Jump to content

Μονομάχος


George Prasinos

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα.. Θα ήθελα από τούς ποιο ψαγμενους.. Να βρω ένα halfmoon plakat.. Να μου πει ένα μαγαζί που έχει ποικιλία και όμορφους μονομάχους? Ψάχνω κάτι όμορφο και ιδιαίτερο σε χρωματισμό.. Κάθε βοήθεια δεκτή.. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..

Έγινε επεξεργασία - George Prasinos
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πολύ δύσκολο έως απίθανο να βρείς τέτοια ψάρια σε μαγαζί. Μόνο από κάποιον χομπίστα ή αν κανονίσουν το φθινόπωρο πάλι τα παιδιά από το forum καμιά ομαδική παραγγελία από εξωτερικό.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μπορείς να ζητήσεις και φωτογραφία από μονομάχους που έχουν παραληφθεί σε μαγαζιά στην αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει και τόσους πλακάτ μιας και οι περισσότεροι είναι halfmoon και crowntail αλλά αξίζει τον κόπο.

 

Υπάρχει και η περίπτωση της εισαγωγής ή οποία δεν είναι καθόλου δύσκολη σαν διαδικασία μιας και έχω φέρει ψάρι απ'έξω και συγκεκριμένα από ινδονησία αλλά το κόστος σε σχέση με αγορά μονομάχου εδώ είναι αρκετές φορές πιο πάνω κυρίως λόγω μεταφορικών. Αν σε ενδιαφέρει πάντως μπορούμε να το δούμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα black plakat halfmoon με μπλε άκρα και μπλε μεσοπτεριγια ουράς 02cb6ef17b02c45f27d232308bd3faae.jpg

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...