Jump to content

Recommended Posts

Μια μεγάλη γιορτή!

Σας ευχαριστούμε όλους που με τη διάθεση και τη συμμετοχή σας, μας δίνεται τη δύναμη να προχωράμε μπροστά!

AQUAZONE STILL ALIVE!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υγεία πάνω από όλα , μπράβο σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για την διοργάνωση και του χρόνου πιο δυνατά !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για αυτή την ομορφη βράδια αλλά και τα καταστήματα που πρόσφεραν όλα αυτά τα όμορφα δώρα, 

Κατάφερα απ το τίποτα να στησω ένα μικρό φυτεμένο αλλά να μην χαίρονται οι γλυκουληδες γιατί χάριν στο φίλο Σπύρο τα καλύτερα έρχονται......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε ολους:bigemo_harabe_net-122: τελικα απο την μπλούζα κατάλαβα πόσο αρρώστια επικρατεί σε αυτο το φόρουμ :bigemo_harabe_net-122:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που ετρεξαν για να ειναι ακομα μια φορα ολα τελεια.:bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος visarionas13 έγραψε:

απο την μπλούζα κατάλαβα πόσο αρρώστια επικρατεί σε αυτο το φόρουμ :bigemo_harabe_net-122:

 

 

αχαχαχχαχαχ σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.... :D

 

Σύντομα η μπλούζα θα είναι διαθέσιμη για όλους...και άν μαζευτούμε πολλοί μπορούμε να την κάνουμε μεταξοτυπία οπότε θα έχει καλύτερη ποιότητα (έγχρωμη και όχι τριχρωμία) και ίσως καλύτερο κόστος... ;)

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία και φέτος, κατά τις 22.00 που έφυγα είχε πολύ κόσμο ακόμη. Τι ώρα το διαλυσατε; :D

Φυσικά η νεα μπλούζα βρίσκεται σε περίοπτη θέση ;)

Και του χρόνου με υγεία παιδιά :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την όμορφη βραδιά και τα πολλά δώρα. Και του χρόνου με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

IMG_4443.JPG

 

Ακόμα ζωντανοί ρεεεεεεεεεεεέέέέέέ

 

@Husky_Jim @Spy74 @south κτλ . . .

Το νουν σας γιατί έχετε βγάλει το κορμί μου στο κλαρί μου φαίνεται :huh::lol2::nurse:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος rastaman έγραψε:

 

@Husky_Jim @Spy74 @south κτλ . . .

Το νουν σας γιατί έχετε βγάλει το κορμί μου στο κλαρί μου φαίνεται :huh

 

Ε μα είσαι μοντελάκι....εμένα θα βγάζαμε?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

 

Ε μα είσαι μοντελάκι....εμένα θα βγάζαμε?

 

Εννοείται!!Την κολώνα του σπιτιού . . . ;)

 

btw οι πρώτες φώτο κυκλοφόρησαν ήδη και είναι και πολλές. . .

 

 

 

special thanks @Nefeli

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια  σε όλους για την  ωραία βράδια και τα πλούσια  δώρα 

Και του χρόνου πιο ζωντανή  και δυνατή!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηταν τελεια για ακομη μια φορα!!

Πραγματικα νιωθω τυχερος που συμετασχω σε αυτο φορουμ γιατι απαρτιζεται απο πολυ καλα παιδια με αγαπη-παθος για το χομπι μας!!

Και του χρονου παιδια!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπραβο και απο εμενα, δεν μπορεσα να κατεβω λογο καποιον προβληματων που λυθηκαν το Σαββατο αλλα με αφησαν ταπι και ψυχραιμο. Θα ερθω στην επομενη συναντησει ομως να σας δω...

 

Βαλτε φωτος να δουμε την φαση βρε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είναι η πρώτη φορά που βρέθηκα στην πίτα και δεν ξέρω αν της προηγούμενες φορές ήταν καλλίτερα ή χειρότερα και δεν με ενδιαφέρει καθόλου, γιατί για εμένα μέτρησε το τελικό αποτέλεσμα, πέρασα πάρα πολύ καλά και χάρηκα που συνάντησα παλιά μέλη και τα είπαμε, και χάρηκα που που γνώρισα νέα μέλη. Ήταν, απλά, όμορφα, και ωραία, δεν χρειάζονται πολλά και περισσότερα λόγια. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγω με την σειρα μου οτι ηταν πολυ ομορφα. Χαρηκα που γνωρισα τον Χρηστο και τον kkgr απο κοντα και τα ειπαμε εστω και για λιγο.
Στο τελος ομως εφυγα με μια γλυκοπικρη γευση μιας ενα περιστατικο με χαλασε ιδιατερα!
Και του χρονου να μαστε καλα!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

@Husky_Jim @Spy74 @south κτλ . . .

Το νουν σας γιατί έχετε βγάλει το κορμί μου στο κλαρί μου φαίνεται :huh::lol2::nurse:

Bασίλη μου, εσύ είσαι;;;!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Να πω κι εγω με την σειρα μου οτι ηταν πολυ ομορφα. Χαρηκα που γνωρισα τον Χρηστο και τον kkgr απο κοντα και τα ειπαμε εστω και για λιγο.
Στο τελος ομως εφυγα με μια γλυκοπικρη γευση μιας ενα περιστατικο με χαλασε ιδιατερα!
Και του χρονου να μαστε καλα!

Greetings from the dark side!
 

 

Θές να πώ σε όλους ποιό ήταν το περιστατικό που σε χάλασε ιδιαίτερα???? :D

 

Link to comment
Share on other sites

 
Θές να πώ σε όλους ποιό ήταν το περιστατικό που σε χάλασε ιδιαίτερα???? default_biggrin.png
 

Για ποιον λογο; ηδη εχω κανει τις απαραιτητες ενεργειες! Και δεν ξερω αν φαινεται αστειο σε σενα αλλα για μενα δεν ειναι!

Greetings from the dark side!

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:


Για ποιον λογο; ηδη εχω κανει τις απαραιτητες ενεργειες! Και δεν ξερω αν φαινεται αστειο σε σενα αλλα για μενα δεν ειναι!

Greetings from the dark side!
 

 

Η παρεξήγηση με τον Στούρμ θα λυθεί με μονομαχία φαγητού στην επόμενη συνάντηση.... :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την ωραία εκδήλωση που διοργανώθηκε για ακόμη μια χρονιά.

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν για να το οργανώσουν, στα μαγαζιά και τις εταιρείες για τα δώρα που προσέφεραν, αλλά και σε όλα τα μέλη που τίμησαν με την παρουσία τους.

Άλλη μια πολύ ωραία συνάντηση, με ωραία παρέα, κουβεντούλα...Χάρηκα που γνώρισα από κοντά και κάποια παιδιά με τα οποία μιλάγαμε μόνο μέσα από το φόρουμ.

 

Αν και άργησα λίγο να έρθω και έφυγα σχετικά νωρίς λόγω υποχρεώσεων... ήταν μάλλον για καλό...

Να ευχαριστήσω την Άννα @Astra για τον τυχερό λαχνό που μου έδωσε...:bigemo_harabe_net-95:και το φόρουμ για το υπέροχο δώρο.

Θα πίνουμε στο σπίτι καθαρό νεράκι...στην υγειά σας!!!

 

Άντε και του χρόνου με υγεία... γεροί και δυνατοί!!!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:


Για ποιον λογο; ηδη εχω κανει τις απαραιτητες ενεργειες! Και δεν ξερω αν φαινεται αστειο σε σενα αλλα για μενα δεν ειναι!

Greetings from the dark side!
 

Πάλι τον μάγκα έκανε ο στέρνας ............να τον τσακίσουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Έγινε επεξεργασία - Spy74
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφίες που είναι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Η φωτογραφίες που είναι;

 

Στην κάρτα ακόμα Χρήστο!

 

Έχω απίστευτη δουλειά κει δέν έχω προλάβει....μέχρι το τέλος της ημέρας θα ανέβουν!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...