Jump to content

2Η Πανελλαδική Συνάντηση Ανταλλαγής Κοραλλιών (Frag Swap)


TAN

Recommended Posts

Μαλλον θα ερθω και εγω (αν με θελετε)....δυστηχως δεν θα φερω κατι γτ δεν εχω...θα ερθω για τον χαβαλε και την παρεα!

Για να μην ψαχνομαι η καφετερια ειναι μεσα στο villagecinemas?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ερθω και εγω (αν με θελετε)....δυστηχως δεν θα φερω κατι γτ δεν εχω...θα ερθω για τον χαβαλε και την παρεα!

Για να μην ψαχνομαι η καφετερια ειναι μεσα στο villagecinemas?

Εννοείτε πως σε θέλουμε! Ναι, το cafe είναι μέσα στο εν λόγω συγκρότημα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ολη διαδικασια γινεται για ΠΛΑΚΑ,χαβαλε.....να περασουμε καλα,να γνωριστουμε οσοι δεν γνωριζομαστε,να τα ξαναπουμε οσοι δεν γνωριζομαστε ηδη,να πιουμε μια μπυρα τωρα που εχει πιασει ζεστη κτλ

Στην ουσια ειναι μια συναντηση,γι'αυτο οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω,ειμαστε ΟΛΟΙ ευπροσδεκτοι!

Ακομα και αν ερθουμε απλα επειδη την κυριακη γινεται χαμος στη θαλασσα και θελουμε να το αποφυγουμε :hot::usd:

Ξαναλεω δεν παμε να σπασουμε κανενα ρεκορ αλλα ουτε και να διαφημισουμε τα φραγκακια η' τις φραγκιερες μας,ουτε θα ζητησει κανεις τα ρεστα αν φερουμε ενα η' κανενα frag :thumbsu:

Aλλωστε οσα θα φερουμε θα παρουμε και στο τελος ολα αυτα που θα μεινουν(που παντα περισσευουν παρα πολλα) θα πανε σε παιδια που δεν εφεραν κατι.

Για να ειμαι ειλικρινης ομως αν εχουμε να φερουμε εστω και κατι μικρο η' μονο ενα δυο κομματια,θα ειναι πολυ ωραια κινηση :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ολη διαδικασια γινεται για ΠΛΑΚΑ,χαβαλε.....να περασουμε καλα,να γνωριστουμε οσοι δεν γνωριζομαστε,να τα ξαναπουμε οσοι δεν γνωριζομαστε ηδη,να πιουμε μια μπυρα τωρα που εχει πιασει ζεστη κτλ

Στην ουσια ειναι μια συναντηση,γι'αυτο οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω,ειμαστε ΟΛΟΙ ευπροσδεκτοι!

Ακομα και αν ερθουμε απλα επειδη την κυριακη γινεται χαμος στη θαλασσα και θελουμε να το αποφυγουμε :hot::usd:

Ξαναλεω δεν παμε να σπασουμε κανενα ρεκορ αλλα ουτε και να διαφημισουμε τα φραγκακια η' τις φραγκιερες μας,ουτε θα ζητησει κανεις τα ρεστα αν φερουμε ενα η' κανενα frag :thumbsu:

Aλλωστε οσα θα φερουμε θα παρουμε και στο τελος ολα αυτα που θα μεινουν(που παντα περισσευουν παρα πολλα) θα πανε σε παιδια που δεν εφεραν κατι.

Για να ειμαι ειλικρινης ομως αν εχουμε να φερουμε εστω και κατι μικρο η' μονο ενα δυο κομματια,θα ειναι πολυ ωραια κινηση :thumbsu:

ελα μου? :D

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις τελειωσα με την γιορτη....

πως περνατε ρε??

Link to comment
Share on other sites

Γμτ μου,πήγαμε. Με τη μικρή για μπάνιο που της το είχα τάξει,και δεν το ξεχνάγε με τπτ,και η θάλασσα έβγαλε βρωμες.

Φύγαμε άρον-άρον.απο Σαλαμίνα,προλαβαίνω να έρθω τώρα?

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να προλάβω να έρθω γιατί έχει παέι είδη 14.00+.....δεν έχω να φαίρω κανένα κοραλλί δυστυχώς θα φέρω όμως κάτι λιπάσματα για φυτά που μου έχουν περισέψει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...