Jump to content

Θα το αγοραζατε αφοβα?


irongud

Recommended Posts

http://www.petcumulus.gr/index.asp?page=product&pid=2174 και κανα 20αρι για σιποραξ και 0 εγγυηση. σαν τιμη ειναι δελεαστιηκ σαν φιλτρο??
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα εγώ χωρίς κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής.Αλλά το σπρέι μπαρ και το σύστημα εισαγωγής είναι για τον..... φοβάσαι μην σου σπάσει στα χέρια.Είναι και αθόρυβο σε σχέσει με το 304Α που έχει ένα σπαστικό βουητό :P

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις συστημα εισαγωγης? και ποσο καιρο το εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εγώ κανά μήνα σε ένα 240αρι. Μια χαρά μου φαίνεται, όντως αθόρυβο, εντάξει λίγο τα πλαστικά του είναι επίφοβα όπως λέει και ο φίλος αλλά κατά τα άλλα δεν έχει παρουσιάσει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

To φιλτρο αυτο τοποθετηθηκε στο ενυδρειο του σχολειου..

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=52300

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ εδώ και ένα μήνα περίπου και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Όντως είναι αθόρυβο αλλά θέλει λίγο προσοχή στο χειρισμό των σωλήνων, όπως είπαν και οι προηγούμενοι.

Link to comment
Share on other sites

To φιλτρο αυτο τοποθετηθηκε στο ενυδρειο του σχολειου..

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=52300

Και είμαι πολύ ικανοποιημένος με την απόδοση και την ισχύ του + οτι είναι τελείως αθόρυβο :P

Link to comment
Share on other sites

Εχω το ιδιο αλλα το μεγαλο 2000λιτρα ανα ωρα εδω και 2 χρονια και ειναι ΦΟΒΕΡΟ.

πετρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο εξωτερικο φιλτρο ειναι η καλυτερη επενδυση που μπορεις να κανεις για τα ζωντανα του ενυδρειου σου,μπορεις να το ζητησεις απο τον αγιο βασιλη,ακομα προλαβαινεις :):thumbup: .Καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω για τα λεφτά του είναι μια πολύ καλή αγορά για κάποιον που έχει περιορισμένο προϋπολογισμό.

Kατά τα άλλα δεν υπάρχει σύγκριση με επώνυμο φίλτρο π.χ. EHEIM.

Link to comment
Share on other sites

το δουλευω εδω και 1,5 χρονο.

Φθηνη κατασκευη σε υλικα (κινεζικο γαρ), σχετικα αθορυβο, η ονομαστικη παροχη απεχει αρκετα απο την πραγματικη, δεν εμπνεει και πολυ εμπιστοσυνη οτι θα αντεξει για πολλα χρονια.

Ωστοσο ως ωρας δουλευει απροβληματιστα και για τα λεφτα του ειναι αξιο προσοχης.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας φιλοι μου. αποφασισα να δωσω το πενηνταρι μου κομπλε για ανταλλαγη οταν με το καλο στηθει το 250αρι (ανεβαινουμε σιγα σιγα σε λιγο 8α φτασω το 900αρι του νικουλουτσο) με ενα επωνυμο μεταχειρισμενο φιλτρο σε καποιον συνχομπιστα για να ειμαι σιγουρος. αγγελια οσονουπω.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...