Jump to content

Μπήκε Ο Μονομαχος!!!!!!!!!!!!


michaela01

Recommended Posts

Ναι αυτο το είπα γιατι η φίλη μου το εχει σε ένα μεγάλο ποτήρι 500μλ και τόσα χρόνια δεν έχει πάθει τιποτα δεν είπα ποτέ ότι είναι σωστό που το κάνει αλλα αυτο που θα κανει ειναι δικαίωμα της και οπως και κάθε ανθρώπου γενικά!!!! Αν διάβαζες στο λινκ που εβαλα θα έβλεπες που ζουν αυτα τα ψαράκια για να δεις γιατι είπα ότι δεν έχουν πρόβλημα χώρου και οτι δεν είναι τόσο ευαίσθητα!!!

Aπο πότε ο βασανισμός οποιουδήποτε ζωντανού είναι δικαίωμα του κάθε ανθρώπου? Κανένα ψάρι δε ζεί σε 500 ml....Tα λινκ που έβαλες δεν θα έπρεπε να υπάρχουν. :(

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειλικρινά βαρέθηκα αυτό το θέμα σας παρακαλώ ΟΛΟΥΣ να μπειτε στο λινκ απο κατω και να διαβασετε οσοι ξερετε καλα αγγλικα και να μαθετε για τους μονομαχους και απο που προερχονται και που ζουν !!!!

Το wikipedia τα ιδια λεει αλλα πολυ περιληπτικα!!!

\\http://nippyfish.net/2011/10/23/the-native-betta-habitat-separating-fact-from-fiction/

Ευχαριστώ και καλη συνέχεια σε όλους και Καλη Βδομάδα!!!!!!

Ενα μικρό απόσπασμα απο το λινκ που εσύ έβαλες φίλε μου τα λέει όλα:

''.......Indeed, while bettas are able to survive in smaller areas, they do not prefer them, as they are inquisitive, active and intelligent fish who like to patrol and explore their territory.....''

Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρό απόσπασμα απο το λινκ που εσύ έβαλες φίλε μου τα λέει όλα:

''.......Indeed, while bettas are able to survive in smaller areas, they do not prefer them, as they are inquisitive, active and intelligent fish who like to patrol and explore their territory.....''

ακριβως Survive οχι live happily

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο το είπα γιατι η φίλη μου το εχει σε ένα μεγάλο ποτήρι 500μλ και τόσα χρόνια δεν έχει πάθει τιποτα δεν είπα ποτέ ότι είναι σωστό που το κάνει αλλα αυτο που θα κανει ειναι δικαίωμα της και οπως και κάθε ανθρώπου γενικά!!!! Αν διάβαζες στο λινκ που εβαλα θα έβλεπες που ζουν αυτα τα ψαράκια για να δεις γιατι είπα ότι δεν έχουν πρόβλημα χώρου και οτι δεν είναι τόσο ευαίσθητα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...