Jump to content

Aquazone συνάντηση!!!


stormtrooper

Recommended Posts

3 και σήμερα αν δεν κάνω λάθος.... :huh:

Δηλώστε παρουσίες ΤΩΡΑ!

Οι απόντες θα υποχρεωθούν να κάνουν ειλικρινή φορολογική δήλωση!!!

Σημείο συνάντησης η γαυροφωλιά Cafe Olympico στο ΣΕΦ, το Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2009 από τις 17:00 και μετά (έχει και ωραίες κρέπες :thumbup: )

Εγώ μαντέψτε τί θα σας φέρω! Ο νικητής θα κερδίσει ένα θαλασσινό ενυδρείο, βιοτοπικό Λούτσας που συμπεριλαμβάνει:

- Σπάρους

- Κέφαλους

- Γείλους

- Καλόγριες

- Σαλιάρες

Για την διακόσμηση θα σας δοθούν εντελώς δωρεάν μία επιπλέουσα σαγιονάρα Mitsuko, ένα πλαστικό κυπελλάκι παγωτού Lucky Cup (χωρίς το δώρο που έχει κανονικά στον πάτο του), μία σακούλα ΑΒ Βασιλόπουλος για τον πυθμένα και πολλά φύκια!

Το όλο σύστημα είναι αυτόνομο και δεν θέλει αλλαγές νερού. Το μόνο που θα προσθέτεται μηνιαίως είναι λίγο αντηλιακό λάδι με δείκτη προστασίας 50 ενώ θα πρέπει να φοράτε και μία στο τόσο τη σαγιονάρα για την συντήρηση της πρέπουσας βιολογίας. Για φίλτρανση θα χρησιμοποιήσετε σύστημα sump με την αποχέτευση του σπιτιού σας (αντλία δεν συμπεριλαμβάνεται)!

Ποιος θα είναι άραγε ο τυχερός αυτού του υπερπολύτιμου δώρου????

ΥΓ: Husky, δεν πιστεύω να μας την "κάνεις" και αυτό τον μήνα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν βλεπεις την ωρα να γινει η συναντηση ετσι; :huh::thumbup: :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - orck
Link to comment
Share on other sites

Για την διακόσμηση θα σας δοθούν εντελώς δωρεάν μία επιπλέουσα σαγιονάρα Mitsuko, ένα πλαστικό κυπελλάκι παγωτού Lucky Cup (χωρίς το δώρο που έχει κανονικά στον πάτο του), μία σακούλα ΑΒ Βασιλόπουλος για τον πυθμένα και πολλά φύκια!

Το όλο σύστημα είναι αυτόνομο και δεν θέλει αλλαγές νερού. Το μόνο που θα προσθέτεται μηνιαίως είναι λίγο αντηλιακό λάδι με δείκτη προστασίας 50 ενώ θα πρέπει να φοράτε και μία στο τόσο τη σαγιονάρα για την συντήρηση της πρέπουσας βιολογίας. Για φίλτρανση θα χρησιμοποιήσετε σύστημα sump με την αποχέτευση του σπιτιού σας (αντλία δεν συμπεριλαμβάνεται)!

Ποιος θα είναι άραγε ο τυχερός αυτού του υπερπολύτιμου δώρου????

:thumbup::huh::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

βιοτοπικό Λούτσας

0-χα-0χα-0χα0-χα :bowdown::bowdown::bowdown:

Λοιπον και εγω αν γινεται θελω να μου φερεται αν καποιος εχει red cherry γαριδες για να κανουν παρεα με τις malaya μου..

Ξερω ζηταω πολλα γιατι ηδη θα μου φερει ο νικος ενα ζευγαρι sp3 :huh::thumbup:

Δεν θα ερθω με αδεια χερια, θα φερω κανενα μισοκιλο lemna minnor, κυριολεκτικα και επισης καμια 10ρια σακουλες.. :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο...τη γλύτωσες !

Θα παίζαμε σκάκι κι από κοντά, αλλά μας τα χάλασε ο γιός του κολητού μου...έχει τα γενέθλιά του και θα το "γλεντήσουμε" :huh: δεόντως...

Σου υπόσχομαι όμως ότι το Φλεβάρη θα τα πούμε κι από κοντά...για να συζητήσουμε και λίγο για ενυδρεία - επιτέλους :thumbup: -

Link to comment
Share on other sites

Νίκο...τη γλύτωσες !

Θα παίζαμε σκάκι κι από κοντά, αλλά μας τα χάλασε ο γιός του κολητού μου...έχει τα γενέθλιά του και θα το "γλεντήσουμε" :huh: δεόντως...

Σου υπόσχομαι όμως ότι το Φλεβάρη θα τα πούμε κι από κοντά...για να συζητήσουμε και λίγο για ενυδρεία - επιτέλους :thumbup: -

Περιμένω την στιγμή που θα κάνουμε μία ζωντανή παρτίδα! Σου χρωστάω μία απάντηση και φυσικά και άλλο παιχνίδι στο αντίστοιχο τόπικ, αλλά έπαθα μία ζημιά με το PC και τώρα είμαι χωρίς Office οπότε και χωρίς Excel ώστε να παρακολουθήσω την ανάλυσή σου. Θα επανέλθω μέσα στην επόμενη εβδομάδα πιστεύω :thumbup:

Ξέχασα να πω πως στην διακόσμηση του ενυδρείου θα υπάρχει και ένα κουκούτσι ροδάκινου, ένα οξειδωμένο 50λεπτο και μερικές γόπες τσιγάρων!

Αλλά ακόμα δεν μαντέψατε τί θα φέρω στην συνάντηση και προβλέπω να κρατάω εγώ αυτό το διαμάντι!

@Panos1990

Θα σου πρότεινα να μην πάρεις στην συνάντηση γαρίδες καθότι είναι αρκετά ευαίσθητες για να μείνουν τόσες ώρες εκτός ενυδρείου. Γενικώς πάντως έχω εγώ μερικές Cherry που μπορώ να σου δώσω, αν και κάπως μικρές ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

κάτι μου λέει για μωρα Ancistrus sp3...αλλα δεν είμαι σίγουρος!κρίμα που δεν μπορώ να έρθω γιατί ο καινούριος χρόνος μου έκανε δώρο ένα χτύπημα και ράματα στο κεφάλι!

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μωρε πιστευω παντως με λιγο αλατι θα ηταν καλυτερα και πιο ανετα οι γαριδες και θα αντεξουν και περισσοτερο.. :thumbup::thumbup::thumbup:

Οκ οτι πεις.. Δεν θελω γαριδες... θα συναντιθουμε εμεις καποτε και θα μου δωσεις πολυ πολυ..

Τι θα φερεις ?? Θα βγαλεις κανενα πλεκο 50cm βολτα?

Υ.Σ. κρίμα που δεν μπορώ να έρθω γιατί ο καινούριος χρόνος μου έκανε δώρο ένα χτύπημα και ράματα στο κεφάλι!

Ελεος?? Αντε ρε και του χρονου :bowdown::bowdown::huh:

Περαστικα.. :bowdown:

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

κάτι μου λέει για μωρα Ancistrus sp3...

Μπα..... δεν θα ταλαιπωρούσε τα ψαράκια εκτός και αν είχε σίγουρους αγοραστές ο Νίκος.

Εγώ λέω σαλιγκάρια, αρκετά σαλιγκάρια :huh::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θα φερεις applesnail και Ancistrus cf. cirrhosus.

Γαριδες δεν θα φερεις γιατι δεν θα αντεξουν τοσες ωρες και γιατι τις εχει υποσχεθει αλλου. :thumbup:

ΥΓ Τι χρωμα ειναι η σαγιοναρα? Εχω μια πρασινη μονή. Λες να ειμαι τυχερος? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω γυναικες!!!!! :huh::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο έχω και εγώ λίγα υλικά διακόσμησης να φέρω, καμιά πεντακοσαριά μέτρα παραγάδι μπλεγμένο και 330 μέτρα δίχτυα σάπια άλλα και και φρέσκα ααααα να μην ξεχάσω και μια μπαταρία φορτηγού σκουριασμένη.

Link to comment
Share on other sites

κάτι μου λέει για μωρα Ancistrus sp3...αλλα δεν είμαι σίγουρος!κρίμα που δεν μπορώ να έρθω γιατί ο καινούριος χρόνος μου έκανε δώρο ένα χτύπημα και ράματα στο κεφάλι!

Περαστικα σου :huh:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε Dias και καλή χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

2 και σήμερα..... και το "σήμερα" ήδη έφυγε!!!!

:huh:

Link to comment
Share on other sites

ιδικά στα ψαράκια μας!άντε και όσες φορές σας ταλεπόρισαν φέτος σας έυχομαι τόσες ευτιχίες να σας φέρει ο καινούριος χρόνος!

Link to comment
Share on other sites

Nα μαντέψω ότι θα έρθεις με apple snails....

Θα είμαι κ γω εκεί περιμένω να τα πούμε!!!

Θέλει κανείς μωρά sp3?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Νίκο θα φέρεις κερατόφυλλο το ανακοίνωσες και εδώ οπότε παιδιά κέρδισα εγώ την Λούτσα, μην προσπαθείτε άλλο... :huh::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...