Jump to content

Γεννα οττος;


lion_

Recommended Posts

Εχθές το βράδυ είδα μέσα στο ενυδρείο δύο μικρά ψαράκια ~3 χιλιοστά κολλημένα στο τζάμι σαν τους οττόκυκλους. Στο ενυδρείο έχω νέον, κορυ-στερμπάι και οτόκυκλους και 1 colisa lalia

Μπορώ να τα βοηθήσω να επιβιώσουν;

post-7663-1233922108_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!

Για οττόκυκλος μου φαίνεται!

Προσπάθησε να βγάλεις καλύτερες φωτό :(

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ!

Έχουν ελπίδες επιβίώσης με τα υπόλοιπα ψαράκια να τα βλέπουν σαν μεζεδάκια; Το ενυδρείο μου είναι ζούγκλα από τα φυτά αλλά θα αντέξουν;

Link to comment
Share on other sites

λεμωνιδα,νομιζω πως εχεις ερθει δευτερος αφου ο φιλος tsikisκαταφερε να βγαλει γεννα εχοντας μονο 2 συνολικα οτος στο ενυδρειο του..!!!!!!

συγχαρητηρια,παντως φιλε μου αφου πιθανοτατα το δικο μου θεικο χερι προφανως θα τους διαλεξε..... :(:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

λεμωνιδα,νομιζω πως εχεις ερθει δευτερος αφου ο φιλος tsikisκαταφερε να βγαλει γεννα εχοντας μονο 2 συνολικα οτος στο ενυδρειο του..!!!!!!

συγχαρητηρια,παντως φιλε μου αφου πιθανοτατα το δικο μου θεικο χερι προφανως θα τους διαλεξε..... :(:hysterical:

Πάντως το δικό σου θεϊκό χέρι δεν πρέπει να έκανε δουλειά 100% με τα Mikrogeophagus altispinosus μου. Έβγαλε αρσενικό και θηλυκό αλλά όχι ζευγάρι :thumbup::D:D

ΥΓ sorry Λεωνίδα για το off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο τους εχεις?

Γύρω στις 40 ημέρες...

Link to comment
Share on other sites

λεμωνιδα,νομιζω πως εχεις ερθει δευτερος αφου ο φιλος tsikis καταφερε να βγαλει γεννα εχοντας μονο 2 συνολικα οτος στο ενυδρειο του..!!!!!!

συγχαρητηρια,παντως φιλε μου αφου πιθανοτατα το δικο μου θεικο χερι προφανως θα τους διαλεξε..... :thumbup::D

Ναι, το μελέτησα καλά το θέμα με τον tsikis. Kαι ναι, εσύ τους διάλεξες :(:hysterical:

Ευτυχώς που υπάρχεις και εσύ βρε klazούκο :D

Ε βρε Θόδωρε, ήταν ζευγάρι όταν τους διάλεξε ο klaz, αλλά τα χάλασαν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...