Jump to content

Κλήρωση Αζ Για Τα Νέα Του Μέλη


Recommended Posts

Ως γνωστών στην αποθήκη Θεσσαλονίκης υπάρχουν ενυδρειακά υλικά και εξαρτήματα από δωρεές μελών, όπου κάποια απ αυτά έμειναν αναξιοποίητα μέχρι και σήμερα.

Συνδυάσαμε κάποια από αυτά και «στήσαμε» ένα μικρό ενυδρείο. έτσι έχουμε συνθέσει το παρακάτω «πακέτο»

Ενυδρείο SUNSUN 18 λίτρων,

Μαγνήτη καθαρισμού τζαμιών,

Φωτιστικό της Aqua House με λάμπα SolarMax PL 18watt στα 6500 Kelvin,

Θερμοστάτης Elite 25 watt,

Αεραντλία Schego 5W,

Αερόπετρα, ή ξτλόπετρα

Ανεμιστήρα SUN-SUN JF-001 των 12volt με στήριξη για το ενυδρείο,

Νano skimmer NS80 της Reef Octopus

Αν και μεταχειρισμένα, είναι λειτουργικά και σε καλή κατάσταση.

klirosi.jpg

Θέλοντας λοιπόν να βοηθήσουμε τα νέα μας μέλη αποφασίσαμε να το βάλουμε σε κλήρωση.

Δηλώστε λοιπόν την συμμετοχή σας και ένας από εσάς θα είναι και ο τυχερός.

Η κλήρωση αυτή θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και ως μια «μικρή γιορτή» για το ΑΖ διότι ξεπεράσαμε τις 15.000 εγγραφές μελών !!!

Όροι συμμετοχής

- Δικαίωμα στη κλήρωση έχουν τα νέα μέλη του τελευταίου χρόνου που είναι εγγεγραμμένα από το διάστημα 01/11/2011 έως και 24/10/2012 και δεν έχουν ξεπεράσει την ηλικία των 35 ετών.

- Η ημερομηνία λήξης της κλήρωσης είναι η 20/11/2012 μέχρι και τις 00:00. Συμμετοχές μετά από αυτό το όριο δεν θα λαμβάνουν μέρος στην κλήρωση.

- Όλοι οι συμμετέχοντες θα λάβουν έναν αύξοντα αριθμό βάση της σειράς συμμετοχής τους.

- Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικά στο www.random.org, στις 00:01 της ίδιας ημέρας, και αμέσως θα αναρτηθεί και το αποτέλεσμα με τον νικητή.

- Η κλήρωση είναι ανοιχτή προς όλα τα μέλη εφ όσον πληρούν το όριο ηλικίας και την ημερομηνία εγγραφής.

- Σε περίπτωση που ο νικητής διαμένει εκτός Θεσσαλονίκης, θα επωμιστεί το κόστος μεταφορικών όταν του αποσταλεί το ενυδρείο με εταιρία ταχυμεταφοράς (courier)

- Ο νικητής θα έχει την "υποχρέωση" να παρουσιάσει στο φόρουμ το ενυδρείο που κέρδισε μέσα σε 2 μήνες, να δούνε και όλα τα μέλη την πορεία του.

Καλή επιτυχία...

Η συντονιστική ομάδα του ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή επιτυχία, εύχομαι να πάει σε καλά χέρια και να το δούμε στημένο στις παρουσιάσεις ενυδρείων!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη πρωτοβουλια,μπραβο,και καλη επιτυχια στους συμετεχοντες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία ! Ωραίο κίνητρο για τα νέα μέλη. :)

Link to comment
Share on other sites

Για να μη γίνει μπέρδεμα, τα μέλη που δηλώνουν συμμετοχή, εκτός από τα όποια σχόλια θα πρέπει να γράψουν και τη λέξη "Συμμετοχή"

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο της κλήρωσης μπορεί να γίνει ένα πολύ ωραίο "γαριδάδικο" ή ακόμη και ένα pico reef, με κάποιον επιπρόσθετο εξοπλισμό, αλλά δεν έτυχε να υπάρχει στην αποθήκη ώστε να συνδυαστεί με το όλο "πακέτο"

Καλή επιτυχία στους νέους μας φίλους

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξω στο προφίλ μου την ηλικία θα μπορώ να συμμετέχω κι εγώ Βαγγέλη ? :P

Καλή επιτυχία σε όλους /ες !!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πολύ καλό!!!! Και αφού πληρώ όλες τις προυποθέσεις θέλω να συμμετέχω.....

Συμμετοχή λοιπόν

1 Αντώνιος

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που είναι μόνν για τους νέους Βαγγέλη, μιας και έχω ειδικότητα στις κληρώσεις... :bigemo_harabe_net-134:

Σοβαρά όμως, πολύ καλή ιδέα.

Μπράβο !

Κ

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που είναι μόνν για τους νέους Βαγγέλη, μιας και έχω ειδικότητα στις κληρώσεις... :bigemo_harabe_net-134:

Σοβαρά όμως, πολύ καλή ιδέα.

Μπράβο !

Κ

Βρε κόκκινε σου τα έχω πει, υπάρχει και άλλος τρόπος να πάρεις διαζύγιο από την γυναίκα σου άμα θέλεις!

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους σας για αυτην την ιδεα και δωρεα.....ερωτησει εγω εκλεισα τα 25 πριν 2 μηνες...με πιανει?

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πεις 2 μήνες τι πειράζουν.. αλλά καλύτερα να κρατήσουμε τα όρια ηλικίας που θέσαμε ώστε να είμαστε τυπικοί στη διαδικασία της κλήρωσης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζετε και καμιά κλήρωση για εμάς πχ όσοι γεννήθηκαν κάτω από το 1970.

Να κερδίσουμε κανένα μπαστούνι, οξυγόνο, τίποτα έμπλαστρα, τσάγια, τερλίκια, μάλλινες φανέλες.

Εν πάσει περιπτώσει μια ζωή τα γεράματα είναι υποτιμημένα, καλή επιτυχία στους νέους. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζετε και καμιά κλήρωση για εμάς πχ όσοι γεννήθηκαν κάτω από το 1970.

Να κερδίσουμε κανένα μπαστούνι, οξυγόνο, τίποτα έμπλαστρα, τσάγια, τερλίκια, μάλλινες φανέλες.

Εν πάσει περιπτώσει μια ζωή τα γεράματα είναι υποτιμημένα, καλή επιτυχία στους νέους. :)

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αν περισσέψει κανένα έμπλαστρο θέλω και εγώ ένα!

Ωραία κίνηση και καλή επιτυχία στους νέους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για 3 μήνεςςςςςςςς?????????? :P Φτούυυ..

Καλή επιτυχία σε όλους όπως και να χει.. :D

Link to comment
Share on other sites

1 συμμετοχή μέχρι τώρα ;;; Αντί για την εκδρομή στη λίμνη malawi δεν κλείνουμε κανένα ΚΑΠΗ ; :P

Link to comment
Share on other sites

Έλα Αίολε, άκου τι θα κάνουμε, θα μου βάλεις 4 χρόνια ηλικίας και θα μου βγάλεις 4 μήνες εγγραφής.. :D:P :P :P :P :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

νιώθω τυχερος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Αν οι συμμετοχές δεν διαφοροποιηθούν για κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα, θα συζητηθεί από την συντονιστική ομάδα η περίπτωση να αυξηθεί το όριο ηλικίας 1-2 χρόνια και η ημερομηνία εγγραφής 3-4 μήνες νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν οι συμμετοχές δεν διαφοροποιηθούν για κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα, θα συζητηθεί από την συντονιστική ομάδα η περίπτωση να αυξηθεί το όριο ηλικίας 1-2 χρόνια και η ημερομηνία εγγραφής 3-4 μήνες νωρίτερα.

Χοχοχοχο είδες που σε έπεισα??? :P :P :P

(καλά σκάω... :P)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...