Jump to content

Σάββατο 28/07 Συνάντηση Νέα


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Πάμε για να τα πούμε μεταξύ μας και έστω ανεπίσημα να γιορτάσουμε και τα γενέθλιά μας , μια και είναι την επόμενη ημέρα .

Στη μαρίνα στο Φάληρο υπάρχει ενα μαγαζί που ονομάζετε Due Cavalieri .

Σαββάτο 28/7/2012 μετά τις 20:00 θα μαζευτούμε .

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεύω! Να μαζευτείτε όσοι περισσότεροι μπορείτε και να περάσατε καλά!

Μια φωτογραφική μηχανή, μια τούρτα με 7 κεράκια και οι χιλιάδες ενυδρειακες αναμνήσεις του καθενός σας θα πρέπει απαραιτήτως να βρίσκονται στο τραπέζι σας!

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο έχω την μετακόμιση (Έβρος-Λαμία) :bigemo_harabe_net-74: και δεν θα μπορώ να έρθω αλλά στην επόμενη θα είμαι μαζί σας να σας γνωρίσω από κοντά όλους.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα σας κάνω την τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω το παρών!!!

(Λίγα λόγια και καλά κύριε Σταμάτη!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα...Θα ηθελα και εγω να ερθω σας γνωρισω παιδια αλλα δουλευω νυχτα...ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερω...να εχω ξεκινησει και το καινουργειο ενυδρειο...ωχχ αυτο σημενει αποριες!μουχαχαχαχαχαααα!!!!

Να περασεται ολοι μια "Crystal Clear" βραδια!

Link to comment
Share on other sites

Να περασεται ολοι μια "Crystal Clear" βραδια!

Έχω σκοπό να τη "βρομίσω" όσο περισσότερο μπορώ :D

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για να τα πούμε μεταξύ μας και έστω ανεπίσημα να γιορτάσουμε και τα γενέθλιά μας , μια και είναι την επόμενη ημέρα .

Στη μαρίνα στο Φάληρο υπάρχει ενα μαγαζί που ονομάζετε Due Cavalieri .

Σαββάτο 28/7/2012 μετά τις 20:00 θα μαζευτούμε .

Αγαπητοί φίλοι η επίσημη εκδήλωση για τον εορτασμό των 7 γενεθλίων του αγαπημένου μας φόρουμ θα γίνει τον Σεπτέμβριο έτσι ώστε να έχουν ολα τα μέλη μας που απουσιάζουν στις καλοκαιρινές τους διακοπές την δυνατότητα να παρευρεθούν στον εορτασμό των γενεθλίων του Aquazone.

Περισσότερες λεπτομέρειες θα αναρτηθούν στο πορταλ του φόρουμ κατά την ανάρτηση του εορταστικού μηνύματος.

Όσον αφορά την πρωτοβουλία του μέλους Σταμάτη για την άτυπη συνάντηση με αφορμή τα προσεχές γενέθλια η συντονιστική ομάδα και εγώ χαιρετίζουμε την προσπάθεια και ευχόμαστε να έχει ανταπόκριση από όσους μπορούνε μιας και κάθε συνάντηση μελών του φόρουμ είναι ένα ευχάριστο γεγονός....

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγοι, περάσαμε πολύ όμορφα!!

Τα λέμε από Σεπτέμβρη!

Link to comment
Share on other sites

Με καλή κουβέντα και κρασάκι περάσαμε μια όμορφη βραδυά .

Περιμένουμε το Σεπτέμβρη με αγωνία .

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ανεπίσημη η συνάντηση ......... δεν είχε φωτογράφο . ;)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα!!! Γιατι εγω τόσα χρόνια παντα βγαζαμε φωτογραφίες είτε σε επισιμη είτει όχι.... παντα είναι καλό οσοι δε μπορουμε να ερθουμε που δουλευουμε να μοιραζόμαστε αυτές τις υπεροχες στιγμές έστω και απο φωτογραφία!!!

Ποιοι πηγατε!! Για δωστε αναφορά!! :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα!!! Γιατι εγω τόσα χρόνια παντα βγαζαμε φωτογραφίες είτε σε επισιμη είτει όχι.... παντα είναι καλό οσοι δε μπορουμε να ερθουμε που δουλευουμε να μοιραζόμαστε αυτές τις υπεροχες στιγμές έστω και απο φωτογραφία!!!

Ποιοι πηγατε!! Για δωστε αναφορά!! :bigemo_harabe_net-53:

Δέν σου λέω ... :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα!!! Γιατι εγω τόσα χρόνια παντα βγαζαμε φωτογραφίες είτε σε επισιμη είτει όχι.... ..........

Έλειπες σε πάρα πολλές !!!

Link to comment
Share on other sites

Έλειπες σε πάρα πολλές !!!

Δυστυχώς - ευτυχώς τα τελευταία 2 χρόνια όπως πολύ καλά γνωρίζεις δουλεύω με αποτέλεσμα να απέχω.... όμως όποτε μπορούσα ξέκλεβα λίγο χρόνο και ερχόμουν!!

Όμως για τα γενέθλια, όπως και πέρσι θα ξεκλέψω λίγο χρόνο να για να έρθω στην επίσημη συνάντηση για να πιουμε τις μπύρες μας!!! !! :cheers:

:bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...