Jump to content

Το Ρειφακι Μου 450Λιτρα


panoscorfu

Recommended Posts

Τώρα που βλεπουμε τα χρώματα των.κοραλιων είναι η τέλεια ομορφιά Πάνο.Εξαιρετικο .Η ανεμώνες δεν σου κάνουν θέματα?
Να το χαιρεσε αγόρι.
Ευχαριστώ πολύ Νικόλα μου Όχι για τις έχω πολλά χρόνια και δεν έχω πρόβλημα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάνο πανέμορφος ο ύφαλος που δημιούργησες!
Είσαι η αιτία που αποφάσισα να κάνω αλλαγές από την θάλασσα πριν ακόμα στήσω το ενυδρείο μου!
Συνεχίζεις να κάνεις αλλαγές από θάλασσα;
Τόσα χρόνια δεν είχες ποτέ κανένα πρόβλημα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάνο πανέμορφος ο ύφαλος που δημιούργησες!
Είσαι η αιτία που αποφάσισα να κάνω αλλαγές από την θάλασσα πριν ακόμα στήσω το ενυδρείο μου!
Συνεχίζεις να κάνεις αλλαγές από θάλασσα;
Τόσα χρόνια δεν είχες ποτέ κανένα πρόβλημα;
Συνέχιζα έως τον Ιούλιο απλά λόγο φόρτου εργασίας κλπ δεν είχα χρόνο και έκανα με αλάτι!!!πάντως δεν συνάντησα ποτέ πρόβλημα με τη θάλασσα ίσα ίσα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:)09fda13b15efdde3fb699e21958fece9.jpgdb26fb86a66a5a7a03b43b5f8dc7b909.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος panoscorfu έγραψε:

Συνέχιζα έως τον Ιούλιο απλά λόγο φόρτου εργασίας κλπ δεν είχα χρόνο και έκανα με αλάτι!!!πάντως δεν συνάντησα ποτέ πρόβλημα με τη θάλασσα ίσα ίσα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ωραία! Γιατί σε όσους μου έλεγαν "μη" από τη θάλασσα.. 
Εγώ απαντούσα δείχνοντας το ενυδρείο σου! 
Κ ας μην το ήξερες εσύ! 
Κ εγώ βάζω από θάλασσα εδώ κ ένα χρόνο που το έχω κ δεν είχα ποτέ πρόβλημα! Φτου.. φτου..!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το ενυδρείο σου φίλε. Και εγώ από θάλασσα κάνω χρόνια τώρα χωρίς πρόβλημα. Μια χαρά είναι. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και μετά την κακοκαιρία, είχαμε και βλάβη στο φωτιστικό (ΑΤΙ) από τον κεραυνό που έπεσε στην περιοχή μας!!!!!!!!Ευτυχώς εντοπίστηκαν άμεσα οι βλάβες και έγινε αντικατάσταση τον εξαρτημάτων, κοντρολερ και τροφοδοτικό!!!!!!b67efd7f215faf30f552087f42a9d097.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν πίανουν τα χερια σου....αυτα ειναι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος panoscorfu έγραψε:

Και μετά την κακοκαιρία, είχαμε και βλάβη στο φωτιστικό (ΑΤΙ) από τον κεραυνό που έπεσε στην περιοχή μας!!!!!!!!Ευτυχώς εντοπίστηκαν άμεσα οι βλάβες και έγινε αντικατάσταση τον εξαρτημάτων, κοντρολερ και τροφοδοτικό!!!!!!b67efd7f215faf30f552087f42a9d097.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Να κάτι τέτοια βλέπω κ καταλαβαίνω γιατί είναι ανδροκρατούμενο το χόμπυ.. ειδικά στα 500+ λίτρα... :hehe

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που είχες τα ανταλλακτικά Πάνο.Οχι αλλη στραβή.
Νίκο μου μακάρι να τα είχα......ευτυχώς με εξυπηρέτησε άμεσα ό αντιπρόσωπος και μου ήρθαν με courier ;)

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία στη ζωή σας παρέα!!!!!!!!288862df40dc455ddda3bb6e6d36ac4b.jpgdfdff3d55027f0cf06f65a71ffdc7b1d.jpg9dc349f78669af150ad79b3f75dc53dc.jpg0ae008d24ba89cf0904323b243b529ec.jpgf6e9332fcba5941b0d04920aaccd80ed.jpg2b1a4467233fce17a2eb4ad438b4d6a0.jpgc8edb220a8b6a82e4af18e97a4f0489a.jpge6179deb542318d3ff13e87a9edd667c.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου,πολυ γεματος υφαλος με διαρκεια στα χρονια............................επιτυχια φιλε μου επιτυχια...............να σαι καλα να το χαιρεσαι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά φίλε μου με υγεία. Πραγματικά υπέροχο ενυδρείο. Ο τρόπος που έχουν όλα συνδυαστεί είναι φοβερός. Απλά μαγικό!:bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@panoscorfu φιλαρακι που είσαι?καμία φωτο θα χαζεψουμε?

Έγινε επεξεργασία - niknik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλαράκι μου χρόνια πολλά με υγεία και χαρά!!!!!!!Ο χρόνος πολύ περιορισμένος και ο υφαλος ευτυχώς still alive!!!!! Η διαφορά δε βγήκαν τα σαρκοφυτα κλπ με μισή καρδιά λογο που ήταν 10 χρόνια μέσα από σποράκια είχαν γίνει μισό μέτρο :( !!!!Και αναμένεται ένα update με calcium reactor διότι βαρέθηκα τη δοσομετρικη αυτά για την ώρα!!!!!Καλή σας συνέχεια και καλό καλοκαίρι που στο νησί έχει ήδη μυρίσει [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]7f12233b17f86079a1ed50c05d02a979.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα πάρει πρέφα το θέμα σου και τώρα θα κάτσω να το διαβάσω όλο!

 

Το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό και αξιοζήλευτο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2018 at 3:52 ΜΜ, το μέλος panoscorfu έγραψε:

Καλησπέρα φιλαράκι μου χρόνια πολλά με υγεία και χαρά!!!!!!!Ο χρόνος πολύ περιορισμένος και ο υφαλος ευτυχώς still alive!!!!! Η διαφορά δε βγήκαν τα σαρκοφυτα κλπ με μισή καρδιά λογο που ήταν 10 χρόνια μέσα από σποράκια είχαν γίνει μισό μέτρο :( !!!!Και αναμένεται ένα update με calcium reactor διότι βαρέθηκα τη δοσομετρικη αυτά για την ώρα!!!!!Καλή σας συνέχεια και καλό καλοκαίρι που στο νησί έχει ήδη μυρίσει emoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png7f12233b17f86079a1ed50c05d02a979.jpg

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλο καλοκαιρι φιλε,τωρα που αδειασε βαλε τιποτα,χαχαχα εξαιρετικο αγορι μπραβο σου.Τη kh εχεις σε καταναλωση?ποσα ml?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 23/4/2018 at 7:31 ΜΜ, το μέλος niknik έγραψε:

Καλο καλοκαιρι φιλε,τωρα που αδειασε βαλε τιποτα,χαχαχα εξαιρετικο αγορι μπραβο σου.Τη kh εχεις σε καταναλωση?ποσα ml?

????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...