Jump to content

Eheim Powerline


vaggos13

Recommended Posts

Έχει κανείς Eheim PowerLine φίλτρα (2252 , 2048) ? Ψάχνω reviews κλπ αλλά δεν βρίσκω τίποτα. Αξίζουν για εσωτερικά φίλτρα? Δεν έχω βρεί κανέναν να έχει στα ενυδρεία του.

Έγινε επεξεργασία - vaggos13
Link to comment
Share on other sites

-Δε ξερω αν τα εχεις τα συγκεκριμενα αλλα ισως να εβλεπες και την αλλη σειρα και τα σχολια-βραβεια της

Υ.γ ...συνηθως αγοραζουμε εξωτερικα φιλτρα γι'αυτο και γενικα δε βλεπεις πολυ συχνες αναφορες σε εσωτερικα :thumbup:

test_aquaball.pdf

Έγινε επεξεργασία - lmaikl
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ βασικά είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο για ενυδρείο σε χώρο που δεν μπορεί να μπει εξωτερικό. Υπάρχει πρόβλημα αν για κάποιο λόγο έχει διαρροή το εξωτερικό φίλτρο και συνήθως κάποια στιγμή γίνεται η ζημιά και ας είναι eheim :thumbup:

Στην Ελληνική αγορά που μπορώ να το βρώ γιατί όπου ρώτησα δεν το είχαν το aquaball.

Έγινε επεξεργασία - vaggos13
Link to comment
Share on other sites

-Εδω το εχω δει σιγουρα αλλα αν θυμαμαι καλα ηταν ακριβο(καπου στα 60-70 ευρω)....μπορεις ομως απο εδω με αλλα 9,90 ευρω μεταφορικα και σου ερχετε σπιτι σου :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

-Εδω το εχω δει σιγουρα αλλα αν θυμαμαι καλα ηταν ακριβο(καπου στα 60-70 ευρω)....μπορεις ομως απο εδω με αλλα 9,90 ευρω μεταφορικα και σου ερχετε σπιτι σου :thumbup:

60-70 παίζει γενικά Ελλάδα? Πανάκριβο...... Μάλλον απο aquaristikshop θα το πάρω. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...