Jump to content

''the Valley Of Death''


giorginakos

Recommended Posts

Όμορφο δείχνει!Η ντοματιά θα μεγαλώσει πολύ.Δοκίμασε να κάνεις moss wall και να παίξεις με φυτά μέσης.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο δείχνει!Η ντοματιά θα μεγαλώσει πολύ.Δοκίμασε να κάνεις moss wall και να παίξεις με φυτά μέσης.

Ευχαριστώ πολύ Φώτη.Το μοςς ούτε που μου πέρασε από το μυαλό.καλή ιδέα.για φυτό μέσης έχω σκεφτεί να βάλω ελεοχαρή

Πολυ ομορφο!Γενικα μου αρεσει το μαυρο...

Το γρασιδακι τι ειναι;

Ευχαριστώ πολύ.το γρασιδάκι ονομάζεται "cuba" :D

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω το cuba απλα δεν φαινοταν καλα στο κινητο,το ειχα δοκιμασει πιο παλια αλλα δεν πηγε καθολου καλα και ετσι εχω βαλει marsilea.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω το cuba απλα δεν φαινοταν καλα στο κινητο,το ειχα δοκιμασει πιο παλια αλλα δεν πηγε καθολου καλα και ετσι εχω βαλει marsilea.

Ρε παιδια αυτη τη marsilea που την βρηκατε?Εφαγα τον κοσμο αλλα δεν βρηκα :D

Τελικα κατεληξα να βαλω Glossostigma elatinoides

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω το cuba απλα δεν φαινοταν καλα στο κινητο,το ειχα δοκιμασει πιο παλια αλλα δεν πηγε καθολου καλα και ετσι εχω βαλει marsilea.

Εγώ ελπίζω να μου πιάσει

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο ρε φιλε!Γαριδαδικο θα γινει η θα βαλεις και μπετατζη? :D

Τώρα έχω κάτι γαριδάκια αλλά μάλλον θα βάλω cherry barb

(για τον μονομαχο έχω αλλά σχέδια)

Εγω το ειχα βαλει με λαθος βυθο,κακο φωτισμο κτλ,οποτε...

Σου ευχομαι να παει καλα!

αααα κρίμα πάντως γιατί είναι πολύ ωραίο φυτάκι και φτιάχνει έναν βυθό το άτιμο άλλο πράμα

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω κάτι γαριδάκια αλλά μάλλον θα βάλω cherry barb

(για τον μονομαχο έχω αλλά σχέδια)

αααα κρίμα πάντως γιατί είναι πολύ ωραίο φυτάκι και φτιάχνει έναν βυθό το άτιμο άλλο πράμα

:hysterical:

Για τα cherry barb θελω να σου πω τα ειχα και εγω σε 30 λιτρα καποια στιγμη, και τωρα τα εχω στο ριο 125 η συμπεριφορα τους και τα χρωματα τους ειναι τελειως διαφορετικα. Στα 30 λιτρα στεκονταν ολη την ωρα μονιμα σε μια θεση και τις περισσοτερες φορες κολυμπουσαν καθετα στην μετατοπιση δηλαδη ειχαν μηδενικο εργο,οπως λεω :D

Οταν τα εβαλα στο 125 κολυμπουσαν ταχυτατα σε ολο το μηκος του ενυδρειου και εδειχναν δραστηρια ! ακομη τα αρσενικα εγιναν κατακοκκινα σε χρωμα.

Έγινε επεξεργασία - hms
Link to comment
Share on other sites

Γιώργη πολύ καλό :hysterical::hysterical:

Άλλαξε το όνομα ρε συ. Μας ψυχοπλάκωσες :D

Κάντο the valley of dark ή κάτι παρόμοιο.

Link to comment
Share on other sites

Για τα cherry barb θελω να σου πω τα ειχα και εγω σε 30 λιτρα καποια στιγμη, και τωρα τα εχω στο ριο 125 η συμπεριφορα τους και τα χρωματα τους ειναι τελειως διαφορετικα. Στα 30 λιτρα στεκονταν ολη την ωρα μονιμα σε μια θεση και τις περισσοτερες φορες κολυμπουσαν καθετα στην μετατοπιση δηλαδη ειχαν μηδενικο εργο,οπως λεω :hysterical:

Οταν τα εβαλα στο 125 κολυμπουσαν ταχυτατα σε ολο το μηκος του ενυδρειου και εδειχναν δραστηρια ! ακομη τα αρσενικα εγιναν κατακοκκινα σε χρωμα.

ευτυχως με προλαβες πριν την αγορα :hysterical: ...θελω ομως να βλεπω κινηση δεν μπορω να βλεπω μονο γαριδουλες :hysterical:

Ωραίο :D

ευχαριστω πολυ ;)

Γιώργη πολύ καλό :hysterical::hysterical:

Άλλαξε το όνομα ρε συ. Μας ψυχοπλάκωσες :hysterical:

Κάντο the valley of dark ή κάτι παρόμοιο.

ευχαριστω πολυ μπαμπη αλλα οπως εγραψα και πανω ειναι ενα μη ολοκληρωτικο στησιμο επειδη δεν εχω βρει ακομα καποια φυτα που θελω.αν τα βρω και σας δειξω φωτο τοτε θα αλλαξεις γνωμη :hysterical:

Θα εξελιχθεί σε κάτι πολύ πολύ καλό :hysterical:

λες? μακαρι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Για τα cherry barb θελω να σου πω τα ειχα και εγω σε 30 λιτρα καποια στιγμη, και τωρα τα εχω στο ριο 125 η συμπεριφορα τους και τα χρωματα τους ειναι τελειως διαφορετικα. Στα 30 λιτρα στεκονταν ολη την ωρα μονιμα σε μια θεση και τις περισσοτερες φορες κολυμπουσαν καθετα στην μετατοπιση δηλαδη ειχαν μηδενικο εργο,οπως λεω :hysterical:

Οταν τα εβαλα στο 125 κολυμπουσαν ταχυτατα σε ολο το μηκος του ενυδρειου και εδειχναν δραστηρια ! ακομη τα αρσενικα εγιναν κατακοκκινα σε χρωμα.

ευτυχως με προλαβες πριν την αγορα :hysterical: ...θελω ομως να βλεπω κινηση δεν μπορω να βλεπω μονο γαριδουλες :hysterical:

Ωραίο :D

ευχαριστω πολυ ;)

Γιώργη πολύ καλό :hysterical::hysterical:

Άλλαξε το όνομα ρε συ. Μας ψυχοπλάκωσες :hysterical:

Κάντο the valley of dark ή κάτι παρόμοιο.

ευχαριστω πολυ μπαμπη αλλα οπως εγραψα και πανω ειναι ενα μη ολοκληρωτικο στησιμο επειδη δεν εχω βρει ακομα καποια φυτα που θελω.αν τα βρω και σας δειξω φωτο τοτε θα αλλαξεις γνωμη :hysterical:

Θα εξελιχθεί σε κάτι πολύ πολύ καλό :hysterical:

λες? μακαρι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...