Jump to content

Κολλημα ενυδρειου με βιντεο (απο εμενα)


irongud

Recommended Posts

ειχα να κολλησω το νεο μου μονομαχογαριδαδικο και ειπα μιας και ειχα και την καμερα κοντα να προσπαθησω να βοηθησω καποιον που σκοπευει να κολλησει για πρωτη φορα ενα νεο ενυδρειο. το βιντεο ειναι 25 λεπτα αλλα αξιζει πιστευω να το δει κανεις , τοσο χρονο αφιερωσα. φυσικα εχει φωνητικες οδηγιες απο την αγριοφωναρα μου :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Πολλή ωραίο συγχαρητήρια!!!

Θα έβγαινε ακόμη ποιο καλό αν τραβούσε κάμερα ένα δεύτερο άτομο.

Έγινε επεξεργασία - Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

η γυναικα μου κρατουσε τη μικρη :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το βίντεο πολύ καλο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Παντελη για την ιδεα του βιντεο και για τη δημιουργια του !!!

Εαν θες εχω ''καλο'' account στο youtube και μπορω να σηκωσω μεγαλα σε χρονο και σε μεγεθος βιντεο ( μπορω να το ανεβασω και εκει για να υπαρχει ) .

Οντως εαν υπηρχε δευτερο ατομογια τη καμερα θα εβγαινε Τελειο !!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ γιωργο δεν υπηρχε αλλο χερι δυστηχως. αν υπαρχει καποιος φιλος που ειναι ετοιμος να φτιαξει το δικο του μπορω να παω για καφε να το κανουμε μαζι και να το βιντεοσκοπησουμε σωστα , και να μπει υπομνημα :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ γιωργο δεν υπηρχε αλλο χερι δυστηχως. αν υπαρχει καποιος φιλος που ειναι ετοιμος να φτιαξει το δικο του μπορω να παω για καφε να το κανουμε μαζι και να το βιντεοσκοπησουμε σωστα , και να μπει υπομνημα :hysterical:

Eλα ενα απογευμα να κολλησουμε ενα στην αυλη μου και να το κανουμε χαρισμα ( ετσι να πουμε οτι το κολλησαμε για καλο σκοπο ) :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Eλα ενα απογευμα να κολλησουμε ενα στην αυλη μου και να το κανουμε χαρισμα ( ετσι να πουμε οτι το κολλησαμε για καλο σκοπο ) :hysterical:

βαζεις υλικα βαζω παρεα και καμερα? ( και την ομορφια μου καθοτι θα βγω στο γυαλι :wootwoot::wootwoot::wub: )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα κάτι που το σκέφτομαι μήνες και με βασανίζει.

Να γίνει η διαδικασία σε κάποια συνάντηση μας στο ΑΖΜΡ,παρουσία μελών και να τραβήξουμε και βίντεο.

Μιας που δεν κατάφερα μέχρι τώρα να το οργανώσω,τι λέτε;

Θα το οργανώσετε εσείς;Η όποια βοήθεια βέβαια είναι δεδομένη. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

βαζεις υλικα βαζω παρεα και καμερα? ( και την ομορφια μου καθοτι θα βγω στο γυαλι :hysterical::wootwoot::wootwoot: )

μεσα :wub:

Περισσοτερα με πμ :wub:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα κάτι που το σκέφτομαι μήνες και με βασανίζει.

Να γίνει η διαδικασία σε κάποια συνάντηση μας στο ΑΖΜΡ,παρουσία μελών και να τραβήξουμε και βίντεο.

Μιας που δεν κατάφερα μέχρι τώρα να το οργανώσω,τι λέτε;

Θα το οργανώσετε εσείς;Η όποια βοήθεια βέβαια είναι δεδομένη. :hysterical:

εγω δεν εχω προβλημα , εαν μπορει και ο Παντελης καποια τεταρτη να ερθει μπορει να γινει :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

στη βραση κολλαει το σιδερο... καθοτι σιδερας ξερω... αυριο τεταρτη μπορω να ειμαι εκει. καμερα εχω τη δικη μου αν μπορουν μεχρι αυριο να υπαρχουν τα υλικα ερχομαι να δω τις μουτσουνες σας απο κοντα και να γινουμε σταρ!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο πολυ καλη προσπαθεια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Βάστα Παντελή! :wootwoot:

Χαίρομαι πολύ που συμφωνείτε και οι δύο με την πρόταση μου!

Δε χρειάζεται να βιαστούμε,ώστε να μπορέσουμε να το οργανώσουμε σωστά και να ενημερωθούν και τα μέλη έγκαιρα.Πιστεύω πως αρκετοί είναι αυτοί που θα θέλουν να παρακολουθήσουν την κατασκευή από κοντά.

Αν έχετε χρόνο αύριο σας περιμένουμε στο ΑΖΜΡ να το συζητήσουμε από κοντά και κυρίως να σε γνωρίσουμε και από κοντά μετά από τόσες συζητήσεις εδώ. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Βάστα Παντελή! :wootwoot:

Χαίρομαι πολύ που συμφωνείτε και οι δύο με την πρόταση μου!

Δε χρειάζεται να βιαστούμε,ώστε να μπορέσουμε να το οργανώσουμε σωστά και να ενημερωθούν και τα μέλη έγκαιρα.Πιστεύω πως αρκετοί είναι αυτοί που θα θέλουν να παρακολουθήσουν την κατασκευή από κοντά.

Αν έχετε χρόνο αύριο σας περιμένουμε στο ΑΖΜΡ να το συζητήσουμε από κοντά και κυρίως να σε γνωρίσουμε και από κοντά μετά από τόσες συζητήσεις εδώ. :hysterical:

:wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

φωτη μου επειδη μενω αναβυσσο και δεν ειναι πολυ ευκολες οι μετακινησεις (ανεργια-αφραγκια-λεφτα για βενζινες γιοκ) μπορω να ανεβω στο αζμπ μια φορα. οποτε θα πρεπει να το κανονισουμε συνδιαστικα να φτιαξουμε και το ενυδρειακι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω απόλυτα,είναι πολύ μεγάλη απόσταση.Θα ήθελες όμως να γίνει βιαστικά; Δε λέω, το "άρπα-κόλλα" ισχύει στην περίπτωση. :hysterical:

Ίσως μπορούμε να το συζητήσουμε για την επόμενη Τετάρτη,να είμαστε όλοι μας προετοιμασμένοι.

Μια πρόταση δε θα ήθελα να την υλοποιώ μόνος μου,πρέπει να ενημερωθούν και οι συνάδελφοι που

συντηρούν αυτό το χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω απόλυτα,είναι πολύ μεγάλη απόσταση.Θα ήθελες όμως να γίνει βιαστικά; Δε λέω, το "άρπα-κόλλα" ισχύει στην περίπτωση. :hysterical:

Ίσως μπορούμε να το συζητήσουμε για την επόμενη Τετάρτη,να είμαστε όλοι μας προετοιμασμένοι.

Μια πρόταση δε θα ήθελα να την υλοποιώ μόνος μου,πρέπει να ενημερωθούν και οι συνάδελφοι που

συντηρούν αυτό το χώρο.

μα φυσικα αυτο εννοω κι εγω ισως να μην προλαβουμε αυριο. το μιλαμε λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι το επάγγελμα μου αναλαμβάνω το μοντάζ από όλο το ‘’επιχείρημα συγκόλλησες ενός νέου ενυδρείου’’, αν θέλετε μπορώ να δώσω και σκηνοθετικές συμβουλές και αν ακόμη θέλετε στο τέλος μπορεί να έχει bloopers.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι το επάγγελμα μου αναλαμβάνω το μοντάζ από όλο το ‘’επιχείρημα συγκόλλησες ενός νέου ενυδρείου’’, αν θέλετε μπορώ να δώσω και σκηνοθετικές συμβουλές και αν ακόμη θέλετε στο τέλος μπορεί να έχει bloopers.

να δω το geosid πασαλειμενο με σιλικονη ενυδρειακη κι εμεις να του ξεπουπουλιζουμε μαξιλαρια και μετα μπορω να πεθανω ησυχος :hysterical::wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...