άρι explorer , ανοίγει κανονικά. Το flash ίσως να μην σου παίζει στον explorer.

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον browser δουλεύεις ; Εμένα με firefox 20.0 , chrome 26.0... και 9άρι explorer , ανοίγει κανονικά. Το flash ίσως να μην σου παίζει στον explorer.

εχω τον internet 9 αλλα απο οτι ειδα πρεπει να κανω αναβαθμιση στο Adobe Flash Player

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...