Jump to content

Tελικα το Forum μας ειναι Αξιοπρεπεστατο παγκοσμιος


Recommended Posts

Σημερα εγινα μελος σε ενα ξενο forum για νανο reef.Απογοητευτηκα πληρως μιας κ διαβασα κανα 2 ποστ στην τυχη.Σας πληροφορω πως ακομα κ εγω που ειμαι ενας αναγνωστης αισθανθηκα ασχημα για την συμπεριφορα που εχουν αυτοι οι ανθρωποι μεταξυ τους...Ξεκινησε ενας ενα ποστ κ επιδη δεν μπορουσε να το υποστυριξη ΟΛΟΙ των γιουχαρανε κ με πολυ ασχημο τροπο.Αισθανθηκα σαν να ημουν μεσα σε μια παρεα απο 10 χρονα που μαλωνανε για το πιο απο ολα τα παιδια εχει το καλυτερο παιχνιδι.Το forum αυτο ειναι αμερικανικο κ παγκοσμιου ευρους.Μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση κ ηθελα να μοιραστω αυτην την εμπιρεια με εσας.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα και εγω σε αλλα Forums δεν εχω μεινει ικανοποιημενος. Τοσο απο την ποιοτητα των μελων του, τις γνωσεις τους, οσο και για τους ορους τους και γενικα τη λειτουργια τους. Και δεν μιλω μονο για Forums με θεμα το ενυδρειο.

Μπραβο στα παιδια μας!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα οτι τα μελη κανουν το forum κ οχι το forum τα μελη.

πραγματικα οσους εχω γνωρισει εδω στο aquazone ειτε απο κοντα, ειτε πισω απο το πληκτρολογιο ειναι εκπληκτικα ατομα/χαρακτηρες κ ευτυχως ελαχιστες ηταν οι εξαιρεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εγινα μελος σε ενα ξενο forum για νανο reef.Απογοητευτηκα πληρως μιας κ διαβασα κανα 2 ποστ στην τυχη.Σας πληροφορω πως ακομα κ εγω που ειμαι ενας αναγνωστης αισθανθηκα ασχημα για την συμπεριφορα που εχουν αυτοι οι ανθρωποι μεταξυ τους...Ξεκινησε ενας ενα ποστ κ επιδη δεν μπορουσε να το υποστυριξη ΟΛΟΙ των γιουχαρανε κ με πολυ ασχημο τροπο.Αισθανθηκα σαν να ημουν μεσα σε μια παρεα απο 10 χρονα που μαλωνανε για το πιο απο ολα τα παιδια εχει το καλυτερο παιχνιδι.Το forum αυτο ειναι αμερικανικο κ παγκοσμιου ευρους.Μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση κ ηθελα να μοιραστω αυτην την εμπιρεια με εσας.

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια .

Αυτό είναι αποτέλεσμα συνολικής προσπάθειας όλων των μελών μας , αλλά και της ομάδας συντονισμού που προσπαθεί να κρατά τις ισορροπίες ,καμιά φορά και με προσωπικό κόστος του κάθε ενός συντονιστή .

Σε ευχαριστούμε που μας ενημέρωσες και μας δίνεις κουράγιο να συνεχίσουμε αυτή τη προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Κ δεν μιλαω για μερικα ατομα που αντιλεγουν ηρεμα κ ομορφα...Μιλαω για 30 ατομα απο την μια κ 30 απο την αλλη που ριχνουν ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!!!!Κ ολα αυτα γιατι???Γιατι ενας εκανε μια πατεντα που ηθελε να την δειξει κ δεν αρεσε σε ολους....Απιστευτο κ το μπραβο κατα ενα μερος αξιζει σε μας αλλα πιστεψτε με αξιζει κ σε εσας.Γιατι εγω καθησα κ διαβασα ολο το ποστ κ κανενας ΜΑ κανενας admin δεν μπηκε στον κοπο να το σταματησει,ισα ισα μπηκε ενας admin ο οποιος αρχισε κ αυτος με την σειρα του να την λεει στο δημιουργο του ποστ.Επαναλαμβανω μιλαμε για forum τεραστιο κ παγκοσμιο που ειδικευεται μονο σε εναν κλαδο κ σε τιποτε αλλο(νανο ρεεφ).

AQUAZONE κ παλι AQUAZONE

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...