Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Μην με ευχαριστείς Νικόλα!Το καθήκον μου έκανα!Τέτοια στολίδια πρέπει να τα "γεύονται" όλα τα παιδιά του ΑΖ!!!

Πάντως είσαι παλικάρι....εγώ την 40άρα θα την είχα στείλει από το παράθυρο!:P

ΥΓ.Της φωτογραφίας το κάγκελο γίνετε στο ΑΖ τώρα τελευταία ή ιδέα μου είναι;;;;;;

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Μην με ευχαριστείς Νικόλα!Το καθήκον μου έκανα!Τέτοια στολίδια πρέπει να τα "γεύονται" όλα τα παιδιά του ΑΖ!!!

Πάντως είσαι παλικάρι....εγώ την 40άρα θα την είχα στείλει από το παράθυρο! :P

ΥΓ.Την φωτογραφίας το κάγκελο γίνετε στο ΑΖ τώρα τελευταία ή ιδέα μου είναι;;;;;;

την αλλαξα Κωστα ,δεν χαιρεσε για τις φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα κατέβει η pic team στα Χανιά;Μη στριμώξω και πάλι το Σταύρο.

Νίκο από τη τελευταία φορά που το είδα είναι πολύ ανεβασμένο.Συνέχισε τη προσπάθεια και θα σε ανταμείβει όλο και περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα κατέβει η pic team στα Χανιά;Μη στριμώξω και πάλι το Σταύρο.

Νίκο από τη τελευταία φορά που το είδα είναι πολύ ανεβασμένο.Συνέχισε τη προσπάθεια και θα σε ανταμείβει όλο και περισσότερο.

Άν ταΐσεις-κοιμήσεις εμένα και την γυναίκα μου (τριάδα) έρχομαι ΣΚ άνετα να δω το κτήνος!
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: Τριάδα;

Έχω αποδείξει πάντως ότι όποιος έρχεται κάτω δε μένει παραπονεμένος από φαΐ.Από ύπνο έχετε να διαλέξετε ανάμεσα στον ξενώνα και στον πολύ πολύ μεγάλο καναπέ μπροστά από το ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Τριάδα ναι η γυναίκα είναι διπλή!Κοίτα,θα διάλεγα τον καναπέ αλλά μόνο στην σκέψη πως θα είμαι τόσο κοντά στις 60άρες απλά το ξεχνάω!:D

Το βλέπω Νίκο πάντως!Πολύ θα ήθελα να το δώ το κτήνος!!!

Link to comment
Share on other sites

Διπλή σε όγκο η σε άτομα;Αν είναι το δεύτερο είσαι πασάς και σε γουστάρω πολύ.

Το δεύτερο εννοείτε μωρεεεεεε!!!!Θα το φιξάρω Νίκο και θα κατέβω!Έχω και πολύ κόσμο στο ρέθυ!
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα κατέβει η pic team στα Χανιά;Μη στριμώξω και πάλι το Σταύρο.

Νίκο από τη τελευταία φορά που το είδα είναι πολύ ανεβασμένο.Συνέχισε τη προσπάθεια και θα σε ανταμείβει όλο και περισσότερο.

να εισαι καλα Νικο ,βλεπω το deal εκλεισε θα περασεις υπεροχα Κωστα.
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα Νικο ,βλεπω το deal εκλεισε θα περασεις υπεροχα Κωστα.

Το ότι θα περάσω υπέροχα είναι σίγουρο Νικόλα!Μόνο και μόνο από τις φωτογραφίες την αυλής έχω πάθει την πλάκα μου από το μέρος!Βάλε και την κρητική φιλοξενία,βάλε και τον ύφαλο....βάλε και τις γεύσεις την Κρήτης....ε,τι άλλο να θέλει κανείς;;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επειδη φαινετε οτι καποιους ενοχλησαν οι αναρτησεις των φωτογραφιων απο το ενυδρειο μου αποσυρονται.............ο διαγωνισμος συνεχιζετε και μην ξεχνατε ψηφιστε niknik για να κανουμε πικνικ.

Οι φωτογραφίες επανήλθαν μιας και ο διαγωνισμός έλαβε τέλος !!!

Link to comment
Share on other sites

Κανενα "ενδιαφερον" update με φωτογραφιες γενικες εχουμε εδω η μπααααα.....................:D

Link to comment
Share on other sites

Κανενα "ενδιαφερον" update με φωτογραφιες γενικες εχουμε εδω η μπααααα.....................:D

Άντε να "δούμε λίγο φως"!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας δεν μπορεσα να ειμαι στην συγκεντρωση σημερα διοτι με επισκευτηκε ο Αγιος Βασιλης,και μου εφερε το δωρο μου.Το φωτιστικο της vertex illumina.Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να ευχαριστησω το Aquariumshop για την αψογη εξυπηρετηση και τον επαγγελματισμο του και οχι μονο.παιδια το φωτιστικο τα σπαει.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοδουλευτο να ειναι Νικολα,κι αλλη στραβη να μη σε βρει :)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοδουλευτο να ειναι Νικολα,κι αλλη στραβη να μη σε βρει :)

σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι να εισαι καλα :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...