Jump to content

Τι Έφτιαξε Ο Άνθρωπος!


Recommended Posts

Για να υπάρξει αυτό το αποτέλεσμα χρειάζεται συνδιασμός από γνώση, μεράκι, γούστο λεφτά (η με όποια σειρά εσείς θέλετε). :)

Link to comment
Share on other sites

Για να υπάρξει αυτό το αποτέλεσμα χρειάζεται συνδιασμός από γνώση, μεράκι, γούστο λεφτά (η με όποια σειρά εσείς θέλετε). :)

Βασικά χρησιμοποιώντας μόνο τα λεφτά και το γούστο δεν χρειάζεται να έχεις τα υπόλοιπα! Απλά πληρώνεις κάποιον που ξέρει να το κάνει για σένα! :P

Link to comment
Share on other sites

Βασικά χρησιμοποιώντας μόνο τα λεφτά και το γούστο δεν χρειάζεται να έχεις τα υπόλοιπα! Απλά πληρώνεις κάποιον που ξέρει να το κάνει για σένα! :P

Δεν μπορώ να διαφωνίσω μαζί σου ρε Φίλιππα. :D

Link to comment
Share on other sites

Βασικά χρησιμοποιώντας μόνο τα λεφτά και το γούστο δεν χρειάζεται να έχεις τα υπόλοιπα! Απλά πληρώνεις κάποιον που ξέρει να το κάνει για σένα! :P

Αν δεν είσαι καμένος τέτοιας κατασκευές δεν υλοποιούνται εύκολα! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι καμένος τέτοιας κατασκευές δεν υλοποιούνται εύκολα! :bigemo_harabe_net-134:

Εννοείται πως πρέπει να είσαι καμένος για να φτιάξεις κάτι τέτοιο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην κατσω ρε σουηδε να διαβασω 35 σελιδες.Μεγαλη η χαρη του :P

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην κατσω ρε σουηδε να διαβασω 35 σελιδες.Μεγαλη η χαρη του :P

Καλύτερα! Γιατί μπορεί να σε βρει και τίποτα….

Link to comment
Share on other sites

περα απο το οικονομικο κοματι σαν κατακευη ειναι απιστευτη

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα! Γιατί μπορεί να σε βρει και τίποτα….

Λες......και να παω να γκρεμισω την κρεβατοκαμαρα για να παιρνουν ματι οι λευκοστερνοι;;;;; :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχχαχααααχαχαχαχαααααα

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος έχει πάρα πολύ μεράκι αλλά του περίσσευαν και αρκετά λεφτά.Πάντως μπράβο του.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς κάνουμε ''αμάν'' για να πάρουμε έναν κυκλοφορητή... Μπράβο του για το μεράκι του και την πολύ μελετημένη δουλειά που έχει κάνει...

Link to comment
Share on other sites

http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?t=1451069

Δείτε το μέχρι το τέλος!

εξαιρετικο ενυδρειο ,,, σελιδα 14 τι ειναι η μαυρη ''κολλα'' μου βαζει ? κολαει καλα τον βραχο η ειναι σαν την χαζομαρα την δικη μου ( DD δυο συστατικων ) που δεν μπορω να κολλησω τιποτα ??

παντως θεωρω οτι μονο λεφτα χρειαζονται και καλοι φιλοι ... αυτα αρκουν και δεν μιλαω για να πληρωσεις καποιον να στο φτιαξει εξαλλου η μαγεια ειναι το ταξιδι , η αγωνιά και η περιεργεια για το πως θα γινει κτλ ... το ωραιο ειναι να φας ωρες φτιαχνοντας ενα τετοιο project και φυσικα οχι να μην τρως για να το φτιαξεις ! και σιγουρα πρεπει να υπαρχουν φιλοι να βοηθησουν με γνωσεις και συμβουλες !! ;) (το στησιμο του εχω την εντυπωση οτι μπορει να το κανει λιγο καλυτερο ! ) ^_^

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο σημείο αναφέρει ποσά ξόδεψε μέχρι εκείνη τη στιγμή κ ήταν κάπου στα 4 με

5000$... Κάτι που υπολόγισα στην Ελλάδα θα κόστιζε κοντά στα 8-9000€. Η είμαστε πλούσια χώρα και δεν το ξέρω, η είμαστε λακαμαδες, που δεν θέλω να το ξέρω...

Βέβαια με συζήτηση μου με καταστηματάρχη ειδών ενυδρειου κατάλαβα πόσο γραμμένους μας έχουν εδώ στην Ελλάδα οι ευρωπαίοι χονδρεμποροι...η Αμερική χρεώνει πολλα μεταφορικα + ΦΠΑ... Η Κίνα ειναι Κίνα....οπότε την τρώμε και πληρώνουμε 270ε για μια 10αρα βορτεκ ... Και 18e ζωντανό βράχο το κιλό...

Γιαυτα και σε κάτι τέτοια ενυδρεια το μόνο που λέω από μέσα μου ειναι...είσαι τυχερός, γιατι αν παίζαμε στο ίδιο γήπεδο θα ησουνα φραγκακι μπροστά στα ενυδρεια που θα φτιάχνανε πολλα παιδιά εδώ μέσα με τα ίδια υλικά και την οικονομική άνεση.

Viva la revoluθion!!!! (Ασχετο...)

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο σημείο αναφέρει ποσά ξόδεψε μέχρι εκείνη τη στιγμή κ ήταν κάπου στα 4 με

5000$... Κάτι που υπολόγισα στην Ελλάδα θα κόστιζε κοντά στα 8-9000€. Η είμαστε πλούσια χώρα και δεν το ξέρω, η είμαστε λακαμαδες, που δεν θέλω να το ξέρω...

Βέβαια με συζήτηση μου με καταστηματάρχη ειδών ενυδρειου κατάλαβα πόσο γραμμένους μας έχουν εδώ στην Ελλάδα οι ευρωπαίοι χονδρεμποροι...η Αμερική χρεώνει πολλα μεταφορικα + ΦΠΑ... Η Κίνα ειναι Κίνα....οπότε την τρώμε και πληρώνουμε 270ε για μια 10αρα βορτεκ ... Και 18e ζωντανό βράχο το κιλό...

Γιαυτα και σε κάτι τέτοια ενυδρεια το μόνο που λέω από μέσα μου ειναι...είσαι τυχερός, γιατι αν παίζαμε στο ίδιο γήπεδο θα ησουνα φραγκακι μπροστά στα ενυδρεια που θα φτιάχνανε πολλα παιδιά εδώ μέσα με τα ίδια υλικά και την οικονομική άνεση.

Viva la revoluθion!!!! (Ασχετο...)

Αχ πως τα λες ετσι.... καθηλωτικος!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις σημασία έχει να δούμε πόσο υπερβολικός μπορεί να γίνει κάποιος όταν αγαπαει το χόμπι του και ο τύπος έχει ξεπεράσει τα όρια!

Σίγουρα αν δεν έχεις την οικονομική άνεση δεν μπορείς να πραγματοποιήσεις τέτοια project αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα!

Εγώ πάντως του βγάζω το καπέλο γιατί φαίνετε ότι αυτό που κάνει το αγαπαει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο σημείο αναφέρει ποσά ξόδεψε μέχρι εκείνη τη στιγμή κ ήταν κάπου στα 4 με

5000$... Κάτι που υπολόγισα στην Ελλάδα θα κόστιζε κοντά στα 8-9000€. Η είμαστε πλούσια χώρα και δεν το ξέρω, η είμαστε λακαμαδες, που δεν θέλω να το ξέρω...

Βέβαια με συζήτηση μου με καταστηματάρχη ειδών ενυδρειου κατάλαβα πόσο γραμμένους μας έχουν εδώ στην Ελλάδα οι ευρωπαίοι χονδρεμποροι...η Αμερική χρεώνει πολλα μεταφορικα + ΦΠΑ... Η Κίνα ειναι Κίνα....οπότε την τρώμε και πληρώνουμε 270ε για μια 10αρα βορτεκ ... Και 18e ζωντανό βράχο το κιλό...

Γιαυτα και σε κάτι τέτοια ενυδρεια το μόνο που λέω από μέσα μου ειναι...είσαι τυχερός, γιατι αν παίζαμε στο ίδιο γήπεδο θα ησουνα φραγκακι μπροστά στα ενυδρεια που θα φτιάχνανε πολλα παιδιά εδώ μέσα με τα ίδια υλικά και την οικονομική άνεση.

Viva la revoluθion!!!! (Ασχετο...)

+100000000

Σιγά το γούστο... Σε Ελληνικά δεδομένα εδώ στο φορουμ έχουμε δεί πολύ πιο μερακλίδικα πράγματα και με πιο όμορφα αποτελέσματα.....

Άσε που εδώ κάτι τέτοιο θα έτρωγε τρελέ φορολογία...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...