Jump to content

Μικρομετρικη βελονοειδης βαλβιδα


Recommended Posts

καλημερα, ειμαι καινουριος στο co2, ξερει κανεις που μπορω να βρω να αγορασω στην Αθηνα τετοια βαλβιδα; εχω το παρακατω συστημα βαρεως τυπου και μου ειπε το παιδι στην ολυμπια που το γεμισε, οτι πρεπει να συμπληρωσω αυτο το εξαρτημα για ακριβεια στην δοσολογια. Το συστημα που εχω και παραθετω φωτο, δεν εχει μικρομετρικη και χρειαζεται αλλιως δεν θα εχω σταθερη ροη co2, και υπαρχει προβλημα γιατην υγεια των ψαριων. Ακουω γνωμες απο τους γνωστες... 

IMG_20171216_165634.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σωστα σου είπε. Η μικρό μετρική ειναι απαραιτητη για την σωστη δοσολογία. Δεν είχε στην Ολύμπια;

Θυμάμαι οτι πουλούσε.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειχε, το θεμα ειναι τι πρεπει να παρω που να βιδωνει ακριβως στο δικο μου συστημα, και που το πουλανε; 

 

Link to comment
Share on other sites

Η βανα αριστερα στη φωτο δεν δινει δυνατοτητα μικρορυθμισης?

Αν οχι, προσωπικα θα πηγαινα μια βολτα στη Σπυρου Πατση. Εχει πολλα μαγαζια με τετοια ειδη. Κατι θα βρεις να ταιριαξεις.

Link to comment
Share on other sites

η βανα αριστερα μου ειπε το παιδι ότι εχει μικρορυθμιση αλλα δεν είναι σταθερη δεν είναι βελονοειδης,πρεπει να παρω βελονοειδή μικρομετρικη που εχει την απολυτη ακριβεια

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Antonis K έγραψε:

Η βανα αριστερα στη φωτο δεν δινει δυνατοτητα μικρορυθμισης?

Αν οχι, προσωπικα θα πηγαινα μια βολτα στη Σπυρου Πατση. Εχει πολλα μαγαζια με τετοια ειδη. Κατι θα βρεις να ταιριαξεις.

+1

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...