Jump to content

Ομάδες Δημιουργίας Θαλασσινού Τομέα.


Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι

Η συντονιστική ομάδα στα πλαίσια ενός γενικότερου προγράμματος αναβάθμισης, ζητάει συνεργασίες με τα μέλη για την στελέχωση των κατηγοριών.

Ο κάθε συντονιστής θα έχει από δυο συνεργάτες ανά κατηγορία ή και υποκατηγορία, από άτομα που έχουν τη διάθεση και τον όποιο χρόνο μπορούν να διαθέσουν…. μη ξεχνάτε ότι είναι εθελοντική η συμμετοχή σας, αλλά παρόλα αυτά απαιτείται υπευθυνότητα για να αποδώσει.

Το κάθε μέλος που θα συμμετέχει ως συνεργάτης θα έχει ένα διακριτικό banner στην υπογραφή του, ως τιμητική διάκριση που θα δηλώνει σε ποια κατηγορία ανήκει.

Χαρακτηριστικά δείγματα είναι τα παρακάτω για τις ομάδες των προφίλ φυτών/ψαριών γλυκού νερού και το "μεταφραστικό τμήμα" οι οποίες μάλιστα είναι ενεργές σαν ομάδες !!!

Για την κάθε ομάδα που θα στελεχώνεται, θα δημιουργείται και το αντίστοιχο banner με ένα χαρακτηριστικό εικονάκι.

team.jpg TransTeam.jpg

Η εργασία που θα αναλαμβάνει το κάθε μέλος, θα καθορίζεται από τον επικεφαλής συντονιστή της κάθε κατηγορίας και αυτός είναι που θα καθορίζει επίσης και τον τρόπο συνεργασίας τους.

Όσοι λοιπόν έχετε τη διάθεση να δημιουργήσουμε όλοι μαζί, δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ για την κατηγορία ή υποκατηγορίες θαλασσινού ενυδρείου, εκεί δηλαδή που νομίζεται ότι μπορείτε να προσφέρετε ή να αποδώσετε καλύτερα.

Για να μη χρησιμοποιήσω το γνωστό σλόγκαν «όλοι μαζί μπορούμε» θα το παραποιήσω λίγο λέγοντας....

«Θέλω και μπορώ για το AquaZone»

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αιολε εδώ δηλώνουμε συμμετοχή? Αν ναι δηλώνω!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και γω

Link to comment
Share on other sites

Ναι εδώ.. δήλωσε όμως πια κατηγορία ή υποκατηγορία θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και γω

Όχι έτσι γενικά... υπάρχουν πολλές κατηγορίες/υποκατηγορίες... επιλέξτε αυτή που νομίζετε ότι σας... "πάει" !!!

Link to comment
Share on other sites

Reef

Link to comment
Share on other sites

Reef

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε μπορώ και εγώ να βοηθήσω σε ότι χρειάζεστε εφόσον μου το επιτρέπει ο ελ.χρόνος μου και η απόσταση (Πάτρα).

Υποκατηγορίες: Εξοπλισμός Θαλασσινού ενυδρείου, Reef

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Στην υποκατηγορία "nano reef" της κατηγορίας "ενυδρεία μελών" (παρουσιάσεις των ενυδρείων), θα μπορούσα να προσφέρω στο φόρουμ ως κάτοχος ενός nanoreef και με τις περισσότερες καταχωρήσεις στην κατηγορία. :P

Στην διάθεσή σας.

Κωνσταντίνος

Έγινε επεξεργασία - Road Tail
Link to comment
Share on other sites

«Θέλω και μπορώ για το AquaZone» δεν μου βγαζει τις υποκατηγορίες Aiole

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε μπορώ και εγώ να βοηθήσω σε ότι χρειάζεστε εφόσον μου το επιτρέπει ο ελ.χρόνος μου και η απόσταση (Πάτρα).

Υποκατηγορίες: Εξοπλισμός Θαλασσινού ενυδρείου, Reef

Χρήστος

Η απόσταση δεν παίζει ρόλο... οι συνεργασίες είναι δικτυακού χαρακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

«Θέλω και μπορώ για το AquaZone» δεν μου βγαζει τις υποκατηγορίες Aiole

??? από την σελίδα του φόρουμ δεν βλέπεις όλες τις κατηγορίες και τις υποκατηγορίες τους?

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=27

Link to comment
Share on other sites

οκ μια χαρά τότε. Να με έχετε στα υπόψην

Χρήστος

Η απόσταση δεν παίζει ρόλο... οι συνεργασίες είναι δικτυακού χαρακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

??? από την σελίδα του φόρουμ δεν βλέπεις όλες τις κατηγορίες και τις υποκατηγορίες τους?

http://www.aquazone....hp?showforum=27

πάταγα εκεί που έχεις γράψει.. δηλώστε συμετοχη ΕΔΩ χαχαχαχαχα

είμαι μέσα για Fish Only και

Εξοπλισμός Θαλασσινού Ενυδρείου :-)

έτσι να κάνω την διαφορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αν μπορω να βοηθησω σε κατι δινω το παρον. Με κλειση προς το Reef και τα ενυδρεια μελων

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να αναφέρομαι κάπου συγκεκριμένα, ορισμένες υποκατηγορίες ενδέχεται να μην χρειάζονται περαιτέρω "συντονισμό συνεργασίας"...

Αν όμως έχετε κάποια πρόταση το πως θα μπορούσατε να συνεισφέρετε σε αυτές τις υποκατηγορίες, πολύ ευχαρίστως να εκθέσετε τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

εαν μπορω και γω μιας και αρχαριος στο θαλλασινο αλλα ταχυτατος σε αναγνωρισεις ειδων και μαθενω ευκολα προτιμω την κατηγορια νανο ριφ με οτι αυτη συνεπαγετε.

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη γνωρίζεις ποιός τομέας με ενδιαφέρει, αυτός του Μπομπ του Μάστορα, οπότε όταν δημιουργηθεί με το καλό τομέας DIY κατασκευών είμαι μέσα!!

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη γνωρίζεις ποιός τομέας με ενδιαφέρει, αυτός του Μπομπ του Μάστορα, οπότε όταν δημιουργηθεί με το καλό τομέας DIY κατασκευών είμαι μέσα!!

χε χε Γρηγόρη το γνωρίζω πολύ καλά... για αυτήν την ιδιαίτερη κατηγορία πέρα ότι θα αποτελείτε από πολλά άτομα, θα είναι και σε θέση και θα "πρέπει" να δίνει λύσεις σε όσους τις χρειάζονται, και γιατί όχι στην πορεία να τους βοηθάει στην υλοποίηση "ζωντανά" και όχι μόνο μέσα από εδώ !!!

"Μάστορας στο σπίτι" δηλαδή !!

Είναι κάτι που θέλει καλή οργάνωση, διάθεση για βοήθεια... τα εργαλεία και τις ιδέες λίγο πολύ όλοι οι DΙΥαδες τα έχουμε!!!

Θα συζητηθεί εκτενέστερα το θέμα γιατί θα ανοιχτεί νέα κατηγορία DΙΥ με υποκατηγορίες για τις γνώσεις και καθενός.. ηλεκτρολογικά, ηλεκτρονικά, κατασκευές γενικότερα....κλπ κλπ !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου αρέσουν τα συνθήματα (μου θυμίζουν πολιτικούς)...

Ελάτε να γράψουμε ιστορία και να αφήσουμε έργο όλοι μαζί !!!

Link to comment
Share on other sites

ενας για ολους και ολοι για το aquazone

Link to comment
Share on other sites

ενας για ολους και ολοι για το aquazone...που είμαστε όλοι εμείς !!

Link to comment
Share on other sites

sto ολοι....!!!ενας ειναι ο καθενας μας

Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβες ρε θηρίο κ το έκανες κ θέμα !!!!!! o_O

Sent from my brain using telepathy ..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...