Jump to content

Kαθαριζεται Τα Φλοτερακια Σας?


Recommended Posts

Τα φωτοκύτταρα τι συντήρηση θέλουν??

Επίσης στο sump μπορει να πιάσουν εκείνα τα ασβεστιλιθηκα σκουλικοσπυθουρακια (πως είπαμε τα λένε) ή αν έχεις vermetid snails.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "πως είπαμε τα λένε";;;Ασβεστολιθικά σκουληκοσπιθουράκια τα λένε.....

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Επίσης στο sump μπορει να πιάσουν εκείνα τα ασβεστιλιθηκα σκουλικοσπυθουρακια (πως είπαμε τα λένε) ή αν έχεις vermetid snails.

Τι εννοείς "πως είπαμε τα λένε";;;Ασβεστολιθικά σκουληκοσπιθουράκια τα λένε.....

.....και εδώ τι κάνετε; αναγραμματισμό του ορθογραφικού λάθους....Ασβεστολιθικά σκουληκοσπιθουράκια :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

.....και εδώ τι κάνετε; αναγραμματισμό του ορθογραφικού λάθους....Ασβεστολιθικά σκουληκοσπιθουράκια :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74:

Και μετα λέτε εμένα που είδα μια jumboσακούλα ΝΑ!!! χαχαχαχαχα

Edit: spam mode: off

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Edit:Spam mode ON since birth.

Το osmolator μου το ειχα αγοράσει απο συνχομπιστα απο αγγελια.

Και οταν χαλασε το φωτοκυτταρο του osmolator μετα απο μερικα mail με την Tunze το εστειλα πισω στην Γερμανία για επισκευή και φυσικα τους ειπα οτι το ειχα αγορασει κανονικα απο κατάστημα κ οτι ηταν εντος εγγύησης αλλα ειχα και καλα χασει την αποδειξη.

Μου στειλαν σε 10 μερες το osmolator πισω με αλλαγμεναμη ολοκληρη την πλακετα και το φωτοκυτταρο. :D

Link to comment
Share on other sites

Edit:Spam mode ON since birth.

Το osmolator μου το ειχα αγοράσει απο συνχομπιστα απο αγγελια.

Και οταν χαλασε το φωτοκυτταρο του osmolator μετα απο μερικα mail με την Tunze το εστειλα πισω στην Γερμανία για επισκευή και φυσικα τους ειπα οτι το ειχα αγορασει κανονικα απο κατάστημα κ οτι ηταν εντος εγγύησης αλλα ειχα και καλα χασει την αποδειξη.

Μου στειλαν σε 10 μερες το osmolator πισω με αλλαγμεναμη ολοκληρη την πλακετα και το φωτοκυτταρο. :D

Ααααα.....είναι θύματα αυτοί οι Γερμανοί ρε φίλε......!

Link to comment
Share on other sites

Μωρε θύματα δεν ειναι... αλλα απο το να τους κάνεις ρομπα για μια πλακετιτσα και ενα φωτοκυτταρο που είναι μηδαμινή η αξια για αυτους, δε το διακυνδινευουν.

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τι είπε; :bigemo_harabe_net-69: (ρ)βολικός(σίγουρα είναι)! :bigemo_harabe_net-134: και έκατσε να πιει το τσάι του(ο sammy) με ευχαρίστηση μετά από μία δύσκολη μέρα καθαρισμού της αναπλήρωσης(αφού δεν έχει) :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...