Jump to content

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ


Θα γλυτώσει το χιονανθρωπάκι ?  

19 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μην ξεχάσετε να ψηφίσετε

Από τη δική σου ψήφο μπορεί να κριθεί μία ζωή !!!

Περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Να αιτιολογήσω την απάντησή μου "Όχι σε καμμία περίπτωση":

1. Ως γνωτό τα εν λόγω ψάρια είναι αδηφάγα και κακά (έτσι για να την "σπάσω" στον Βασιλάκη - περιμένουμε κέρασμα) :busted_cop:

2. Και να την γλυτώσει από το ψάρι θα λιώσει στο νερό. :busted_cop:

Άρα το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα περάσει. :thumbup:

Καλές Γιορτές

Έγινε επεξεργασία - stavman
Link to comment
Share on other sites

O stavman είναι ο γεροστριμμένος :thumbup: που υπάρχει σε κάθε χριστουγεννιάτικο παραμύθι κι έτσι δεν μπόρεσε να καταλάβει το πνεύμα των Χριστουγέννων.

Όσο για τις frontoses είναι πάρα πολύ ωραία, επιβλητικά ψάρια, υπερήφανα για την ξεχωριστή τους εμφάνιση, που κινούνται αργά, νωχελικά.

Είναι όμως και πολύ έξυπνα και καλόκαρδα αφού κατάλαβαν ότι έρχονται Χριστούγεννα γι'αυτό φόρεσαν το αγιοβασιλιάτικο σκούφο και στόλισαν το σπίτι τους με χριστουγεννιάτικο δέντρο.

Από ένα fun-ατικό θαυμαστή του club frontoses ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ......και ο καινούριος χρόνος να σας βρει όλους με FRONTOSES...... :busted_cop::busted_cop:

Έγινε επεξεργασία - fish
Link to comment
Share on other sites

Όχι σε καμιά περίπτωση δεν θα την γλυτώσει γιατί βάσει του νόμου του Merphy, όλο και κάποιος θα το γκαντεμιάσει και παααααααααααπαλα... :busted_cop:

Εκτός αν είμαστε όλοι μας πολύ καλάααααααααααααααααααααα παιδιά τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορία μόλις άρχισε ...

14 ευεσθητοποιημένα μέλη έχουν ήδη τοποθετηθεί (μεταξύ των οποίων και ο Δρακουμέλ !!!)

410 εγγεγραμένοι - 14 ψηφίσαντες = μου λείπουν κάτι ΛΙΓΟΙ ακόμα.

Με βάση τα μέχρι τώρα αποτελέσματα το χιονανθρωπάκι εμψυχώθηκε λιγάκι και έκανε την κίνησή του ...

Ρίχτε μια ματιά ΕΔΩ

Λέτε να κατάφερε τίποτα ή τσάμπα μπήκε στα έξοδα ?

Δικαίωμα ψήφου έχουν μόνο όσοι δεν ψήφισαν ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ψηφισα ... παρε το φαγητο απο διπλα του γιατι θα παραφαει και δεν κανει ... θα σου ανεβασει νιτρικα :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το πνευμα των Χριτουγέννων, λόγω ημερών θα το σώσει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...