Jump to content

Daedalus Reef 630Lt


Daedalus

Recommended Posts

Σιγα το ενυδρειο ρε φιλε...εχω δει κ καλυτερα !!!

Κ γιατι ανεβαζεις φωτο να σου πουμε μπραβο ???

Εμεις που δεν εχουμε ανεβασει καμια φωτο απο το 2.000 λιτ που εχω σπιτι τι ειμαστε, παρακατιανοι ???

Αντε για να μην τα παρω με τον καθε επιδειξιομανη εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Σιγα το ενυδρειο ρε φιλε...εχω δει κ καλυτερα !!!

Κ γιατι ανεβαζεις φωτο να σου πουμε μπραβο ???

Εμεις που δεν εχουμε ανεβασει καμια φωτο απο το 2.000 λιτ που εχω σπιτι τι ειμαστε, παρακατιανοι ???

Αντε για να μην τα παρω με τον καθε επιδειξιομανη εδω μεσα...

:thumbdown: :thumbdown:

ΥΓ: Τι έγινε ρε παιδια? Πολύ κίνηση 'εχουμε τώρα τελευταία!

Link to comment
Share on other sites

nickport63 πες μου οτι κανεις πλακα.....και δεν το πιασαμε....

Δημητρη μου φοβερες διαστασεις και φοβερο φωτιστικο(ζηλευω μπαγασα :P )!

Ωραια δουλεια και στο ενυδρειο.

Ειχα και εγω την υπερχειληση ετσι φτιαγμενη στο προηγουμενο μου ενυδρειο και με εβγαλε ασπροπροσωπο.

Πολυ καλη κυκλοφορια στην επιφανεια και πολλες επιλογες να κανεις οτι θες με τις εξοδους της.

Πως θα τις χρησιμοποιησεις?

Το μονο σου λαθος ειναι οτι δεν εβγαλες φωτο με εσενα μεσα στο ενυδρειο αδερφε μου! :hysterical:

Οτι βαλεις εκει μεσα να ζησει για χρονια και να μη χασεις ουτε κωπηποδο!! :bigemo_harabe_net-146:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε φιλε Μιχαλη, φυσικα κ του κανω πλακα του Δμητρη αλλα ηθελα να ζωντανεψουν λιγο τα αιματα....

Ημουν σπιτι του το Σαββατο με τον ΝικΝικ κ συζητουσαμε για το ενυδρειο, απλα ηθελα να τον πειραξω λιγο, να υπαρξουν αντιδρασεις να γινεται παιχνιδι...δυστυχως με τσακωσες...

Δημητρη μου σου ευχομαι να μπεις ο ιδιος στο ενυδρειο με δυο γοργονες για να το στρωσεις...

Φιλε ΠαναγιωτηCR7 ΘΡΥΛΟΣ Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ΠαναγιωτηCR7 ΘΡΥΛΟΣ Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ

Δικός μας είσαι συ?

Πως δεν σε κατάλαβα? Άλλη φορά βάλε 4 αστέρια στο ποστ σου! :D :D

:bigemo_harabe_net-192: :bigemo_harabe_net-192: :bigemo_harabe_net-192:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε φιλε Μιχαλη, φυσικα κ του κανω πλακα του Δμητρη αλλα ηθελα να ζωντανεψουν λιγο τα αιματα....

Ημουν σπιτι του το Σαββατο με τον ΝικΝικ κ συζητουσαμε για το ενυδρειο, απλα ηθελα να τον πειραξω λιγο, να υπαρξουν αντιδρασεις να γινεται παιχνιδι...δυστυχως με τσακωσες...

Δημητρη μου σου ευχομαι να μπεις ο ιδιος στο ενυδρειο με δυο γοργονες για να το στρωσεις...

Φιλε ΠαναγιωτηCR7 ΘΡΥΛΟΣ Κ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ

χαχα...καλο πειραχτηρι εισαι και εσυ νικο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ηταν ακομψο αλλα ο Δημητρης με ξερει...Μα\ιχαλη κανονισε να τα πουμε ολοι κ απο κοντα !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλογεμιστο και σύντομα να γίνει τούμπανο!!

Link to comment
Share on other sites

nickport63 πες μου οτι κανεις πλακα.....και δεν το πιασαμε....

Δημητρη μου φοβερες διαστασεις και φοβερο φωτιστικο(ζηλευω μπαγασα :P )!

Ωραια δουλεια και στο ενυδρειο.

Ειχα και εγω την υπερχειληση ετσι φτιαγμενη στο προηγουμενο μου ενυδρειο και με εβγαλε ασπροπροσωπο.

Πολυ καλη κυκλοφορια στην επιφανεια και πολλες επιλογες να κανεις οτι θες με τις εξοδους της.

Πως θα τις χρησιμοποιησεις?

Το μονο σου λαθος ειναι οτι δεν εβγαλες φωτο με εσενα μεσα στο ενυδρειο αδερφε μου! :hysterical:

Οτι βαλεις εκει μεσα να ζησει για χρονια και να μη χασεις ουτε κωπηποδο!! :bigemo_harabe_net-146:

Φίλε μου Μιχάλη η photo αυτή είναι για σένα και μόνο.........!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Κλαίω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Μιχάλη η photo αυτή είναι για σένα και μόνο.........!!!!!!!!!!

Ωραίο aquascape.... λίγη κόλα να κολλήσουν τα κοράλλια και ένας αναπνευστήρας.... κυκλοφορία δεν χρειάζεται... θα κουνάς χέρια και πόδια !!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο aquascape.... λίγη κόλα να κολλήσουν τα κοράλλια και ένας αναπνευστήρας.... κυκλοφορία δεν χρειάζεται... θα κουνάς χέρια και πόδια !!!

Και που και που θα ριχνεις και καμια :bigemo_harabe_net-105: ετσι για να σηκωνει σοροκαδα χαχαχααααα :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

φοβερος :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: εισαι τρελος....

Link to comment
Share on other sites

Και που και που θα ριχνεις και καμια :bigemo_harabe_net-105: ετσι για να σηκωνει σοροκαδα χαχαχααααα :bigemo_harabe_net-74:

Φίλε μου Δία φοβάμαι πως άμα θα ρίξω καμία θα σηκώσω τρικυμία...χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλογέμιστο!!! Μόνο βγες πριν γεμίσεις κοραλίνη......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ενυδρείο με την υποστίριξη που του δίνεις θα γίνει όχι απλά τούμπανο....θα γίνει ΤΕΡΑΣ!Άντε γέμισε το έχεις αργήσει πααααρα πολύ!Το σκίμερ είναι κτηνάκι,μην πω για τον φωτισμό.....τα λόγια περισεύουν για το ΑΤΙ!Εύγε!

ΥΓ.Δέχεσαι επισκέψεις για solarium....;

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα.... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: !!

πηγες να με πνιξεις ρε δημητρη...επινα νερο :D ....ακους γιαννη??...οχι για να μη λενε μερικοι!

μακραν η καλυτερη φωτο που εχω δει εδω και καιρο!

αν ειχες αγκαλια και το μπουζουκι που εχεις αριστερα θα αγγιζες την τελειοτητα!

εισαι τρελλος ρε φιλε! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ενυδρείο με την υποστίριξη που του δίνεις θα γίνει όχι απλά τούμπανο....θα γίνει ΤΕΡΑΣ!Άντε γέμισε το έχεις αργήσει πααααρα πολύ!Το σκίμερ είναι κτηνάκι,μην πω για τον φωτισμό.....τα λόγια περισεύουν για το ΑΤΙ!Εύγε!

ΥΓ.Δέχεσαι επισκέψεις για solarium....;

Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια......

ΥΓ . Στις 3 Επισκεψεις η 1 δωρο......

Link to comment
Share on other sites

ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα.... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: !!

πηγες να με πνιξεις ρε δημητρη...επινα νερο :D ....ακους γιαννη??...οχι για να μη λενε μερικοι!

μακραν η καλυτερη φωτο που εχω δει εδω και καιρο!

αν ειχες αγκαλια και το μπουζουκι που εχεις αριστερα θα αγγιζες την τελειοτητα!

εισαι τρελλος ρε φιλε! :bigemo_harabe_net-146:

Ετοιμαζομαι για την καλυτερη photo του nationalgeographic

Link to comment
Share on other sites

Καλογέμιστο!

Ωραίο set up και απο οτι βλέπω το έχεις και με το A-scape :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...