Jump to content

ενυδρείο αποκλειστικά για 6-7 δίσκους


sifo

Recommended Posts

Καλημέρα συνχομπίστες

Θέλω να αγοράσω ενυδρείο αποκλειστικά για 6-7 δίσκους

Θέλω να είναι από 300 έως 400 λίτρα με μήκος έως 130 cm ( λόγω χώρου ) πλάτος και ύψος δεν έχω πρόβλημα.

Θα ήθελα επίσης να περιλαμβάνει και βάση που να είναι εμφανίσιμη και από τις δύο όψεις του ( γιατί θα μπει σε σαλόνι κάθετα ως διαχωριστικό δηλ. κάτι σαν ενυδρείο πάνω σε πάγκος )

Θα ήθελα μέσα στο ενυδρείο να μην έχει τίποτα ( εννοώ φίλτρο )γιατί θα είναι θεατό από τρεις πλευρές το ενυδρείο (βλέπε φωτο).

Φίλτρα θα βάλω 2 εξωτερικά 2217

Περιμένω τις προτάσεις σας για έτοιμη λύση ή που να πάω για ειδική κατασκευή .

post-467-1175204265_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο καλα ενυδρεια στο εμποριο στο μηκος που θες υπαρχουν το πολυ μεχρι 300 λιτρα.Γιατι λοιπον να μην προχωρησεις σε ιδιοκατασκευη με τρυπες στον πατο του ενυδρειου για καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα αλλα και για να αυξησεις τα λιτρα σου οσο περισσοτερο μπορεις!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Απο καλα ενυδρεια στο εμποριο στο μηκος που θες υπαρχουν το πολυ μεχρι 300 λιτρα.Γιατι λοιπον να μην προχωρησεις σε ιδιοκατασκευη με τρυπες στον πατο του ενυδρειου για καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα αλλα και για να αυξησεις τα λιτρα σου οσο περισσοτερο μπορεις!!! :bowdown:

Σωστός

Αλλά αν παω για κατασκευή θα μου φτιάξουν μόνο το ενυδρείο η υπάρχει κάποιος που να φτιάχνει και έπιπλο και καπάκι και να κάνει και καλή αισθητικά δουλειά ?

Αν υπάρχει κανένας που αναλαμβάνει τέτοιες δουλείες ευχαρίστως θα ήθελα να μου δώσεις το τηλ του

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Sifo κοίταξε και αυτό . http://www.aquariums.gr/showCat.php?Langua...k&Cat_Id=49

Καλή επιτυχία , φιλικά Σωκράτης :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...