Jump to content

Πάμε Για Άλλα...


damgtc

Recommended Posts

τέλος καλό όλα καλά με το μικρό... 7 ψαράκια απλά θα παρει λιγο χρόνο για να πούμε οτι εχουμε σωστή βιολογία.... Τώρα ιδέες θέλω διαστάσεις ενυδρείου 60*30*35υ θέλω να βάλω φυτά μέσα οχι πολύ δύσκολα, μου αρέσει επισης το ''γκαζον'' που έχω δει σε πολλα αλλα δεν ξέρω τι απετήσεις έχει... γενικα πετρα και φυτα..

Link to comment
Share on other sites

τέλος καλό όλα καλά με το μικρό... 7 ψαράκια απλά θα παρει λιγο χρόνο για να πούμε οτι εχουμε σωστή βιολογία.... Τώρα ιδέες θέλω διαστάσεις ενυδρείου 60*30*35υ θέλω να βάλω φυτά μέσα οχι πολύ δύσκολα, μου αρέσει επισης το ''γκαζον'' που έχω δει σε πολλα αλλα δεν ξέρω τι απετήσεις έχει... γενικα πετρα και φυτα..

Τα ψαρακια που ειχες στο αλλο τα εδωσες τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρακια που ειχες στο αλλο τα εδωσες τελικα?

κάπως έτσι... 6 ροδόστομα γατόψαρο γλυφτη και ο αμοιρος ο γεοφάγος που θα δειξει τι θα απογίνει,,

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια,πρωτα δες τι θα κανεις μ αυτα τα ψαρια γιατι δεν κανουν για κανενα απο τα 2 ενυδρεια και μετα ξακινας αυτο.

Οσο για τα γρασιδια που ζητας ειναι δυσκολα φυτα.

Link to comment
Share on other sites

αν κατι βγαλω θα ειναι ο γεο... τωρα για το αλλο γιαυτο ρωταω να μήν κάνω τις ίδιες γκαφες... δεν θελω να βάλω κατι δυσκολο ... απλα μου άρεσε

Link to comment
Share on other sites

Μα κανενα απο τα ψαρια που εχεις φιλε μου δεν κανει για το ενυδρειο σου,πρεπει να φυγουν ολα,οχι μονο ο γεοφαγος..

Link to comment
Share on other sites

Μα κανενα απο τα ψαρια που εχεις φιλε μου δεν κανει για το ενυδρειο σου,πρεπει να φυγουν ολα,οχι μονο ο γεοφαγος..

τωρα είδα το μήνυμα σου φιλε μου, αλλα με αυτά που μου γράφεις στο τέλος θα εχω ένα ενυδρείο με τρεχούμενο νερό μονο.... ή και αυτό αποκλείεται να είναι καταληλο...

Έγινε επεξεργασία - damgtc
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αλλα ψαρια φιλε μου για 40 λιτρα ενυδρειο αλλα οχι αυτα που εχεις.

Δεν βαζουμε οτι μας αρεσει δυστοιχος σε ενα ενυδρειο αλλα με το τι ζηταει το καθε ψαρι.Αν δεν μπορουμε να τους το παρεχουμε παμε σε αλλα ψαρια η σε μεγαλητερα ενυδρεια..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αλλα ψαρια φιλε μου για 40 λιτρα ενυδρειο αλλα οχι αυτα που εχεις.

Δεν βαζουμε οτι μας αρεσει δυστοιχος σε ενα ενυδρειο αλλα με το τι ζηταει το καθε ψαρι.Αν δεν μπορουμε να τους το παρεχουμε παμε σε αλλα ψαρια η σε μεγαλητερα ενυδρεια..

6 ροδόστομα 1γατοψαρο και 1 γλυφτης τι ενυδρειο χρειάζεται;

Link to comment
Share on other sites

Τα ροδοστομα θελουν ενυδρειο τουλαχιστον με 1-1.20 μηκος..γιατι ειναι γρηγοροι κολυμβητες και μαλακο νερο οπως και κοπαδι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...