Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

πριν 19 ώρες, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά. Ό,τι χρειαστεί και στην επόμενη ευχαρίστως να βοηθήσω όσο μπορώ. Μακάρι να παίρναμε όλους τους κωδικούς αλλά δεν πειράζει. Αύριο θα κάνω ένα τηλ.στο μαγαζί να κανονίσω την παραλαβή τους. Όποιος παραλάβει ας ποστάρει να δούμε τα ζωντανά του. :)

Εγώ θα πάω αύριο να παραλάβω 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα τα γκαπις μου σήμερα το απόγευμα...Πολύ καλά χρώματα, τα ψάρια υγιέστατα και ζωηρά!!

Ευχαριστώ τον @ataktoulis που έτρεξε την διαδικασία καθώς και το @AquariumShop για την άψογη συνεργασία

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να βλέπουμε και φωτογραφίες σιγά σιγά.. εγώ θα ανεβάσω όταν με το καλό παραλάβω το 1 από τα 3 ψαράκια που παράγγειλα γιατί το 1ο εξαντλήθηκε και το 2ο δεν εστάλη καν. Άψογη συνεννόηση, όλα πήγαν καλά. Χαχαχα..

Τώρα θα πρέπει να πληρώσω 8€ μεταφορικά για ένα ψαράκι που κοστίζει 2.80€!! Τελοσπάντων, ελπίζω όλοι οι άλλοι να έμειναν ικανοποιημένοι και στην επόμενη να προχωρήσει καλύτερα η διαδικασία. 

Από βδομάδα θα παραλάβω οπότε και θα σας δείξω το νέο καμάρι μου. :) 

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικα μου (aphyosemion australe gold) μια χαρα ειναι! Οταν θα εχω χρονο (Κυριακη), α ανεβασω φωτο. Ειναι τελεια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Δυστυχώς το πρωί με περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη..δύο αρσενικά και δύο θηλυκά τα βρήκα στο πάτωμα :( ...τι κ αν έχω πλέγμα, κατάφεραν και πήδηξαν... 

IMG_20190119_102422.jpg

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος thedrowningman έγραψε:

οχι ρε φιλε .. κριμα..

Άστα έχω σκάσει απ' το πρωί....

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ το άξολοτλ, φαίνεται υγιέστατο και προσεγμένο. Περισσότερα μόλις προσαρμοστεί.

50084406_10218249149326363_2855376270781317120_n.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος ina έγραψε:

Καλημέρα... Δυστυχώς το πρωί με περίμενε μια δυσάρεστη έκπληξη..δύο αρσενικά και δύο θηλυκά τα βρήκα στο πάτωμα :( ...τι κ αν έχω πλέγμα, κατάφεραν και πήδηξαν... 

IMG_20190119_102422.jpg

Όχι ρε φίλε γιατί ...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Βαγγέλης Αναστασόπουλος έγραψε:

50311004_10218250039268611_2088911933443932160_n.jpg

50799411_10218250038228585_5368834674778963968_n.jpg

Πολυ ωραιος!!Τον ειδα χθες απο κοντα!!! Να τον χαρεις!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος ina έγραψε:

Πολυ ωραιος!!Τον ειδα χθες απο κοντα!!! Να τον χαρεις!!

Σε ευχαριστώ, ελπίζω να μου βγει θηλυκό να ζευγαρωσει με τον άλλο που έχω 

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιο μέλος από Αθήνα που έχει Χρυσόψαρα και επιθυμεί να πάρει λευκό Fantail να μου πει.

Δυστυχώς από την ομαδική μόνο ένα ψαράκι από όσα ζήτησα υπάρχει λόγω κακής συνεννόησης με τον Ruinemans σύμφωνα με τα παιδιά από το Aquariumshop, οπότε είναι ασύμφορο να δώσω 8€ μεταφορικά που μου είπαν για ψαράκι που κοστίζει 2.80€!

Ήθελα να παραγγείλω και άλλα πράγματα για να τα πάρω όλα μαζί, αλλά δυστυχώς το 90% των προϊόντων δεν είναι διαθέσιμα για κάποιον λόγο και έτσι δε μπορώ να πάρω τίποτα. 

Επομένως, πληρώνω το ψαράκι στο μαγαζί και όποιος θέλει πάει το παίρνει. Διαφορετικά το πληρώνω γιατί θέλω να είμαι οκ απέναντί τους και θα μείνει εκεί. 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας αν το ζητήσουν περισσότερα από 1 άτομα. ;)

Ευχαριστώ και πάλι όλους όσους συμμετείχαν στην Ομαδική για την άψογη και γρήγορα συνεννόηση που πετύχαμε και ελπίζω να έμειναν όλοι ικανοποιημένοι. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Αν υπάρχει κάποιο μέλος από Αθήνα που έχει Χρυσόψαρα και επιθυμεί να πάρει λευκό Fantail να μου πει.

Δυστυχώς από την ομαδική μόνο ένα ψαράκι από όσα ζήτησα υπάρχει λόγω κακής συνεννόησης με τον Ruinemans σύμφωνα με τα παιδιά από το Aquariumshop, οπότε είναι ασύμφορο να δώσω 8€ μεταφορικά που μου είπαν για ψαράκι που κοστίζει 2.80€!

Ήθελα να παραγγείλω και άλλα πράγματα για να τα πάρω όλα μαζί, αλλά δυστυχώς το 90% των προϊόντων δεν είναι διαθέσιμα για κάποιον λόγο και έτσι δε μπορώ να πάρω τίποτα. 

Επομένως, πληρώνω το ψαράκι στο μαγαζί και όποιος θέλει πάει το παίρνει. Διαφορετικά το πληρώνω γιατί θέλω να είμαι οκ απέναντί τους και θα μείνει εκεί. 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας αν το ζητήσουν περισσότερα από 1 άτομα. ;)

Ευχαριστώ και πάλι όλους όσους συμμετείχαν στην Ομαδική για την άψογη και γρήγορα συνεννόηση που πετύχαμε και ελπίζω να έμειναν όλοι ικανοποιημένοι. 

Είμαι υπερικανοποιημένος και από εσένα και από το aquariumshop. Ελπίζω να βρεις όσα θες στην επόμενη παραγγελία!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε για την επόμενη παραγγελία εμείς που ήμασταν λίγο άτυχη

Έγινε επεξεργασία - johnny-m
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος johnny-m έγραψε:

Περιμένουμε για την επόμενη παραγγελία εμείς που ήμασταν λίγο άτυχη

 

Πιστεύω πως αν το ξεκινήσει κάποιος άμεσα θα μαζευτούν πάλι 50-60 ψαράκια. ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ..

 

άνετα θα μαζευτούν πάλι τόσα.. εγώ με το κόλλημα μου θέλω πολύ να παραγγείλω χρυσόψαρα από αυτόν τον εκτροφέα στην αγγλία https://www.starfisheries.co.uk/. .. το χα ανεβάσει κ την προηγούμενη φορά, δεν ξέρω αν έριξες καμιά ματιά ataktoulis??

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος thedrowningman έγραψε:

καλημέρα ..

 

άνετα θα μαζευτούν πάλι τόσα.. εγώ με το κόλλημα μου θέλω πολύ να παραγγείλω χρυσόψαρα από αυτόν τον εκτροφέα στην αγγλία https://www.starfisheries.co.uk/. .. το χα ανεβάσει κ την προηγούμενη φορά, δεν ξέρω αν έριξες καμιά ματιά ataktoulis??

 

Τεράστια ποικιλία βλέπω!! Ωραίος! Και εγώ έψαχνα κάτι διαφορετικό από αυτά που έχω αλλά δυστυχώς (ή ευτυχώς όπως εξελίσσεται το θέμα με τις απώλειες ψαριών) δε βρήκα αυτά που ήθελα παρά το αρχικό οκ για τη διαθεσιμότητά τους. Στην επόμενη με το καλό. 

@thedrowningman μίλησες καθόλου με τον Άγγλο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλαράκι..

 

εντάξει ο τύπος έχει απίστευτα ψάρια κ έχει κ σπάνια πολύ όπως πχ tosakin ( αν δεις δε λέει τιμή στο συγκεκριμένο απλά λέει να χεις στο νου σου μερικά κατοστάρικα λίρες), butterfly panda moore κτλ.. είχα μιλήσει πριν κανά 2μηνο+ . στέλνει Ελλάδα , 300 λίρες είναι τα έξοδα είτε πάρουμε ένα ψάρι ,είτε 300. όταν είχα πάει aquariumshop να παραλάβω τα ψαράκια μου στην πρώτη παραγγελία μίλαγα με παναγιώτη για αυτόν τον εκτροφέα, κ μου είπε ότι το ψήνει.. αν μαζευτούμε άτομα από το φορουμ που να θέλουμε θα πάρει κ αυτός για το μαγαζί. βέβαια θα πρέπει να ξαναμιλήσουμε μαζί του γιατί αυτό μπορεί να έχει αλλάξει από τότε κ να μην ενδιαφέρεται.. όπως κ να χει αν μαζευτούμε 10 παιδιά πες θα ναι 30 ευρω τα μεταφορικά μας + τιμή ψαριού-ων.  

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλαράκι.. 

 

Μίλησα τις προάλλες που γράφαμε αλλά δεν μπόρεσα να μιλήσω με Παναγιώτη που ήθελα. Σήμερα ξαναπήρα κ έχει ρεπό..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...