Jump to content

Ενεργοποίηση E-shop


WaterWaves

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι ,

Το eshop μας πλέον βρίσκεται υπο πλήρη ενεργοποίηση.

Παρότι κάποια θέματα χρήζουν βελτίωσης και δουλεύουμε πάνω σε αυτό , μπορείτε ήδη να κάνετε εύκολα και με ασφάλεια τις αγορές σας.

Το eshop μας βρίσκεται στην παρακάτω διεύθυνση :

www.waterwaves.gr

,με τα αμιγώς ενυδρειακά προιόντα να καταλαμβάνουν δικό τους section εδώ :

Ενυδρειακά προιοντα

Τα ανταλλακτικά προφίλτρα οσμώσεων βρίσκονται εδώ :

Ανταλλακτικα φίλτρων

ενω τα διάφορα εξαρτήματα,αντλίες booster και όργανα βρίσκονται στην κατηγορία :

Εξαρτήματα / Θήκες

Ιδιαίτερη αναφορά θέλουμε να κάνουμε στα ATB skimmers θαλασσινού ενυδρείου που η εταιρεία μας εισάγει εδω και κάποιο καιρό σε απολύτως ανταγωνιστικές τιμές :

ΑΤΒ Skimmers

To e-shop συνεχώς θα εμπλουτίζεται με νέα προιόντα . Αν ψάχνετε κάτι σχετικό με αντίστροφη όσμωση που δεν ύπαρχει στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα , απλά στείλτε μας ενα email και εμείς θα προσπαθήσουμε να το βρούμε για εσάς πάντα σε ανταγωνιστικές τιμές.

Θα θέλαμε να αναφέρουμε πως η ενεργοποίηση του site ακυρώνει τους προηγούμενους τιμοκαταλόγους και τις προσφορές προιόντων που έχουμε αναρτήσει παλιότερα στο φόρουμ.

Οι ειδικές προσφορές προιόντων θα συνεχίσουν να δημοσιεύονται στο φόρουμ σε μηνιαία βάση.

Με την ευκαιρία αυτή , θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Aquazone για την φιλοξενία του κατα την παρουσίαση των προιόντων μας όλο το προηγούμενο διάστημα.

Για ερωτήσεις σχετικά με προιόντα και παραγγελίες , μπορείτε να μας στέλνετε email στο :

info@waterwaves.gr

και εμείς θα σας απαντούμε άμεσα.

WaterWaves team

Link to comment
Share on other sites

καλές δουλειές εύχομαι. :)

Σιγά σιγά θα έπρεπε όλοι να εκσυγχρονίζονται. Και δεν μιλάω μόνο για ενυδρειακού τύπου μαγαζιά.

Εδώ κι έναν χρόνο όλες μου οι αγορές είναι μέσω ίντερνετ...

:glare:

Link to comment
Share on other sites

Καλές δουλειές να έχετε. :)

Να ρωτήσω κάτι; Τα φίλτρα ενεργού άνθρακα για το πόσιμο νερό του σπιτιού, είναι μόνο τα ανταλλακτικά και έχουν αυτές τις τιμές; Είδα και με 55 ευρώ. Ολοκληρωμένο σύστημα με τη βάση του και τους σωλήνες σύνδεσης, υπάρχουν; Μάλλον έχω στραβομάρα και δεν τα είδα.

Θέλω επίσης να μου πείτε αν έχετε κάπου τις διαφορές των φίλτρων για το πόσιμο νερό του σπιτιού. Γιατί δεν ήξερα ότι υπάρχουν και άλλα είδη , εκτός από αυτά του ενεργού άνθρακα.

Link to comment
Share on other sites

Καλές δουλειές να έχετε. :)

Να ρωτήσω κάτι; Τα φίλτρα ενεργού άνθρακα για το πόσιμο νερό του σπιτιού, είναι μόνο τα ανταλλακτικά και έχουν αυτές τις τιμές; Είδα και με 55 ευρώ. Ολοκληρωμένο σύστημα με τη βάση του και τους σωλήνες σύνδεσης, υπάρχουν; Μάλλον έχω στραβομάρα και δεν τα είδα.

Θέλω επίσης να μου πείτε αν έχετε κάπου τις διαφορές των φίλτρων για το πόσιμο νερό του σπιτιού. Γιατί δεν ήξερα ότι υπάρχουν και άλλα είδη , εκτός από αυτά του ενεργού άνθρακα.

Τα οικιακα φιλτρα ενεργου ανθρακα βρισκονται εδω :

http://www.waterwaves.gr/index.php?target=...category_id=186

και περιλαμβανουν τοσο τη συσκευη , οσο και τα προφιλτρα.Ειναι ετοιμα για χρηση δηλαδη.

Μπορεις να βρεις και τα ψηφιακα manuals εδω :

http://www.waterwaves.gr/index.php?target=...s%20-%20Manuals

(φιλτρα Παγκου Μ1-Μ2-Μ3)

Απο κει και περα , τα προφιλτρα ειναι κυριως ενεργου ανθρακα.Υπαρχει μεγαλη ποικιλια σε αυτα που ακομα δεν εχει ενσωματωθει στο eshop (silver GAC , Lead removal GAC , mixed φιλτρα ανθρακα/polyphosphates κλπ).

Ιδιαιτερο προιον ειναι το W2-1000 που περα απο την επεξεργασια ανθρακα , περιλαμβανει και μεμβρανη Ultrafiltration

Link to comment
Share on other sites

Καλες δουλειες.

Κρατηστε τις τιμες χαμηλα, δουλευετε με τη μεγαλη ζητηση, κρατηστε την ποιοτητα υπηρεσιων ψηλα οπως τωρα.

:glare:

Αντε σιγα σιγα να παρουμε και κανα φιλτρο για εμας με αυτες τις τιμες.

Οχι μονο για τα ψαρια και εμεις βρυση :)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Φιλε βασιλη...

Καλες δουλειες...!!!

Υ.Γ. Εχει δικιο ο Σπυρος... κραρτηστε προσιτες τιμες και θα κερδισετε ολη ην αγορα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...