Jump to content

My 30lt Reef Story


dimtsok

Recommended Posts

On 19/3/2017 at 10:05 ΠΜ, το μέλος VasilisM3 έγραψε:

Δημήτρη εχω καταντήσει γραφικός αλλά.....το ενυδρείο σου είναι απο άλλο πλανήτη!!!

 

Συνέχισε έτσι!!! ;)

Βασίλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ....γραφικός δεν είσαι με τίποτα, ίσως λίγο υπερβάλεις...:bigemo_harabe_net-146:το ενυδρειάκι απλά πηγαίνει καλά και ελπίζω ότι θα συνεχίσει έτσι!

On 19/3/2017 at 11:53 ΠΜ, το μέλος vasilis4x4 έγραψε:

Εξαιρετικο!!!!

Σε ευχαριστώ Βασίλη!

On 19/3/2017 at 0:50 ΜΜ, το μέλος gallos έγραψε:

Οτι και να πεί κάποιος είναι λίγο!!Απλά ξαναδιάβασα απο την αρχή το topic!!Φοβερή δουλειά!!

Να σαι καλά φίλε μου για τα καλά σου λόγια!

On 19/3/2017 at 8:13 ΜΜ, το μέλος pan_Oz έγραψε:

Καλο μελετημένο εξ αρχής 

εκει που φαίνεται η εμπειρία του χομπίστα ;)

Ομολογώ ότι έχεις βάλει και συ το χεράκι σου ( μεταφορικά πάντα...:rasp:), με τις πρίζες που μου βάζεις κατά καιρούς....

On 20/3/2017 at 4:23 ΜΜ, το μέλος GIANNIS_61223 έγραψε:

φοβερο...γιατι αλλαξατε το λεντ?

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ πολύ!! Το λεντ αντικαταστάθηκε γιατί παρά το φοβερό  χρώμα που έδινε, δεν ήμουν ευχαριστημένος με τον ανάπτυξη των κοραλιών....Βέβαια επειδή μάλλον συνέχεια τρώγομαι με τα ρούχα μου :hehe και ούτε με το σκέτο μέταλλο είμαι ευχαριστημένος (όσο αφορά το φάσμα), θα ακολουθήσουν και άλλες αλλαγές στο θέμα του φωτισμού....δραστικές αλλαγές....τις τελευταίες ημέρες έχω σκεφτεί ένα φιλόδοξο πρότζεκτ....

Έγινε επεξεργασία - dimtsok
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος dimtsok έγραψε:

Βασίλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ....γραφικός δεν είσαι με τίποτα, ίσως λίγο υπερβάλεις...:bigemo_harabe_net-146:το ενυδρειάκι απλά πηγαίνει καλά και ελπίζω ότι θα συνεχίσει έτσι!

Σε ευχαριστώ Βασίλη!

Να σαι καλά φίλε μου για τα καλά σου λόγια!

Ομολογώ ότι έχεις βάλει και συ το χεράκι σου ( μεταφορικά πάντα...:rasp:), με τις πρίζες που μου βάζεις κατά καιρούς....

Σε ευχαριστώ πολύ!! Το λεντ αντικαταστάθηκε γιατί παρά το φοβερό  χρώμα που έδινε, δεν ήμουν ευχαριστημένος με τον ανάπτυξη των κοραλιών....Βέβαια επειδή μάλλον συνέχεια τρώγομαι με τα ρούχα μου :hehe και ούτε με το σκέτο μέταλλο είμαι ευχαριστημένος (όσο αφορά το φάσμα), θα ακολουθήσουν και άλλες αλλαγές στο θέμα του φωτισμού....δραστικές αλλαγές....τις τελευταίες ημέρες έχω σκεφτεί ένα φιλόδοξο πρότζεκτ....

Για να ακουσω το νεο προτζεκτ......αργεις?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dimtsok said:

Βασίλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ....γραφικός δεν είσαι με τίποτα, ίσως λίγο υπερβάλεις...:bigemo_harabe_net-146:το ενυδρειάκι απλά πηγαίνει καλά και ελπίζω ότι θα συνεχίσει έτσι!

Σε ευχαριστώ Βασίλη!

Να σαι καλά φίλε μου για τα καλά σου λόγια!

Ομολογώ ότι έχεις βάλει και συ το χεράκι σου ( μεταφορικά πάντα...:rasp:), με τις πρίζες που μου βάζεις κατά καιρούς....

Σε ευχαριστώ πολύ!! Το λεντ αντικαταστάθηκε γιατί παρά το φοβερό  χρώμα που έδινε, δεν ήμουν ευχαριστημένος με τον ανάπτυξη των κοραλιών....Βέβαια επειδή μάλλον συνέχεια τρώγομαι με τα ρούχα μου :hehe και ούτε με το σκέτο μέταλλο είμαι ευχαριστημένος (όσο αφορά το φάσμα), θα ακολουθήσουν και άλλες αλλαγές στο θέμα του φωτισμού....δραστικές αλλαγές....τις τελευταίες ημέρες έχω σκεφτεί ένα φιλόδοξο πρότζεκτ....

Περιμένω και γω το project σου γιατί είμαι και γω για αλλαγή φωτιστικού σύντομα και ψάχνομαι..Για ρίξε την ιδέα σου να στην κλέψω και γω ... :P

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος niknik έγραψε:

Για να ακουσω το νεο προτζεκτ......αργεις?

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος Skoti έγραψε:

Περιμένω και γω το project σου γιατί είμαι και γω για αλλαγή φωτιστικού σύντομα και ψάχνομαι..Για ρίξε την ιδέα σου να στην κλέψω και γω ... :P

Η ιδέα δεν είναι "πρωτοποριακή", αλλά είναι ίσως αυτή τη στιγμή με την τεχνολογία που υπάρχει, η χρυσή τομή...δηλαδή υβριδικό φωτιστικό Τ5+led.

Η πρόκληση είναι να εφαρμοσθεί πάνω από ένα 30άρι ενυδρείο. Αναμένεται συνέχεια......

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος dimtsok έγραψε:

 

Η ιδέα δεν είναι "πρωτοποριακή", αλλά είναι ίσως αυτή τη στιγμή με την τεχνολογία που υπάρχει, η χρυσή τομή...δηλαδή υβριδικό φωτιστικό Τ5+led.

Η πρόκληση είναι να εφαρμοσθεί πάνω από ένα 30άρι ενυδρείο. Αναμένεται συνέχεια......

 

A !!  Γι αυτο μου ειπες να ετοιμάσω τα κολλητήρια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος fishbone! έγραψε:

 

A !!  Γι αυτο μου ειπες να ετοιμάσω τα κολλητήρια μου!!!

Διονύση.....όχι ακριβώς......μάλλον δεν θα τα χρειαστώ τελικά!!! Περίμενε να ολοκληρώσω λίγο το σχεδιασμό που έχω στο μυαλό μου και θα καταλάβεις.....

Link to comment
Share on other sites

τι Τ5??? τι σκαρώνεις πάλι και δεν ξέρω?!?!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος pan_Oz έγραψε:

τι Τ5??? τι σκαρώνεις πάλι και δεν ξέρω?!?!?

Χαχαχαχαχαα.......δυο μέρες έλειψες και  είδες τι γίνεται;;;; :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Θα κατασκευάσει δικιες στου λαμπες !!!

 

MitsuPlus!!!

Coral Mitsu !!!

και δεν συμμαζεύεται!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος fishbone! έγραψε:

Θα κατασκευάσει δικιες στου λαμπες !!!

 

MitsuPlus!!!

Coral Mitsu !!!

και δεν συμμαζεύεται!!!

:bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να σε δω σήμερα .... να σου κάνω ηλεκτροσόκ :bigemo_harabe_net-103:!!!

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος fishbone! έγραψε:

Ελπιζω να σε δω σήμερα .... να σου κάνω ηλεκτροσόκ :bigemo_harabe_net-103:!!!

Φέρε και τα ballasts σου.......θα έχω έτοιμες τις λάμπες μου!!!!!:icon_dance:

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος fishbone! έγραψε:

Θα κατασκευάσει δικιες στου λαμπες !!!

 

MitsuPlus!!!

Coral Mitsu !!!

και δεν συμμαζεύεται!!!

 

:hysterical::hysterical::hysterical:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2017 at 9:53 ΠΜ, το μέλος dimtsok έγραψε:

 

Η ιδέα δεν είναι "πρωτοποριακή", αλλά είναι ίσως αυτή τη στιγμή με την τεχνολογία που υπάρχει, η χρυσή τομή...δηλαδή υβριδικό φωτιστικό Τ5+led.

Η πρόκληση είναι να εφαρμοσθεί πάνω από ένα 30άρι ενυδρείο. Αναμένεται συνέχεια......

 

Αυτό θέλω πραγματικά να το δω φίλε..

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος TAN έγραψε:

 

Αυτό θέλω πραγματικά να το δω φίλε..

 

Δε φανταζεσαι τι εχει στο μυαλο του! :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος pan_Oz έγραψε:

 

Δε φανταζεσαι τι εχει στο μυαλο του! :ballistic:

Ειμαι σιγουρος :bigemo_harabe_net-90:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως έκαψα εγκέφαλο :bigemo_harabe_net-170:!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα πιστεύω θα ναι πολ΄υ δυνατό το αποτέλεσμα σου...Αυτο γουστάρω εδώ..Οι ιδέες και οι πατέντες που κατεβάζετε ώρες ώρες..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτή τη εικόνα αντίκρυσα πριν λίγο..............

clown.thumb.jpg.ada2ecdcf1b206b0b5020efe57dbd994.jpg

 

Και πείτε μου τι να κάνωωωωωωωωωωωωω?????????? Εχω τόσο χαρεί και άλλο τόσο αγχωθεί!!!!!!!

Θα μπορέσω να σώσω κανένα και πως? Πως πρέπει να οργανωθώ, επόμενες κινήσεις, τι να κάνω....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος manos0000 έγραψε:

Μπραβο μητσο.

Μπράβο στα κλοουνάκια........τι κάνουμε τώρα Μάνο????

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη κατσε να σου απαντησουν τα παιδια.απο οτι ξερω δεν εχεις αλλα ψαρια μεσα αυτο ειναι καλο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος manos0000 έγραψε:

Δημητρη κατσε να σου απαντησουν τα παιδια.απο οτι ξερω δεν εχεις αλλα ψαρια μεσα αυτο ειναι καλο.

Μάνώλη από τα λίγα που διάβασα και οι γονείς τρώνε τα μικρά. Ο γόνος θα πρέπει να αποχωριστεί για να υπάρχουν έστω και κάποιες λίγες ελπίδες επιβίωσης...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...