Jump to content

Κατασκευή reef


theodss

Recommended Posts

Σήμερα έχουν έρθει όλα τα πράγματα deltec mce 600 και τον εξής φωτισμό που μπορώ να τον έχω επειδή ένας ξάδερφος μου το είχαν αγοράσει και δεν το δούλεψε καθόλου είναι το ARCADIA SERIES 6 LED MARINE 1150X205X31 MM 352W WIFI 120-150cm κάνει για το ενυδρείο μου;

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος theodss έγραψε:

Σήμερα έχουν έρθει όλα τα πράγματα deltec mce 600 και τον εξής φωτισμό που μπορώ να τον έχω επειδή ένας ξάδερφος μου το είχαν αγοράσει και δεν το δούλεψε καθόλου είναι το ARCADIA SERIES 6 LED MARINE 1150X205X31 MM 352W WIFI 120-150cm κάνει για το ενυδρείο μου;

 

Ωραίο σόι έχεις!!!!

Μπράβο στον ξάδερφο :bigemo_harabe_net-193:!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό έχω το συγκεκριμενο Ο ξάδερφος μου το δούλεψε το πολύ έναν μήνα μετά ο γιος του που είναι 10 χρόνον έσπασε το ενυδρείο και έμεινε αυτό.. τα υπόλοιπα από εξοπλισμό τα πουλήσει αυτό όχι τώρα  wifi γιατί έχει δεν κατάλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι οι ρυθμίσεις για το φωτιστικό θα γίνεται απο controller που δεν θα κρέμεται με καλώδιο απο το φωτιστικό, αλλά θα είναι σε ένα σημείο του σπιτιού σου όπου θέλεις εσυ, ή ακόμα μπορεί και απο το ίδιο το κινητό σου (smartphone).  

 

Το μόνο καλώδιο που θα έχει δηλαδή θα είναι για το ρεύμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό. Τώρα περιμένω να πάρω άδεια για να πάω Θεσσαλονίκη να πάρω αραγονιτη κλπ για να ξεκινήσω το στρώσιμο τώρα θέλω τεστακια για το νερό αραγονιτη ζωντανό βράχο ρεφρακτομετρο αυτόματο αναπλήρωση την οσμοση που την εχω. Ξέχασα κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Κυλοφοριτές και θερμοστάτη θες, για να υπάρχει κυκλοφορία και 26 βαθμους. 

 

Το στρώσιμο ειναι το κλασσικό. Μόλις μηδενίσει η ΝΗ3 και τα ΝΟ2, και εμφανιστεί σε αρκετή ποσότητα  το τελικό προιόν ΝΟ3. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα φίλε μου... πως πάνε οι προετοιμασίες?? 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...