Jump to content

Recommended Posts

Ο χαρακτήρας του τώρα είναι σαν το λούνα παρκ μιας και είναι μόνο 18 μηνών....το όνομα του σαν το τρενάκι του λούνα παρκ Κ-Ω-Ν-Σ-Τ-Α-Ν-Τ-Ι-Ν-Ο-Σ οπότε δεν ξέρω τι να κάνω.Την Δευτέρα θα πάω από το στούντιο μήπως και βρω κανένα σχεδιάκι που να μου αρέσει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 172
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η γνωμη μου για τα tattoo ειναι οτι πρεπει να κανεις κατι ποθ να σε εκφραζει και να σου αρεσει εσενα..δεν εχει σημασια τι θα σου πουν οι αλλοι..το θεμα ειναι τι εκφραζει εσενα!το μονο σιγουρο ειναι οτι το tattoo δεν το κανεις για μοδα,οποιος το κανει γιαυτο το λογο δεν ξερει τι σημαινει η εννοια tattoo.σε καποιες χωρες το tattoo συμβολιζει την ενηλικωση των αγοριων,την φυλη και αλλα πολλα..η μοδα δεν ειναι ο σωστος λογος..εχω κολλητο μου φιλο που ειναι tattoo artist και εχω ασχοληθει και εγω αρκετα με το θεμα..ολα ειναι μια αλυσιδα..το σχεδιο,ο καλλητεχνης που θα διαλεξεις,το σημειο..το tattoo ειναι μια ιεροτελεστια..Αυτο που ανεβασα ειναι ενα απο αυτα που εχω... :thumbup:

post-26285-1291561622_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

κανα καλο τατουατζιδικο και οικονομικο? πρεπει να διορθωσω την κακομουτσουνια που μου εγινε οταν ημουν 18...

παταω τα 33 τωρα και πρεπει καποια στιγμη να το σενιαρω. δεν ειναι τελειως χαλια απλα αλλο ηθελα και ξεχασα το σχεδιο σπιτι (χειροποιητο απο εμενα φυσικα) οταν πηγα...(ΣΤΟΚΟΣ) και o τυπος to εκανε freehand μου αρεσε οταν το ειδα στο χαρτι δε βγηκε καλα πανω μου ειναι λιγο γκαβο...

το δευτερο μου ειναι αψογο το λατρευω ακομα μετα απο 10 χρονια χρησης!

Link to comment
Share on other sites

μου φαινοσουνα αλανι απο το προτο ποστ σου που διαβασα ραστα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όταν η... "χειρωνακτική εργασία" δεν έχει όρια:

http://www.sport-fm.gr/article/298263

χαχα δεν υπαρχουν οι τυποι...

παρεπιπτοντως το πρωτο μου ταττοο το 99 μετα τα ελληνικα στρατα

(οδηγιες προς ναυτιλομενους μην πλησιαζετε το bαrcode tattoo πισω απο το πενταγωνο)

Έγινε επεξεργασία - irongud
Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για τα tattoo ειναι οτι πρεπει να κανεις κατι ποθ να σε εκφραζει και να σου αρεσει εσενα..δεν εχει σημασια τι θα σου πουν οι αλλοι..το θεμα ειναι τι εκφραζει εσενα!το μονο σιγουρο ειναι οτι το tattoo δεν το κανεις για μοδα,οποιος το κανει γιαυτο το λογο δεν ξερει τι σημαινει η εννοια tattoo.σε καποιες χωρες το tattoo συμβολιζει την ενηλικωση των αγοριων,την φυλη και αλλα πολλα..η μοδα δεν ειναι ο σωστος λογος..εχω κολλητο μου φιλο που ειναι tattoo artist και εχω ασχοληθει και εγω αρκετα με το θεμα..ολα ειναι μια αλυσιδα..το σχεδιο,ο καλλητεχνης που θα διαλεξεις,το σημειο..το tattoo ειναι μια ιεροτελεστια..Αυτο που ανεβασα ειναι ενα απο αυτα που εχω... :thumbup:

Mαζι σου !!!! :thumbup:

Ωραια tattoo :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη μου για τα tattoo ειναι οτι πρεπει να κανεις κατι ποθ να σε εκφραζει και να σου αρεσει εσενα..δεν εχει σημασια τι θα σου πουν οι αλλοι..το θεμα ειναι τι εκφραζει εσενα!το μονο σιγουρο ειναι οτι το tattoo δεν το κανεις για μοδα,οποιος το κανει γιαυτο το λογο δεν ξερει τι σημαινει η εννοια tattoo.σε καποιες χωρες το tattoo συμβολιζει την ενηλικωση των αγοριων,την φυλη και αλλα πολλα..η μοδα δεν ειναι ο σωστος λογος..εχω κολλητο μου φιλο που ειναι tattoo artist και εχω ασχοληθει και εγω αρκετα με το θεμα..ολα ειναι μια αλυσιδα..το σχεδιο,ο καλλητεχνης που θα διαλεξεις,το σημειο..το tattoo ειναι μια ιεροτελεστια..Αυτο που ανεβασα ειναι ενα απο αυτα που εχω... :thumbup:

:thumbup:

Ρασταφάρι με ινδουιστικά tattoos? Σε προειδοποιώ να μην πας προς καραϊβική μεριά... Θα σε λιντσάρουν :bigemo_harabe_net-117:

Πολύ ωραία τα σχεδιάκια σου και προσωπικά η συγκεκριμένη φιλοσοφία μου αρέσει ιδιαίτερα! :P

Link to comment
Share on other sites

λεσ να με κρεμασουν???αχαχαααχαχαχαχ

και μενα μου αρεσει πολυ η ινδικη μυθολογια και εχω διαβασει αρκετα...ειναι ενας απο τους 2 στοχους μου...ταξιδι στην ινδια και στην jamaica...χαχχααχαχαχαχ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

λεσ να με κρεμασουν???αχαχαααχαχαχαχ

και μενα μου αρεσει πολυ η ινδικη μυθολογια και εχω διαβασει αρκετα...ειναι ενας απο τους 2 στοχους μου...ταξιδι στην ινδια και στην jamaica...χαχχααχαχαχαχ :thumbup:

Το κίνημα του ρασταφαρισμού έχει χαλαρώσει αρκετά τα τελευταία χρόνια, αλλά σε εκείνα τα μέρη, αν πας, πίστεψέ με θα βρεις σίγουρα "οπισθοδρομικούς" :thumbup:

Πάρε και δύο links από δύο εντελώς διαφορετικούς "κόσμους"...

:bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

χαχαααχαχαχαχ!!!εισαι θεουλης ομως!!!!και τα 2 link μετρησαν...ποτε θα σε παρω να παμε σε κανενα live reggae???

Link to comment
Share on other sites

χαχαααχαχαχαχ!!!εισαι θεουλης ομως!!!!και τα 2 link μετρησαν...ποτε θα σε παρω να παμε σε κανενα live reggae???

Εγώ με αλήτες ρασταφάρι δεν βγαίνω :thumbup:

Κανόνισε να έρθεις αυτή τη Τετάρτη στη συνάντηση να τα πούμε κι από κοντά :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καλο παιδι εγω :thumbup:

Θα προσπαθισω παρα πολυ να ερθω να γνωριστουμε και απο κοντα,το θεμα μου ειναι οτι μενω Μενιδι και δεν εχω μεταφορικο αλλα θα προσπαθισω να βρω τροπο... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν είναι tattoo, αλλά προσωπικά το βρίσκω ιδιαίτερα εντυπωσιακό!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βρισκω πολυ ανατριχιαστικο φαντασου να πιαστεις απο καπου ......

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βρισκω πολυ ανατριχιαστικο φαντασου να πιαστεις απο καπου ......

Το να πιαστείς κάπου μπορεί να γίνει και στο σκουλαρίκι του αυτιού κι είναι εξίσου ανατριχιαστικό. Προσωπικά, επειδή μου αρέσουν οι γυναίκες με φορέματα που έχουν τέτοια "πλεξίματα" στην πλάτη, το βρίσκω αρκετά σέξυ :)

Link to comment
Share on other sites

Ζοντανα δεν εχω δει καμμια κ ουτε θα ηθελα να δω μ ανατριχιαζει κ το θεωρω κ λιγο δεν ξερω πως να το χαρακτηρισω .

ειχα δει κατι τυπους ¨στ απιστευτα του Ριπλεί που ειχαν βαλει γαντζους στην πλατυ , σαν το ΚΕΛΑΡΙ με την Τζεϊ Λο |(σωστα δεν την λεω την ταινια :) κ τους ειχαν κρεμασει απο εναν στιλο κ τους γυριζαν γυρο - γυρο

Link to comment
Share on other sites

Το να πιαστείς κάπου μπορεί να γίνει και στο σκουλαρίκι του αυτιού κι είναι εξίσου ανατριχιαστικό. Προσωπικά, επειδή μου αρέσουν οι γυναίκες με φορέματα που έχουν τέτοια "πλεξίματα" στην πλάτη, το βρίσκω αρκετά σέξυ :)

ναι είναι sexy ειδικά όπως πας να την πάρεις αγκαλιά και κάνεις μια λάθος κίνηση και μπλέξεις το χέρι σου στα κορδόνια και ξαφνικά γεμίσουν τα χέρια σου με αίματα και αυτήν να σφαδάζει από τον πόνο :rasp:

μια άλλη απορία είναι πως κοιμάται και πως κάνει sex :D

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι sexy ειδικά όπως πας να την πάρεις αγκαλιά και κάνεις μια λάθος κίνηση και μπλέξεις το χέρι σου στα κορδόνια και ξαφνικά γεμίσουν τα χέρια σου με αίματα και αυτήν να σφαδάζει από τον πόνο :D

μια άλλη απορία είναι πως κοιμάται και πως κάνει sex :angry2:

Κυρίως για το δεύτερο θα ήταν ενδιαφέρον να το μάθεις από πρώτο χέρι :rasp:

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εμένα μ'αρέσει, όπως μ'αρέσει κι αυτό... :)

20071019ABB867.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως για το δεύτερο θα ήταν ενδιαφέρον να το μάθεις από πρώτο χέρι :D

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εμένα μ'αρέσει, όπως μ'αρέσει κι αυτό... :)

20071019ABB867.jpg

Ολε!!Συμφωνω!!!!! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Ολε!!Συμφωνω!!!!! :)

Να'τος κι ο άλλος! Ρε κάτω τα ξερά σου από το κορίτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να'τος κι ο άλλος! Ρε κάτω τα ξερά σου από το κορίτσι μου!!!

Εγώ να τσιμπήσω λίγο :)

Link to comment
Share on other sites

Κυρίως για το δεύτερο θα ήταν ενδιαφέρον να το μάθεις από πρώτο χέρι :rasp:

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εμένα μ'αρέσει, όπως μ'αρέσει κι αυτό... :)

20071019ABB867.jpg

Κάπου την ξέρω.. :D

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση τατοο εχει κ στην μεση.

Α κ δεν φταιει ο φιλος εσυ την εβγαλες να την δουμε

Μην μου πεις πως εχει κ κορσε πιρσινγκ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση τατοο εχει κ στην μεση.

Α κ δεν φταιει ο φιλος εσυ την εβγαλες να την δουμε

Μην μου πεις πως εχει κ κορσε πιρσινγκ;;;;;;

Πες τα!Εγω την γνωμη μου ειπα,αμεσως να με κραξει ο Νικος :)

Νομιζω οτι φοραει κορσε και δεν ειναι tattoo αυτο στη μεση της

Link to comment
Share on other sites

Νικο και επειδη με εκραξες θα βαλω και εγω την δικια μου για να μαθεις..Στη φωτο ειμαστε για καφε στο Μοναστηρακι :)

post-26285-1298027125_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...