Jump to content

Η Επόμενη Γενιά...


diskus fan

Recommended Posts

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... να είσαι καλά. ;)

Είναι πλέον μια συνήθεια για μένα, αφού το βλέπω από τα μέσα του '80... αλλά ΔΕΝ έχει χάσει ακόμα την "μαγεία" του.

Η πρόκληση να τα μεγαλώσεις καλύτερα από τα προηγούμενα... παραμένει.-

Link to comment
Share on other sites

Αν και ΔΕΝ το συνηθίζω να βάζω φωτογραφίες... αυτές είναι εδώ εξ' αιτίας των φίλων, με τους οποίους κάναμε κουβέντα στην κοπή της πίτας του forum... και κυρίως του Δημήτρη (Giorgosmarios) και του γιού του.

Η πρώτη είναι σε ηλικία 6 ημερών και οι υπόλοιπες τραβηγμένες σήμερα 16 Φεβ. και τα μικρά είναι σε ηλικία 14 ημερών (από το στάδιο "ελεύθερης κολύμβησης").-

attachicon.gifDSC_0203.jpg

attachicon.gifDSC_0035.jpg

attachicon.gifDSC_0049.jpg

attachicon.gifDSC_0055.jpg

Αυτές τις φωτογραφίες πρέπει οπωσδήποτε να τις βάζουμε γιατί αυτες είναι οι ομορφότερες στιγμές από το χόμπυ μας. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις φωτογραφίες πρέπει οπωσδήποτε να τις βάζουμε γιατί αυτες είναι οι ομορφότερες στιγμές από το χόμπυ μας. :)

ΑΝ το κάνω... θα γεμίσει η "βάση δεδομένων" του forum. :P

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.- ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Πάντα τέτοια !!!! Όσες φορές και να το έχεις δει κάθε φορά είναι μαγευτική !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι!!!

Να σου ζήσουν Νικόλα και να τα δείς πιατέλες!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται η πραγματική ομορφιά!!!

Συγχαρητήρια και πάλι να σου ζήσουν!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νίκο χάρηκα που σε γνώρισα στην πιτα και με μια μικρή κουβέντα μας κατάλαβα πολλα! μπράβο σου που για άλλη μια φορά μοιράζεσαι τέτοιες στιγμές σου μαζι μας μην σταματας να δίνεις γνώσεις εμπειρίες αλλα φωτογραφιες!

Για αρχη αν και δεν εχω ιδέα εχω την απορία τους δίσκους αυτους σε τι περιβάλλον τα εχεις και ποσο καιρό;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχού τα... δεν έχω ξαναδεί baby δισκάκια ... ^_^

Στάλθηκε από το G320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πάλι.

lykourgos... κι εγώ χάρηκα για την γνωριμία. Μπορεί να μιλήσαμε για λίγο.. αλλά κατάλαβα ότι είχα απέναντι μου έναν εραστή του "υγρού κόσμου" και γνώστη του αντικειμένου. :thumbsu:

Τα μικρά είναι ακόμα με τους γονείς... σε γεννήστρα.

ΥΓ. Επί τη ευκαιρία... συγχαρητήρια για το κουράγιο σου και την δύναμη που έδειξες ευρισκόμενος σε αυτήν την κατάσταση... για τόσες ώρες!!!!!

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

Eνα μεγαλο μπραβο Νικο και απο εμενα ,η μαγεια της φυσης σε συνδυασμο με την υπερτατη προσπαθεια και γνωση του χομπιστα :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νικο!!! το τριτο δεξια απο το πτεριγιο το θελω!!! μπραβο αγορινα μου!!!δεν υπαρχει πιο ομορφο θεαμα απο μια γεννα!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όμορφες φάτσες οι μπόμπιρες. Αυτά βλέπω και ζηλεύω.............................................................με την καλή έννοια!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ειναι φοβερο να κανεις τοσα χρονια γεννες και να τα μεγαλωνεις καθε φορα. Μπραβο ειναι υπεροχο.

ΥΓ πριν καιρο ειχες γραψει ενα αρθρο-προσωπικα το βρηκα αψογο- για τους δισκους και τα λιτρα. Σηκωσε πολυ συζητηση, διαφωνιες κλπ. Νομιζω οτι πρεπει να ανεβασεις αλλο ενα τωρα για την αναπαραγωγη και το μεγαλωμα τους. Οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου ειναι υπερ-απαραιτητες για τους υπολοιπους που θελουν να το δοκιμασουν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν,ομορφιες!Πολύ όμορφοι και οι γονείς!Θα θέλαμε και κάποιο βίντεο και κάποιες πληροφορίες για την όλη διαδικάσια,εκτος και αν θέλεις βέβαια να περιοριστεί το θέμα σε οπτικό υλικό. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νικο!!! το τριτο δεξια απο το πτεριγιο το θελω!!! μπραβο αγορινα μου!!!δεν υπαρχει πιο ομορφο θεαμα απο μια γεννα!!!

Εντάξει του έριξα spray... για να το μαρκάρω!!!!! :bigemo_harabe_net-163:

ΥΓ. Να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ για το μεγάλο ενδιαφέρον/ζήτηση για τα μικρά... αλλά ΔΕΝ υπάρχουν διαθέσιμα πλέον.

ΑΝ αλλάξει κάτι και μείνουν κάποια για διάθεση... θα ενημερώσω.-

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ειναι φοβερο να κανεις τοσα χρονια γεννες και να τα μεγαλωνεις καθε φορα. Μπραβο ειναι υπεροχο.

ΥΓ πριν καιρο ειχες γραψει ενα αρθρο-προσωπικα το βρηκα αψογο- για τους δισκους και τα λιτρα. Σηκωσε πολυ συζητηση, διαφωνιες κλπ. Νομιζω οτι πρεπει να ανεβασεις αλλο ενα τωρα για την αναπαραγωγη και το μεγαλωμα τους. Οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου ειναι υπερ-απαραιτητες για τους υπολοιπους που θελουν να το δοκιμασουν.

Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους... για τα καλά σας λόγια.

Θέλεις να πάμε... και σε 2ο πόλεμο; :P:D

ΥΓ. Η αναπαραγωγή των δίσκων πλέον είναι πανεύκολη... τα "πέτρινα" εκείνα χρόνια που ΔΕΝ βγάζαμε "άκρη" λόγω έλλειψης πληροφοριών... πέρασαν.-

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ειναι φοβερο να κανεις τοσα χρονια γεννες και να τα μεγαλωνεις καθε φορα. Μπραβο ειναι υπεροχο.

ΥΓ πριν καιρο ειχες γραψει ενα αρθρο-προσωπικα το βρηκα αψογο- για τους δισκους και τα λιτρα. Σηκωσε πολυ συζητηση, διαφωνιες κλπ. Νομιζω οτι πρεπει να ανεβασεις αλλο ενα τωρα για την αναπαραγωγη και το μεγαλωμα τους. Οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου ειναι υπερ-απαραιτητες για τους υπολοιπους που θελουν να το δοκιμασουν.

+1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...