Jump to content

Η Ελλαδα στο C...the Journal του Calfo !!!


Recommended Posts

Μετα τη επισκεψη και τα σεμιναρια του Calfo στην Ελλαδα περιμεναμε ποτε θα δουμε το αφιερωμα του για την χωρα μας στο περιοδικο του C...The Journal ...

...Σημερα παρελαβα το τευχος και εντυπωσιαστικα! Ειναι γεματο Ελλαδα !! Απο γενικες φωτογραφιες, μεχρι ενα μεγαλο αφιερωμα στο καταστημα Water Inn και, το σημαντικοτερο, αφιερωμα στους Ελληνες χομπιστες με ΠΟΛΛΕΣ φωτογραφιες απο ενυδρεια που επισκευτηκε οπως του TAN, του Discos, του NickAg κ.α. Λεει τα καλυτερα λογια για το ενυδρειακο, και οχι μονο, επιπεδο μας και εχει και αναφορα στα Ελληνικα ενυδρειακα fora !

Μακαρι να το βρειτε στην Ελλαδα αλλα ετσι και αλλιως αξιζει να γραφητε συνδρομητες στο παραπανω link (θα λαβετε και το τευχος αυτο!).

Link to comment
Share on other sites

έπεσε στα χέρια μου και δεν έχασα την ευκαιρία να το ξεφυλλίσω, πραγματικά "μυρίζει" Ελλάδα!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να παρουμε και εμεις μια γευση?

Link to comment
Share on other sites

...Σημερα παρελαβα το τευχος και εντυπωσιαστικα! Ειναι γεματο Ελλαδα !! Απο γενικες φωτογραφιες, μεχρι ενα μεγαλο αφιερωμα στο καταστημα Water Inn και, το σημαντικοτερο, αφιερωμα στους Ελληνες χομπιστες με ΠΟΛΛΕΣ φωτογραφιες απο ενυδρεια που επισκευτηκε οπως του TAN, του Discos, του NickAg κ.α. Λεει τα καλυτερα λογια για το ενυδρειακο, και οχι μονο, επιπεδο μας και εχει και αναφορα στα Ελληνικα ενυδρειακα fora !

Αυτο μας τιμαει ιδιαιτερα σαν χωρα!! :bowdown: Περα απο μια τεραστια προσωπικοτητα στο χωρο, ο Calfo ειναι και ενας ιδιαιτερα φιλικος και ταπεινος ανθρωπος. Και απο οσο ξερω μονο συμπαθειες εχει στην χωρα μας. Και αυτο ειναι....και αντιστροφο. :rasp::rasp:

Ακομα δεν εχω δει το τευχος, αλλα απο οσο μου ειπαν εχει πανω απο 3 φωτογραφιες απο το ενυδρειο μου. Ε, οσο να ναι... νιωθω καπως..ομορφα!!! :buttrock:

Μπραβο σε ολους μας!! :thumbup::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...