Jump to content

Κοινωνικό ενυδρείο


gdallas7

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΦΙΛΟΙ ΕΝΥΔΡΕΙΑΔΕΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 40 ΛΙΤ ΠΗΓΑ ΣΤΑ 100 ΛΙΤ .ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ ΓΚΑΠΥ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΑΚΙ ΠΛΑΤΥ ΜΙΑ ΕΞΑΔΑ ΓΑΤΟΨΑΡΑ SERBAI ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΛΑΚΟΣΤΟΜΟ.ΛΕΥΚΗ ΑΜΜΟ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΒΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΤΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΥΚΝΩΝΟΥΝ.Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ:ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ GOURAMI DWARF, NA ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ Ή ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η γνώμη μου είναι να το αφήσεις όπως είναι τώρα και να μην βάλεις τπτ παραπάνω, γιατί αν δεν κάνω λάθος τα γκουραμια είναι λίγο επιθετικά και θέλουν και κρυψώνες πολλές, Καλά είσαι και έτσι :), Ανέβασέ μας και καμια φωτογραφία να το δούμε 

Έγινε επεξεργασία - SiReX
Link to comment
Share on other sites

Μην βαλεις γουραμι οχι εκτος απο τα λιτρα που ειναι λιγα , εχεις ηδη πολλα ψαρακια και με τις γεννες θα γινει χαμος,

τελος τα γατοψαρα που εχεις οπως και ο πλεκο χρειαζονται διαφορετικες συνθηκες νερου σε σχεση με τα γκαπακια.

Link to comment
Share on other sites

Καλω ηρθες.

Καταρχην να σου πω,να γραφεις με πεζα Ελληνικα Ελληνικα γιατι ειναι κανονισμος του φορουμ.

Επειτα θα σου πω,πως επειδη εδω ειναι η κατηγορια του καλωσορισματος και το θεμα κλειδωνει μετα απο μερικες μερες,ανοιξε ενα νεο θεμα στα γενικα γλυκου για να συζητησουμε εκει τις αποριες σου.:)

Link to comment
Share on other sites

καταρχην να πω μια συγνωμη για τα γραμματα και τις απορειες που τισ διατυπωσα σε λαθος κατηγορια.Τωρα οσον αφορα τις φωτο του ενυδρειου θα τις ανεβασω λειαν συντομως.Ευχαριστω για τις συμβουλες παιδια

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε ο rastafarian παραπάνω, άνοιξε ενα θέμα καινούριο γιατι ειναι κρίμα να ανεβάσεις εδω φωτογραφίες, να γίνει καμία κουβέντα και σε λίγες μέρες να μη μπορούμε να γράψουμε τίποτα. Το θέμα αυτο σε λίγες μέρες κλειδώνει. Καλη συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...