Jump to content

καλες διακοπες σε ολους


Recommended Posts

καλησπερα συγχομπιστες και καλες διακοπες σε ολους που κανουν ή θα κανουν. την κυριακη φευγω για σαντορινη, οπου ειναι και η καταγωγη μου και θα κατσω κανα εναμισι μηνα!! ευχομαι σε ολους καλα να περασετε με υγεια πρωτα απολα και να ευχαριστηθειτε οπως φανταζεστε τις διακοπες σας! οποιος θελει μπορει να γραψει και σε πιο μερος θα παει και για ποσο, να δουμε και τους πιο δημοφιλεις προορισμους!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

α επισης να πω οτι αν χωρεσει το αμαξι να φερω πραγματα. θα φερω ηφαιστειακες πετρες και ελαφροπετρες και θα τις αφησω στο σημειο συναντησεις στο αιγαλεο για οποιον θελει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς εχόντων των (οικονομικών) πραγμάτων θα περάσω μερικές μέρες στο κτήμα ενός φίλου στην Αγία Παρασκευή στο πρώτο πόδι της Χαλκιδικής.

Αντί για σπίτι αγόρασε βαγόνι από τον ΟΣΕ και το διαμόρφωσε κατάλληλα (ρεύμα, νερό και με όλον τον απαραίτητο εξοπλισμό).. ενυδρείο δεν έχει !!!!

Η περιοχή έχει καταπληκτικές έρημες και ..ατομικές παραλίες με θέα το Αιγαίο.

Link to comment
Share on other sites

κουφονησια για 6 μερες και στην μηλο για 3!

να ηρεμησουμε φετος μετα απο οτι εχουμε περασει!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουφονησια για 6 μερες και στην μηλο για 3!

να ηρεμησουμε φετος μετα απο οτι εχουμε περασει!!!!

Αυτή τη πληροφορία δεν έπρεπε να την γράψεις :thumbup:

Θα στείλω δικούς μου ανθρώπους να σε ηρεμήσουν... :P

Link to comment
Share on other sites

για στειλτους...........

να ξερεις εχω τα μεσα οπου παω...... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

φετοσ πουεχω χρονο κ ειμαι κ αρτημελης θα παω επιτελουσ διακοπεσ.περσι την εβγαλα με φοτος κ ανεμιστηρα!!!!!!!

10 μερεσ μυτηληνη κ καμια βδομαδα πρεβεζα.μετα βλεπουμε.

φυσικα υπαρχει ατομο για τα ενυδρεια μου πισω

Link to comment
Share on other sites

φετοσ πουεχω χρονο κ ειμαι κ αρτημελης θα παω επιτελουσ διακοπεσ.περσι την εβγαλα με φοτος κ ανεμιστηρα!!!!!!!

10 μερεσ μυτηληνη κ καμια βδομαδα πρεβεζα.μετα βλεπουμε.

φυσικα υπαρχει ατομο για τα ενυδρεια μου πισω

σωστος!!! και εγω το ιδιο αφησα το ενυδρειο σε ενα πολυ καλο μας φιλο για το ταισμα και καμια αλλαγη νερου. ολα τα αλλα ειναι αυτοματα με χρονοδιακοπτη: ανεμιστηρακι, φωτα. ελπιζω να μην εχει κανεις προβλημα με το θεμα: απουσια μας-ενυδρειο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

σωστος!!! και εγω το ιδιο αφησα το ενυδρειο σε ενα πολυ καλο μας φιλο για το ταισμα και καμια αλλαγη νερου. ολα τα αλλα ειναι αυτοματα με χρονοδιακοπτη: ανεμιστηρακι, φωτα. ελπιζω να μην εχει κανεις προβλημα με το θεμα: απουσια μας-ενυδρειο :thumbup:

Ελα ελα και θα καλοπερασεις.Για ποιον χτυπα η καμπανα? :hysterical: Ολοι οσοι κανουν η θα κανουν διακοπες ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ. :P Εγω μονο τον χειμωνα μπορω.Τοτε εσεις θα δουλευεται και εγω ΞΑΠΛΑΑΑ :hysterical:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...