Jump to content

Παιδια καλως σας βρηκα!


v4vangelis

Recommended Posts

Παιδια καλως σας βρηκα! Αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ σε forum εδω και ενα χρονο!Βλεπεται χοντρο λουκι οι πανελληνιες... :bowdown::bowdown:-_- .Μετα απο σημερα τα μαθηματα κατευθυνσης μετρανε αντιστροφα καθως εχουν μεινει η Φυσικη και η Χημεια κατ :):thumbup::( !!!Μετα την φυσικη θα ειμαι σιγουρος 100% αν εχω περασει εκει που θελω!Ε και σαν μικρο παιδι σκεφτομαι στο φοιτητικο σπιτι να βαλω και ενα ενυδρειο!Σκεφτομαι ενα ενυδρειο με μονομαχο γαριδες σαλιγκαρια και ο,τι αλλο προτεινετε!

Για ενυδρειο σκεφτομαι να παραγγειλω το Tetraart των 60lt και θελω να μαθω αν ειναι καλη επιλογη!

Επισης κουραγιο σε ολα τα παιδια απο το forum που γραφουν εξετασεις!Το καλοκαιρι σχεδον εφτασε!!!

Φτου ξελευτερια :wacko::bowdown::bowdown: !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο Aquazone. :)

Καλη διαμονη και καλο διαβασμα (ναι και εδω θελει λιγο διαβασμα :thumbup: για να πετυχεις και να μην εχεις απογοητευσεις ).

Ξεκινα το διαβασμα στα αρθρα του φορουμ για το στρωσιμο του ενυδρειου, τον κυκλο του αζωτου και το προφιλ του μονομαχου και οτι αποριες σου μεινουν, ανοιξε στην καταλληλη κατηγορια του φορουμ το θεμα με τις ερωτησεις σου και εδω ειναι πολλοι φιλοι να στις λυσουν :(

Ο κύκλος του αζώτου (τι γίνεται μέσα στο νερό του ενυδρειου) http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=98

Στρώσημο κοινόβιων ενυδρείων (το Α και το Ω για καθαρό νερό στο ενυδρειο) http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=108162

Μονομαχος http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry323429

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω πολυ για αυτον τον εγκαρδιο χαιρετισμο!

Μολις διαβασσα τον κυκλο του αζωτου και ανακαλυψα οτι ο,τι λεει το εχω μαθει στην βιολογια γενικης παιδειας που μαλιστα την εδωσα και πανελληνιως :):thumbup::( !!!Να και καπου χρησιμευσανε ολα αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω πολυ για αυτον τον εγκαρδιο χαιρετισμο!

Μολις διαβασσα τον κυκλο του αζωτου και ανακαλυψα οτι ο,τι λεει το εχω μαθει στην βιολογια γενικης παιδειας που μαλιστα την εδωσα και πανελληνιως :):thumbup::( !!!Να και καπου χρησιμευσανε ολα αυτα!!!

Και που εισαι ακομα.

Στα ενυδρεια εχουμε γινει απο ηλεκτρολογοι και υδραυλικοι μεχρι χημικοι και αρχιτεκτονες για κανουμε το χομπι μας οσο πιο καλα γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα!!!Δηλαδη θα εχω γνωσεις χημικου πρωτοετη πριν καλα καλα μπω στο Χημικο :):thumbup::( !

Αληθεια το ενυδρειο που σας ειπα στο πρωτο ποστ πως σας φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα!!!Δηλαδη θα εχω γνωσεις χημικου πρωτοετη πριν καλα καλα μπω στο Χημικο :thumbup::(:wacko: !

Αληθεια το ενυδρειο που σας ειπα στο πρωτο ποστ πως σας φαινεται?

Την ερώτηση σου μπορείς να τη θέσεις ανοίγοντας ένα νέο θέμα εδώ. :bowdown:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=13

Το θεμα εδω ειναι για να μας παρουσιαστεις και να σε καλως ορισουμε στην παρεα μας. :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα λοιπον.Ειμαι ο Βγγελης και αυτην την περιοδο πηζω λογω των πανελληνιων :) ...Ευτυχως την αλλη βδομαδα τελειωνω με την φυσικη και την χημεια κατευθυνσης!Αν δεν μας βαρεσουν στην φυσικη και στραβοπατησω ειναι εγκυημενη η επιτυχια!Οποτε αυτο το καλοκαιρι σκοπευω να περασω ΤΕΛΕΙΑ και μερος αυτου του τελεια ειναι να περασω στην πρωτη μου επιλογη (πραγμα το οποιο ειναι σιγουρο απλα τωρα γραφω απλα για να εχω εναν ουαου βαθμο) και με λιγη τυχη ισως παρω και καμια υποτροφιουλα :bowdown: !

Θελω να ασχοληθω με την Χημεια και συγκεκριμενα με διαφορους κλαδους ως μεταπτυχιακες επιλογες οπως η χημικη ωκεανογραφια η κοσμετολογια η ερευνα και η πυροτεχνουργια!Ορεξη να εχω να επιλεξω και υγεια :thumbup::(:wacko: !

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια λοιπον βαγγελη!!

Ειναι καλό να εχεις στοχους και ακομα καλυτεροπ υψηλούς στοχους!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω :):thumbup::( !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...