Jump to content

Ebay Φωτιστικο


paris soroni

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν το πάρεις να του πεις να στο στείλει με απλο ταχυδρομείο (EMS νομιζω λεγετε.) και ΟΧΙ DHL(για να μην εχεις τρεχαματα με τελωνεια)

Link to comment
Share on other sites

Οκ μαλλον θα το προχωρησω

Νομιζω δε θα βρω καλητερο και σε αυτη τη τιμη μαλιστα

Link to comment
Share on other sites

Για αυτα που κανει πιστευω δεν θα βρεις κατι το ίδιο στην Ελλάδα. Αξίζει και με το παραπάνο. Και οσο αφορά το Service σε περίπτωση που κάτι γίνει μου είπε οτι αν γίνει κάτι θα μου στείλει το ανταλακτικό. Ρωτα τους και εσυ για το service να δουμε τι θα σου πουν

Link to comment
Share on other sites

Για αυτα που κανει πιστευω δεν θα βρεις κατι το ίδιο στην Ελλάδα. Αξίζει και με το παραπάνο. Και οσο αφορά το Service σε περίπτωση που κάτι γίνει μου είπε οτι αν γίνει κάτι θα μου στείλει το ανταλακτικό. Ρωτα τους και εσυ για το service να δουμε τι θα σου πουν

Ok θα στειλω mail να ρωτισω
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τους και γραψε μας μια εδω το τι θα σου πουν γιατι ειναι και αυτο ενα σοβαρό κομάτι.

400 ευρω ειναι 400 ευρω (μπορει να ειναι καλη η τιμη για το προιον αλλα γενικα ειναι ενα σοβαρο ποσο στις μερες μας :) )

Link to comment
Share on other sites

Οταν ρωτησεις για το εαν σε καληπτη, πες τους ολες τις διαστασης του ενυδρειου καθως και οτι θα το βαλεις με τα "ποδια" στο γυαλη...

Ετσι θα σου πουν και τους φακους που πρεπει να βαλεις, αν και νομιζω οτι θα χρειαστης τους 120ριδες...

Link to comment
Share on other sites

Ok παιδια το βραδυ που θα παω σπιτι και θα εχω διερμηνεα γιατι με την γραμματιλ

Κη στα αγγλικα δεν τοχω ( οχι οτι τοχω στα ελληνικα) θα τον τρελανω στις ερωτησεις

Link to comment
Share on other sites

Αν σας πω οτι σαν φωτιστικό μου αρεσει, και οι προδιαγραφές του στα χαρτιά ειναι πολυ καλές τι θα μου πείτε; Νομίζω οτι κανει το 120 για 150 ποντους ενυδρειο. Απλα πρόσεξε τι φακούς θα πάρεις για να το γεμησεις σωστα. Οι 100αριδες Παρη δεν φαίνονται άσχημοι. Πολυ ενδιαφερων φωτιστικό, αναμένω εξελίξεις και εγω!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα σαν σχεδιο ειναι πολυ ομορφο, μακαρι να κανει και καλη δουλεια...

Αντε γιατι καποιοι κανουν ονοιρα και ενω δεν κοιμουντε....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εστειλα mail στον κινεζο μου ειπαι οτι υπαρχουν ολα τα ανταλακτικα αν ποτε χρειαστω να του στειλω email να μου τα στειλει

Επισης μου ειπαι οτι επειδη εχω 60cm πλατος ειναι καλυτερα να μπει κρεμαστο με 120αριδες φακους

Link to comment
Share on other sites

Εννοω σε τι υψος σου ειπε να το κρεμασεις πανω απ την επιφανεια....

Link to comment
Share on other sites

Δε μου ειπε λογικα μπορει να εχω λαθος ας με διορθοσει καποιος νομιζω οτι το κρεμας εκει που εσυ νομιζεις και βλεπεις αν σε καλυπτει και αναλογα ανεβαζεις η κατεβαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πλανο αλαξε για δειτε αυτο http://www.reefcentral.com/forums/showthread.php?t=2268211

Ειναι ακριβος αυτο ειναι απο ελλαδα και η τιμη του δεν εχει καμια σχεση με αυτην που λεει απλα δεν βρηκα αλλη φωτο να σας δειξω

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το φωτιστικό με ΜΗ και Τ5;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το φωτιστικό με ΜΗ και Τ5;

Ναι ακριβος αυτο που βλεπεις στην φωτο
Link to comment
Share on other sites

Δε μου ειπε λογικα μπορει να εχω λαθος ας με διορθοσει καποιος νομιζω οτι το κρεμας εκει που εσυ νομιζεις και βλεπεις αν σε καλυπτει και αναλογα ανεβαζεις η κατεβαζεις.

To ανεβασμα κατεβασμα μπορεις να το δεις μονο με par meter.... .

Εχε υποψιν σου οτι oi mh ζεσταινουν παρα πολυ...

Γαιτι ρε συ δεν δοκιμάζεις να φτιαξεις ενα εσυ με λάμπες τ5?

Link to comment
Share on other sites

To ανεβασμα κατεβασμα μπορεις να το δεις μονο με par meter.... .

Εχε υποψιν σου οτι oi mh ζεσταινουν παρα πολυ...

Γαιτι ρε συ δεν δοκιμάζεις να φτιαξεις ενα εσυ με λάμπες τ5?

Νικο ξερω οτι ζεσταινει αλλα δε με ενοχλει εχω ψικτικο το να φτιαξεις μονος σου δεν ειναι ευκολο παζει ρολο ακομα και οι μοιρες που ειναι γυρισμενοι οι ανακλαστηρες για να σε καληψει και με το στοκαρισμα που εχω τωρα δε με παιρνει για δοκιμες νομιζωpost-58762-0-87404600-1406068154_thumb.jpg Έγινε επεξεργασία - paris soroni
Link to comment
Share on other sites

ρευμα Παρη.......................στο θεο,με υπογραφη,αλλα φωτισμος σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...