Jump to content

ερωτηση για Anubia...


plaYgirl

Recommended Posts

Καλησπερουδιααααα.... :):helpsmilie:

εχω μια απορεια σχετικα με την anubia...

..ειχα πει πριν κανα δυο μηνες ...οταν την ειχα παρει οτι το ενα της φυλλο ηταν σαν φαγωμενο(ειχε στην ακρη του ενος της φυλλου σαν δαγκωματια)και μου ειχατε πει οτι αν δν με ενοχλει αισθητικα...να μην το βγαλω...

...αυτες τις μερες...το συγκεκριμενο φυλλο εχει αρχισει να σαπιζει...και αφου εχω διαβασει οτι οταν η anubia τραυματιζεται μπορει να βγαλει κατι σαν δηλητηριο για τα ψαρια...αναρωτιεμαι(και οχι μονο :helpsmilie: )αν και στην περιπτωση του σαπισματος μπορει να παρουσιαστει κατι παρομοιο :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερουδιααααα.... :D:rasp:

εχω μια απορεια σχετικα με την anubia...

..ειχα πει πριν κανα δυο μηνες ...οταν την ειχα παρει οτι το ενα της φυλλο ηταν σαν φαγωμενο(ειχε στην ακρη του ενος της φυλλου σαν δαγκωματια)και μου ειχατε πει οτι αν δν με ενοχλει αισθητικα...να μην το βγαλω...

...αυτες τις μερες...το συγκεκριμενο φυλλο εχει αρχισει να σαπιζει...και αφου εχω διαβασει οτι οταν η anubia τραυματιζεται μπορει να βγαλει κατι σαν δηλητηριο για τα ψαρια...αναρωτιεμαι(και οχι μονο :blush: )αν και στην περιπτωση του σαπισματος μπορει να παρουσιαστει κατι παρομοιο :blush:

δν βλεπω να υπαρχει καποιο προβλημα μεχρι στιγμης.....ξερει κανεις ομως να το επιβεβαιωσω να μην εχω το αγχος για τα ζωντανα μου???? :)

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι, δεν υπάρχει πρόβλημα. Άφησε το φύλο να κοπεί από μόνο του, ή όταν αποδυναμωθεί απλά απομάκρυνέ το. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...