Jump to content

Ανοιχτή συζήτηση περί στρωσίματος ενυδρείου


dimitrig

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Στη καθιερωμένη συνάντηση της Τετάρτης 26 Ιανουαρίου 2011 στο Aquazone Meeting Point θα πραγματοποιηθεί ανοιχτή συζήτηση με θέμα τα πρώτα βήματα στο στήσιμο, στρώσιμο κι επιλογή ψαριών σε ένα νέο ενυδρείο.

Στην συζήτηση όλοι οι φίλοι, έμπειροι ή νέοι στο χόμπι, θα έχουν τον λόγο και την δυνατότητα να εκφράσουν απόψεις, να λύσουν απορίες, αλλά και να μοιραστούν μαζί μας τις εμπειρίες τους.

Η συζήτηση θα ξεκινήσει στις 20:00.

Ελπίζουμε να δούμε όσους περισσότερους από εσάς είναι δυνατό και να τα πούμε από κοντά.

Η ομάδα του Aquazone.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει πολύ ενδιαφέρον η συζήτηση!

Οι συναντήσεις μας δεν γίνονται μόνο για καφέ και χαλάρωση,πάντα θα υπάρχει κάτι να μάθουμε. :P

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!!! :thumbup:

Πιστευω θα ακουστουν αρκετες προτασεις, συμβουλες και ιδεες!!!

Θα εχουμε την ευκαιρια να μοιραστουμε τις εμπειριες απο τους παλαιοτερους αλλα και τις αποριες απο τους νεοτερους χομπιστες! :P

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω Φώτη ότι ακόμη και μη συγκεκριμένο θέμα να μην έχουν οι συναντήσεις, από την κουβέντα σίγουρα καθένας μαθαίνει, όπως γίνεται και εδώ. Ακόμη και στα πιο απλά threads βρίσκεις απαντήσεις - μαργαριτάρια που προκύπτουν από την εμπειρία κάποιου παλιότερου μέλους, ή την παρατήρηση κάποιου νεώτερου.

Σίγουρα όμως το συγκεκριμένο θέμα θα βοηθήσει πολλούς φίλους να έρθουν οργανωμένοι με τις ερωτήσεις τους!! :P

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη συνάντηση θα έχει σεμιναριακό ύφος με συγκεκριμένη δομή και θεματολογία. Πέραν του ομιλώντα όμως, θα υπάρξει και ομαδικός διάλογος (και όχι πηγαδάκια) για να μοιραστούμε εμπειρίες. Σκοπός αυτής της κίνησης είναι να φύγουν όλοι κερδισμένοι... Οι μεν αρχάριοι να μάθουν τα πάντα γύρω από την επιλογή, το στήσιμο και το στρώσιμο ενός ενυδρείου, οι δε εμπειρότεροι να πάρουν νέες και πιο εξειδικευμένες πληροφορίες.

Αυτή τη συνάντηση δεν πρέπει να τη χάσει κανείς. Από τον νέο χομπίστα που τώρα ξεκινάει, μέχρι τον χομπίστα 30 (ή και περισσότερων) χρόνων εμπειρίας.

:P

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη συνάντηση θα έχει σεμιναριακό ύφος με συγκεκριμένη δομή και θεματολογία.

Μπράβο παιδιά

Τέτοια να γίνονται

Link to comment
Share on other sites

viciouscircle ευκαιρία να ολοκληρώσουμε και οι δυό μας το θέμα αυτό που το αφήσαμε σε εκκρεμότητα πολύ καιρό !!!

Αν και πιστεύω οτι δεν θα το ολοκληρώσουμε σε μια μόνο συνάντηση !!!!

Μια παράκληση !!!

Αν υπάρχει κάποιος βιολόγος μέλος μας και μπορεί να έρθει ..... καλό θα ήταν !!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για το θέμα αυτής της εβδομάδας και πολύ καλη ιδέα να γίνει σε μορφή σεμιναρίου. :bowdown:

Μακάρι να ήμουν πιό κοντά να ερχόμουν... :ninja:

Θα μάθαινα πολλά πράγματα...! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστή κίνηση κύριε Δημήτρη, ελπίζω να έρχονται όλο και περισσότερα άτομα στις συναντήσεις. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα κατσω διπλα στο nikoloutso...... Εχω ενα φιλο βιολογο Σταματη θα ρωτησω αν μπορει και θα σου στειλω!

την καλυτερη θεση παλι εκλεισες Γιαννη!! :D

Παμε δυναμικα αυτην την Τεταρτη με πολλες απορίες!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάτσω δίπλα στον Jumaru82 που θα κάτσει δίπλα στο Νικολουτσο που κάθετε μαζί με την Παπασταυρου…. :D

Link to comment
Share on other sites

Eγω μαλλον θα κατσω...ορθιος γιατι συνηθως αργω να ερθω... :ninja:

Καλλιο αργα παρα ποτε ομως... :D

Link to comment
Share on other sites

:D:ninja::bowdown::bowdown::P

Ο καθένας ας φέρει από ένα σκαμπό...

Link to comment
Share on other sites

:bowdown::P:D:buttrock::band:

Ο καθένας ας φέρει από ένα σκαμπό...

...το οποίο θα γυρίσει ανάποδα για να κάτσουν τέσσερις :ninja:

Αν ξεκινήσουμε με τέτοιο χαβαλέ, δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη στο σεμινάριο :D

Θέτω και όρο... Απαγορεύεται το αλκοόλ... Κυρίως για τον Φώτη που όταν πιει λιγάκι την ακούει στερεοφωνικά! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Η 15η μπύρα με χαλάει λιγάκι... :bowdown:

Όταν μετράγαμε νιτρικά στις μπύρες γέλαγες όμως..... :ninja:

Ας αστειευτούμε εδώ γιατί την Τετάρτη είναι σοβαρό το θέμα... :D

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα τις συχητησης αρχιζει 8.

Τη ωρα τελιωνει ομως γιατι η σχολη μου τελιωνει 8.20 και μενω Ηλιουπολη?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα τις συχητησης αρχιζει 8.

Τη ωρα τελιωνει ομως γιατι η σχολη μου τελιωνει 8.20 και μενω Ηλιουπολη?

Τι ώρα υπολογίζεις ότι θα μπορείς να είσαι Αιγάλεω? Το τι ώρα θα τελειώσει δεν είναι στάνταρ... Θα εξαρτηθεί από το πόσο βαθιά θα αναλύσουμε την όλη κουβέντα, σύμφωνα πάντα με τις απορίες και τα θέματα που θα τεθούν.

Link to comment
Share on other sites

Περασμένα μεσάνυχτα... Οπότε σήμερα είναι η συνάντηση! Μη τυχόν ξεχαστεί κανείς... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...