Jump to content

Ενημερωση Αγγελιας


michalis

Recommended Posts

Καλημερα .

Ηθελα να ρωτησω σχετικα με μια αγγελια μου που ανεβηκε αρχικα στις 10 Μαρτιου.

Κατα λαθος την ενημερωσα (αλλαξα τιμη ) γρηγοροτερα απ το "οριο" των 5 ημερων και οπως ηταν επομενο δεν την ειδα να ανανεωνεται .Υπεθεσα ομως πως μετα το περασμα των 5 ημερων θα δω το νεο μου σχολιο. Κατι που δεν συνεβει .
Οποτε σημερα επανελαβα την ενημερωση την οποια συνεχιζω να μην την βλεπω ;
Εκανα κατι λαθος ;

Link to comment
Share on other sites

Οι αγγελιες εγκρινονται εντος 24ωρου απο τη στιγμη που εγινε η ανανεωση τους και αν ειναι εντος κανονισμων.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το μη εγκεκριμένο πόστ, για την αλλαγή τιμής, που έκανες στις 13 Μαρτίου είναι αυτονόητο ότι δεν θα δημοσιευόταν μετά την πάροδο 5 ημερών από το πρώτο εγκεκριμένο ποστ (10 Μαρτίου), μιας και πάλι σαν ημερομηνία δημοσίευσής του θα φαινόταν η 13η, άσχετα με την ημέρα που θα το εγκρίναμε εμείς....

κατά τα άλλα, όπως στα ανέφερε ο rastafarian από πάνω

Link to comment
Share on other sites

Κατανοητο . Ευχαριστω και τους δυο σας για την ανταποκριση !

Link to comment
Share on other sites

Επισης ... και το γνωριζω οτι ειμαι εκτος θεματος ,αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω , βλεπω οτι ολα μου τα σχολια - ποστ πρεπει να παρουν εγκριση απο καποιον διαχειριστη (δεν αναφερομαι στο περι αγγελιας αλλα γενικοτερα) Ειναι γραμμη-πολιτικη του φορουμ (καθως ειχα καιρο να μπω και δεν γνωριζω αν κατι αλλαξε πανω σε αυτο ) ή γινεται εξαιτιας ενος πολυ παλιου μπαναρισματος μου ;
Οσο αφορα το 2ο σκελος της ερωτησης μου και αν ειναι αυτος ο λογος που περνανε ας πουμε ενα "φιλτραρισμα" τα μηνυματα μου ...

οπως θα διαπιστωσετε (αν οχι ηδη..) δεν υπαρχει καμια προθεση - διαθεση να δημιουργησω (ξανα :blush: )το παραμικρο προβλημα ,εκτος βεβαια απ τα ενυδρειακα "προβληματακια" που απασχολουν ολους μας :rolleyes:
Θα καταλαβω αν το συγκεκριμενο μηνυμα δεν βγει δημοσιο, αλλα θα το εκτιμουσα αν ειχα μια απαντηση σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης ... και το γνωριζω οτι ειμαι εκτος θεματος ,αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω , βλεπω οτι ολα μου τα σχολια - ποστ πρεπει να παρουν εγκριση απο καποιον διαχειριστη (δεν αναφερομαι στο περι αγγελιας αλλα γενικοτερα) Ειναι γραμμη-πολιτικη του φορουμ (καθως ειχα καιρο να μπω και δεν γνωριζω αν κατι αλλαξε πανω σε αυτο ) ή γινεται εξαιτιας ενος πολυ παλιου μπαναρισματος μου ;

Οσο αφορα το 2ο σκελος της ερωτησης μου και αν ειναι αυτος ο λογος που περνανε ας πουμε ενα "φιλτραρισμα" τα μηνυματα μου ...

οπως θα διαπιστωσετε (αν οχι ηδη..) δεν υπαρχει καμια προθεση - διαθεση να δημιουργησω (ξανα :blush: )το παραμικρο προβλημα ,εκτος βεβαια απ τα ενυδρειακα "προβληματακια" που απασχολουν ολους μας :rolleyes:

Θα καταλαβω αν το συγκεκριμενο μηνυμα δεν βγει δημοσιο, αλλα θα το εκτιμουσα αν ειχα μια απαντηση σχετικα.

Τα ποστ θελουν εγκριση μονο στη κατηγορια που γραφουμε τωρα και στις αγγελιες.Πουθενα αλλου στο φορουμ δεν γινετε αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι μονο σε αυτες τις δυο κατηγοριες εγραψα αυτες τις μερες :poster_oops::poster_oops::poster_oops:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...