Jump to content

1St Aquazone.gr Frag & Plant Swap 21/04/2013 - Αθήνα {Photo Post}


Husky_Jim

Recommended Posts

Ετσι ειμαι Βασιλη οταν θελω να μιλησω και δεν μπορω :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειμαι Βασιλη οταν θελω να μιλησω και δεν μπορω :D

Σε καταλαβαίνω,δεν είχες και που να σπαμάρεις....

:D

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω,δεν είχες και που να σπαμάρεις.... :D

Μ'αρεσεις :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Κατω τα χερια απο τον Στρατο.... σκοτωνω... :)

Που θα βρεις ξανα παιδι να εχει μπει στην Τούμπα και να ειναι Μουγκα??? :):D

Link to comment
Share on other sites

Ένα τεράστιο μπράβο σε όλους σας παιδιά! Πραγματικά μια γιορτή του χομπι ! Νομίζω πως η καλύτερή ευχή που τα περικλείει όλα είναι μια.. και του χρόνου! Άιντε και τώρα η Θεσσαλονίκη να ετοιμάζεται!

Link to comment
Share on other sites

και λίγο υλικό ακόμη!

DSC05600_zps649e2aa4.jpgDSC05599_zps111eeef4.jpgDSC05597_zps00b10bf8.jpgDSC05596_zpsce4d0785.jpg

DSC05595_zps35ae2657.jpg

εδώ σε τρυφερές στιγμές

DSC05594_zps42346bda.jpgDSC05593_zps729c2733.jpgDSC05586_zpsb4fe0db1.jpg

διάλεξε σε λέω!

DSC05584_zpse81da460.jpgDSC05579_zps0e3ac220.jpgDSC05578_zps84aa3bf0.jpgDSC05577_zpscb418604.jpgDSC05575_zpsd6f3a4a0.jpg

απλά έχουμε πολύ λαό του χρόνου περισσότεροι

DSC05574_zps215e15ef.jpgDSC05573_zps7699da9e.jpgDSC05571_zps4c014bbd.jpgDSC05569_zpsa981e7ad.jpgDSC05562_zps755e3aed.jpg

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Και μιά φωτό του Virlo με γάντι, το οποίο τελικά δεν το χρησιμοποίησε και παραλίγο να βγάλει ...λέπια!!! :P

post-491-0-06489600-1366741399_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ξερετε,να σας πω πως ο Σταυρος μολις πριν ειχε ξεγεννησει μια αγελαδα γι'αυτο ειχε αυτο το γαντι.Εβαλε κι εκει το χερακι του ο αξυριστος,αλλα ειναι ταπεινο παληκαρι και δεν ηθελε να το πει :D:P

Link to comment
Share on other sites

χαχα!χρηστο τρομερη φωτο!!

ρε συ....τον εχεις κανει να φαινεται ομορφο!!!!

Μιχαλακη ζηλευουμε ????

Φταιω εγω που ο Θεος ηταν απλοχερος οταν γεννηθηκα ??? :)

Επειδη δεν ξερετε,να σας πω πως ο Σταυρος μολις πριν ειχε ξεγεννησει μια αγελαδα γι'αυτο ειχε αυτο το γαντι.Εβαλε κι εκει το χερακι του ο αξυριστος,αλλα ειναι ταπεινο παληκαρι και δεν ηθελε να το πει :D:P

Ρε Στρατο εχω 1 απορια ... γιατι η αγελαδα που ξεγεννησα γιατι ειχε 5 ποδια???? :)

Όχι ρε π...η μου και ετοιμαζόμουνα να φάω τώρα. :bigemo_harabe_net-75:

Ειχες κανενα καλο φαί ????

Έγινε επεξεργασία - VRILO
Link to comment
Share on other sites

Σταυρε πρεπει να απαντησω;

Ο θεος Ανεμος θα με βρει στη γωνια :D

Link to comment
Share on other sites

1000 μπράβο παιδιά για την οργάνωση ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλα τέτοια event.

Στράτο ρε τη μπλούζα φοράς ρεεεεεε.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τις φωτογραφίες και τα video και ανυπομονώ για το επόμενο event!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη mad23 ... εμαθα οτι την προηγούμενη το βραδυ καθοσουν κ εδινες οδηγιες πινοντας Grants... ισχύει??? :)

Που ήσουν εσυ βρεεε?????

:)

Ολα καλα.

Γιανναρε μου στεναχωρηθηκα παρα πολυ που δεν μπορεσα να ερθω :(

Και ενας απο τους πολλους λογους που στεναχωρηθηκα ηταν το οτι δεν καταφερα να σας γνωρισω απο κοντα και εσενα αλλα και τον θοδωρη...ξερεις,ωραιο και ομορφο να τα λεμε καλα στο az αλλα το προσωπο με προσωπο εχει αλλη χαρη!!

Ειχα μια υποχρεωση που προσπαθουσα μεχρι τελευταια στιγμη να αποφυγω αλλα τελικα δυστυχως δεν απεφυγα.

Ισχυει αυτο που σου ειπε ο "ρουφιανος" :hysterical: (το λεω γιατι ξερω ποιος ειναι :P ) αλλα το εκανα μονο και μονο

για να μπορω να βλεπω τον σταυρο ομορφο αλλιως φιλε μου θα δυσκολευομουν να τον βλεπω τοσες ωρες και την παρασκευη και το σαββατο!! :D

Μιχαλακη ζηλευουμε ????

Φταιω εγω που ο Θεος ηταν απλοχερος οταν γεννηθηκα ??? :)

Σταυρακα μου απλοχερος ηταν ο θεος με το οτι σου εδωσε γυναικα διαμαντι και σε εκανε φοβερο παιδι...μετα

ειπε να κανει ενα διαλειμα και ξεχασε να σε σουλουπωσει λιγο! :hysterical: :hysterical:

:bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη mad23 ... εμαθα οτι την προηγούμενη το βραδυ καθοσουν κ εδινες οδηγιες πινοντας Grants... ισχύει??? :)

Που ήσουν εσυ βρεεε?????

:)

Ολα καλα.

Γιανναρε μου στεναχωρηθηκα παρα πολυ που δεν μπορεσα να ερθω :(

Και ενας απο τους πολλους λογους που στεναχωρηθηκα ηταν το οτι δεν καταφερα να σας γνωρισω απο κοντα και εσενα αλλα και τον θοδωρη...ξερεις,ωραιο και ομορφο να τα λεμε καλα στο az αλλα το προσωπο με προσωπο εχει αλλη χαρη!!

Ειχα μια υποχρεωση που προσπαθουσα μεχρι τελευταια στιγμη να αποφυγω αλλα τελικα δυστυχως δεν απεφυγα.

Ισχυει αυτο που σου ειπε ο "ρουφιανος" :hysterical: (το λεω γιατι ξερω ποιος ειναι :P ) αλλα το εκανα μονο και μονο

για να μπορω να βλεπω τον σταυρο ομορφο αλλιως φιλε μου θα δυσκολευομουν να τον βλεπω τοσες ωρες και την παρασκευη και το σαββατο!! :D

Μιχαλακη ζηλευουμε ????

Φταιω εγω που ο Θεος ηταν απλοχερος οταν γεννηθηκα ??? :)

Σταυρακα μου απλοχερος ηταν ο θεος με το οτι σου εδωσε γυναικα διαμαντι και σε εκανε φοβερο παιδι...μετα

ειπε να κανει ενα διαλειμα και ξεχασε να σε σουλουπωσει λιγο! :hysterical: :hysterical:

:bigemo_harabe_net-146:

Χαχαχαχαχααχααα !!!!!!! Εισαι απίθανος!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιανναρε μου στεναχωρηθηκα παρα πολυ που δεν μπορεσα να ερθω :(

Και ενας απο τους πολλους λογους που στεναχωρηθηκα ηταν το οτι δεν καταφερα να σας γνωρισω απο κοντα και εσενα αλλα και τον θοδωρη...ξερεις,ωραιο και ομορφο να τα λεμε καλα στο az αλλα το προσωπο με προσωπο εχει αλλη χαρη!!

Ειχα μια υποχρεωση που προσπαθουσα μεχρι τελευταια στιγμη να αποφυγω αλλα τελικα δυστυχως δεν απεφυγα.

Ισχυει αυτο που σου ειπε ο "ρουφιανος" :hysterical: (το λεω γιατι ξερω ποιος ειναι :P ) αλλα το εκανα μονο και μονο

για να μπορω να βλεπω τον σταυρο ομορφο αλλιως φιλε μου θα δυσκολευομουν να τον βλεπω τοσες ωρες και την παρασκευη και το σαββατο!! :D

Σταυρακα μου απλοχερος ηταν ο θεος με το οτι σου εδωσε γυναικα διαμαντι και σε εκανε φοβερο παιδι...μετα

ειπε να κανει ενα διαλειμα και ξεχασε να σε σουλουπωσει λιγο! :hysterical: :hysterical:

:bigemo_harabe_net-146:

λυπάμαι δεν σουλουπονεται με τίποτα και ο θεός σήκωσε τα χέρια ψηλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη και Λυκουργο περαστε απο απο το σπιτι μου να σας μερικα ultra rare frags

Ενδεικτικα σας λεω μερικα

1) planaria

2) nudi eating montipora

3) nudi eating acropora

4) aiptasia

5) κυανο

ελατε .....

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη και Λυκουργο περαστε απο απο το σπιτι μου να σας μερικα ultra rare frags

Ενδεικτικα σας λεω μερικα

1) planaria

2) nudi eating montipora

3) nudi eating acropora

4) aiptasia

5) κυανο

ελατε .....

εχεις και από αυτά βρε θηρίο,μην ξεχάσεις την επόμενη φορά... :bigemo_harabe_net-88: :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...