Jump to content

Παύλος Σιδηροπουλος


Recommended Posts

Ά και επειδή το ξέχασα, άν μου κόψει το αυγολέμονο καθιστώ μοναδικό υπεύθυνο το φόρουμ....."Το φόρουμ είναι ο μόνος τρομοκράτης!!!!!!" :)

 

Link to comment
Share on other sites

 
Αν τα εις μνήμην είναι για μουσικούς πόσταρε ότι θέλεις...άν είναι για πολιτικά σβήνονται και παίρνεις warning...έτσι είναι οι κανόνες του φόρουμ! [emoji4]
 
image.jpg


Να τον δω γραμμενο αυτον τον κανονα παρακαλω που διευκρινιζει οτι για μουσικους ( ακομη κι αν αντιπροσωπευουν πολιτικα κινηματα ) μπορουμε να λεμε οτι θελουμε αλλα οχι για πολιτικους!
Και σε καλω να κανεις αυτο που αναφερεις και στο ποστ 18!


Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ημουν μπροστα οταν καποιος κακομοιρης θα γκουγκλαρει Παυλος Σιδηροπουλος και θα διαβασει για τρομοκρατες και γιουβαρλακια αυγολεμονο!!:bigemo_harabe_net-192:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος peristerigeo έγραψε:

Σαν σήμερα έσβησαν δύο ζωές...πρώτα του Παύλου το 1990 που επέλεξε τον πιο καταστροφικό τρόπο για να τελειώσει και ύστερα του Αλέξη το 2008, ενός παιδιού 15 χρονών που κάποιοι άλλοι επέλεξαν το χρονικό διάστημα της ζωής του επίλεγοντας τη δολοφονία!

Υπερασπίσου το παιδί
γιατί αν γλιτώσει το παιδί
υπάρχει ελπίδα

 

 

Φιλτατε αν κατσουμε και πουμε για ποιους θα πρεπει να ( γιορταζουμε ) τη μνημη τους και ποιους οχι θα τραβηξει πολυ η βαλιτσα και θα χαλασει το θεμα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος giorgosmarios έγραψε:

Φιλτατε αν κατσουμε και πουμε για ποιους θα πρεπει να ( γιορταζουμε ) τη μνημη τους και ποιους οχι θα τραβηξει πολυ η βαλιτσα και θα χαλασει το θεμα!

 

Σωστός....και αυτό είναι ένα παράδειγμα πόστ που δέν πρέπει να γίνονται....αυτά είναι εκτός φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sturm said:

Θα σε παρακαλεσω να μην με πατροναρεις και να μην μου μιλας σαν να ειμαι παιδακι. Στο εχω επισημανει ξανα και δεν λες να το καταλαβεις. Μπορω να το κανω κι εγω.
Δεν υπαρχει γιατι η επιχειρηματα. Δεν γουσταρω τον Ολυμπιακο και δεν γουσταρω τον Σιδηροπουλο. Τοσο απλα. Οπως επισης ξερω μεσα μου οτι δεν γουσταρω τους δισκους κι εσυ ξερεις μεσα σου οτι γουσταρεις τα γατοψαρα. Δεν υπαρχει γιατι, ετσι ειναι.
Οσο για την απαντηση μου που δεν επρεπε να γινει, ειναι η γνωμη μου και εφοσον ολοι εδω μεσα εχουν προσβαση σε ολα και γνωμη ελευθερη θα συνεχισω να την λεω. Εκτος κι αν βγεις δημοσια και μου το απαγορεψεις ρητα!
Οπως καταλαβαινεις η συραξη αρχισε με σενα που θεωρησες την υποκειμενικη μου γνωμη απαραδεκτη σε ενα δημοσιο φορουμ. Δεν εχει να κανει αν εγω θεωρω τον Σιδηροπουλο μεγαλο η μικρο η δεν νομιζω πως τους οπαδους του θα τους νοιαξει και ιδιατερα τι γνωμη εχω εγω. Ειναι ομως η γνωμη μου και θελω να την εκφραζω ελευθερα.


Greetings from the dark side!
 

 

Θα μπορούσες να εκφράσεις την γνώμη σου ποίο ευγενικά και όχι απαξιωτικά γιατί αν μη τι άλλο αναφέρεσαι σε έναν καλιτέχνη που έχει αφήσει το στίγμα στην Rock Ελληνική σκηνή. Στο κάτω κάτω άλλο είναι το δεν μου αρέσει ο.... και άλλο το (απαξιωτικό) " Σιγα τον μεγαλο! "....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

 


Να τον δω γραμμενο αυτον τον κανονα παρακαλω που διευκρινιζει οτι για μουσικους ( ακομη κι αν αντιπροσωπευουν πολιτικα κινηματα ) μπορουμε να λεμε οτι θελουμε αλλα οχι για πολιτικους!
Και σε καλω να κανεις αυτο που αναφερεις και στο ποστ 18!


Greetings from the dark side!
 

 

 

Γιατί ο Σιδηρόπουλος εκφράζει πολιτικό κίνημα;

γιατι αν μου πείς ναί επιβεβαιώνεις το αρχικό μου πόστ οτι δεν έπρεπε να απαντήσεις με αυτό τον τρόπο....τα βλέπεις που έχω δίκιο και ότι η απάντηση σου είχε άλλα κίνητρα όχι μουσικά αλλά πολιτικά;τα πολιτικα λοιπόν δεν χωρούν εδωμέσα...

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο παει με τα γιουβαρλακια του Μητσου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ @avraamp για το κουρείο....

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος andreasomageiras έγραψε:

Δημήτρη για πόσους έκανες γιουβάρλακος;

Όχι γάντια ο μάγειρας! Ιεροσυλία.

 

Είναι για δυήμερο... :)

 

όταν πιανεις όλη μερα σκύλο και βάζεις και τα χέρια σου απο ενυδρείο σε ενυδρείο (παρόλο που τα πλένω με ντετόλ) όλο και κάτι μπορεί να έχω.... :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Aquadonimus αυτη ειναι η αποψη σου. Προσωπικα τον θεωρω εναν αποτυχημενο εκπροσωπο μιας αποτυχημενης μουσικης σκηνης.
Δημητρη μου φαινεται αστειο που απο ολοκληρο ποστ επικεντρωθηκες εκει. Αλλα νομιζω υπεκφευγεις του αληθινου ζητηματος.

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Sturm έγραψε:

Φιλε Aquadonimus αυτη ειναι η αποψη σου. Προσωπικα τον θεωρω εναν αποτυχημενο εκπροσωπο μιας αποτυχημενης μουσικης σκηνης.
Δημητρη μου φαινεται αστειο που απο ολοκληρο ποστ επικεντρωθηκες εκει. Αλλα νομιζω υπεκφευγεις του αληθινου ζητηματος.

Greetings from the dark side!
 

 

Αν νομίζεις οτι υπεκφευγω είναι η δική σου άποψη σου ζήτησα να μου φερεις επιχειρήματα γιατι θεωρείς "σιγά τον μεγάλο" και δεν μου απάντησες ποτε...και τώρα απαντάς στον ακουαντομινους οτι είναι αποτυχημένος και όλη η ελληνική ροκ σκηνή είναι αποτυχημένη....αυτό θοδωρή χωρίς να το αιτιολογήσεις είναι όπως έχω φερει και παλιά το παραδειγμα σαν το βιντεο των αμαν με τον παοκτζή που σπαει το αμαξι και τον ρωτανε γιατι; αυτος απανταει γιατι εχει αθηναικές πινακίδες....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Sturm said:

Φιλε Aquadonimus αυτη ειναι η αποψη σου. Προσωπικα τον θεωρω εναν αποτυχημενο εκπροσωπο μιας αποτυχημενης μουσικης σκηνης.
Δημητρη μου φαινεται αστειο που απο ολοκληρο ποστ επικεντρωθηκες εκει. Αλλα νομιζω υπεκφευγεις του αληθινου ζητηματος.

Greetings from the dark side!
 

Δηλαδή είναι αποτυχημένος ο Παπακωνσταντίνου;;;; Αποτηχημένος ο Μαχαιρίτσας;;;; Αποτυχημένος ο Θηβαίος;;;;; Αποτυχημένοι οι Αδελφοί Κατσιμίχα καλά τέτοια απαξίωση....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Aquadominus έγραψε:

Δηλαδή είναι αποτυχημένος ο Παπακωνσταντίνου;;;; Αποτηχημένος ο Μαχαιρίτσας;;;; Αποτυχημένος ο Θηβαίος;;;;; Αποτυχημένοι οι Αδελφοί Κατσιμίχα καλά τέτοια απαξίωση....

 

Τρύπες,μωρά στην φωτιά,last drive,λευκή συμφωνία κ.ο.κ. :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε παιδια! Λες μου κατονομασατε τους Rainbow, τους Led Zeppelin και τους Deep Purple!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα τότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε...όταν θεωρείς την Ελληνική ροκ σκηνή αποτυχημένη και μηδενίζεις όλους αυτούς που την ακούνε και προφανώς θεωρείς και αυτούς αποτυχημένους συγνώμη αλλά... εδώ θα πρέπει όλοι να αποχωρήσουμε από την συζήτηση μαζί σου γιατί απλά προσβάλουμε τους εαυτούς μας!!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Aquadominus έγραψε:

Μάλιστα τότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε...όταν θεωρείς την Ελληνική ροκ σκηνή αποτυχημένη και μηδενίζεις όλους αυτούς που την ακούνε και προφανώς θεωρείς και αυτούς αποτυχημένους συγνώμη αλλά... εδώ θα πρέπει όλοι να αποχωρήσουμε από την συζήτηση μαζί σου γιατί απλά προσβάλουμε τους εαυτούς μας!!!!!

:bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα τότε δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε...όταν θεωρείς την Ελληνική ροκ σκηνή αποτυχημένη και μηδενίζεις όλους αυτούς που την ακούνε και προφανώς θεωρείς και αυτούς αποτυχημένους συγνώμη αλλά... εδώ θα πρέπει όλοι να αποχωρήσουμε από την συζήτηση μαζί σου γιατί απλά προσβάλουμε τους εαυτούς μας!!!!!

Φιλε μου δεν σε ειπα αποτυχημενο και δεν σου ειπα ποτε τι να ακους και τι να μην ακους! Για να υπαρχει διαλογος πρεπει να υπαρχουν δυο πλευρες αλλιως ειναι μονολογος. Οσο λοιπον εχεις την γνωμη σου γιαυτα τα ατομα και αυτες τις μπαντες αλλο τοσο εχω κι εγω και το αντιστροφο για τις δικες μου μπαντες.
Εσυ ομως μαλλον ηρθες εδω για να αρπαχτεις οπως αναφερει και ο Δημητρης στα πρωτα του ποστ.
Θα μπορουσα να μιλησω μαζι σου οσο θελεις αλλα και με οποιον αλλο θελει και ειμαι διατεθειμενος να το κανω, για την μουσικη και τις μπαντες και την ροκ σκηνη. Το θεμα εδω ομως δεν ειναι οι μπαντες που μου αρεσουν εμενα η εσενα η οποιουδηποτε αλλου. Σιγουρα σε καποια μπαντα η σε καποιον τραγουδιστη δεν θα τα βρισκουμε και αυτο το φυσιολογικο. Το θεμα και ο λογος που το εχω τραβηξει μεχρι εδω ειναι η επιθεση που δεχτηκα απο τον Δημητρη επειδη εξεφρασα την γνωμη μου.
Ναι ρε φιλαρακι δεν μου αρεσει ο Σιδηροπουλος! Που ειναι το προβλημα;

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή δεν σου έκανε επίθεση ο Δημήτρης,για το σχόλιο σου είπε,και απο την δικιά μου οπτική ήταν μειωτικό και θα μπορούσε να ξεκινήσει χορούς...
 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι μπήκες να γράψεις σε ένα θέμα που δεν είχες δουλειά να γράψεις...άντε πια!

ο αβρααμ ανοιξε ένα θέμα γιατί γουστάρει τον σιδηρόπουλο....σου ζήτησε κανείς να μπείς να πείς ότι δεν τον γουστάρεις;τί δεν καταλαβαίνεις απο αυτό;

Δηλαδή να μπαίνουν οι υπόλοιποι στα θέματα σου και να λένε οι γεωφάροι είναι για πέταμα, τα κορυντόρας για τον 'καραπιάλη' και ο ταπαζός είναι χειρότερος απο τον κιφησό;θα σου άρεσε....;;;;Δεν νομίζω φυσικά να το ήθελες.....άν και τώρα δεν το καταλαβαίνεις  τί κάνεις με αυτού του είδους των πόστ που κάνεις δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο τρόπο για να σου δώσω να το καταλάβεις......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχιζεται ακομα αυτη τη διαμαχη!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος giorgosmarios έγραψε:

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι συνεχιζεται ακομα αυτη τη διαμαχη!

 

Δημήτρη δέν είναι διαμάχη...εγώ περιμένω ακόμα επιχειρήματα για το γιατί η ελληνική ρόκ σκηνή είναι αποτυχημένη....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...