Jump to content

γιατι ψοφανε τοσο γρηγορα??


Recommended Posts

Θαλαασινη αφισα εχεις βαλει?? :thumbup:

Θα δημιουργησεις στο ψαρακι κριση ταυτοτητας :D

Ασε που μπορει να νομιζει οτι ειναι ο Σερ Λανσελοτ. ;)

Κουκλος ο ψαρης σου :D

Φτιαξε του πιο φυσικο περιβαλλον (πετρα,ξυλο,φυτα), πιστευω θα το κανεις πιο ευτυχισμενο. :D

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θαλαασινη αφισα εχεις βαλει?? :thumbup:

Θα δημιουργησεις στο ψαρακι κριση ταυτοτητας :D

Ασε που μπορει να νομιζει οτι ειναι ο Σερ Λανσελοτ. ;)

Κουκλος ο ψαρης σου :D

Φτιαξε του πιο φυσικο περιβαλλον (πετρα,ξυλο,φυτα), πιστευω θα το κανεις πιο ευτυχισμενο. :D

Eιχε μια πετρα μεσα, αλλα τη φοβοταν!!

Δεν την πλησιαζε και εμενα ακινητο κοιταζοντας την!!!

Μολις ην εβγαλα, το ειδα ηρεμησε και του αρεσει να περναει συνεχει απο την τρυπα που εχουν οι πυργοι αναμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε του βρε κατι τετοιο....

Σε λιγο θα πιστεψει οτι ειναι playmobil... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε του βρε κατι τετοιο....

Σε λιγο θα πιστεψει οτι ειναι playmobil... :D

Ποταμιασια κροκαλα με βαλισνεριες??

Αφου το βλεπω ευτυχισμένο.. να του το χαλασω??? :D;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ποταμιασια κροκαλα με βαλισνεριες??

Αφου το βλεπω ευτυχισμένο.. να του το χαλασω??? :D;):thumbup:

Θα ερθεις και εσυ στο ισιο δρομο σε λιγο καιρο... :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!nikoloutso πολυ ωραιο ειναι το ενυδρειο και το ψαρακι σου! ;)

τελικα,οταν τελειωσουν οι εξαιτασεις,ή πιο πριν θα παρω το ενυδρειο! :thumbup: και θα παρω και 3 μικρουτσικα ψαρακια σαν αυτο που εχετε πανω στη φοτο!Αλλα πως θα καταφερω να κανω κι εγω το ενυδρειο μου τοοοοσο ομορφο?? :D:D:thumbup:

φιλικα,

Ιωαννα.! :D

Link to comment
Share on other sites

Αλλα πως θα καταφερω να κανω κι εγω το ενυδρειο μου τοοοοσο ομορφο?? :D:thumbup::D

Ειναι πολυ απλο, θα πας στα Jumbo και θα βρεις το μεγαλο αεροδρομιο των playmobil... :D

super θα γινει! :thumbup:

Βρε καντε βιοτοπους τα ενυδρεια σας... τι πιο ωραιο απο ενα ΦΥΣΙΚΟ διακοσμο!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ απλο, θα πας στα Jumbo και θα βρεις το μεγαλο αεροδρομιο των playmobil... :thumbup:

super θα γινει! :thumbup:

Βρε καντε βιοτοπους τα ενυδρεια σας... τι πιο ωραιο απο ενα ΦΥΣΙΚΟ διακοσμο!!!! :D

;):thumbup::D ειναι λιγο μακρια το jumbo!(στη λημνο μενω!)αλλα και κοντα να ημουν δεν θα επερνα το αεροδρομιο,θα επερνα το παλατι της ραπουνζελ! :D LOL! :thumbup:

εννοειται πως αστειευομαι!θα κανω το ενυδρειο μου οσο πιο φυσικο γινεται! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

;):thumbup::D ειναι λιγο μακρια το jumbo!(στη λημνο μενω!)αλλα και κοντα να ημουν δεν θα επερνα το αεροδρομιο,θα επερνα το παλατι της ραπουνζελ! :D LOL! :D

εννοειται πως αστειευομαι!θα κανω το ενυδρειο μου οσο πιο φυσικο γινεται! :thumbup:

Μπραβο :thumbup:

Και να στρωσεις το φιλτρο του ενυδρειου πριν βαλεις τα τρια ψαρακια.

Αλλιως θα δηλητηριαστουν απο τα αποβλητα τους.

Διαβασε εδω και εδω. :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο :thumbup:

Και να στρωσεις το φιλτρο του ενυδρειου πριν βαλεις τα τρια ψαρακια.

Αλλιως θα δηλητηριαστουν απο τα αποβλητα τους.

Διαβασε εδω και εδω. :D

thanks! ;):thumbup::D:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας!εχω μια καινουρια ερωτηση... :D -το ενυδρειο θα το καθαριζω ολο?θελω να πω το νερο θα το βγαζω και θα βαζω αλλο?

α,και κατι αλλο...σαλιγκαρια μπορω να βαλω? ;):thumbup::D

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλαζουμε ολο το νερο,καθε εβδομαδα θα κανεις αλλαγη το 30% του νερου με προσθηκη

αντιχλωριου.Σαλιγγαρια μπορεις να βαλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλαζουμε ολο το νερο,καθε εβδομαδα θα κανεις αλλαγη το 30% του νερου με προσθηκη

αντιχλωριου.Σαλιγγαρια μπορεις να βαλεις.

αυτα τα χρυσα να βαλω?

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις τα apple snail ναι..μια χαρα!

ναι καπωσ ετσι πεπει να τα λενε...γλυφτη να μην βαλω ε?

Link to comment
Share on other sites

ναι καπωσ ετσι πεπει να τα λενε...γλυφτη να μην βαλω ε?

ποσα σαλιγγαρια να βαλω?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδια σημερα που πηγα στο πετσοπ,επιτελους φερανε τα ενυδρεια που ειχαν παραγγηλει διοτι απο τοτε που εκανα το θεμα περιμεναν να τους τα φερουν!τελωσπαντων,ηθελα να σας πω-και να σας ρωτησω μετα-οτι εκτος απο τα ενυδρεια που εφεραν μ ειπαν πως η εταιρια απο οπου τους τα εστειλε αυτα τα ενυδρεια τους εφερε αλλα 3 σχεδον στη μιση τιμη σαν προσφορα δηλαδη επιδη αργισαν να τα στειλουν....λοιπον δειτε εχει φερει ενα 55 λτρ που κανει 130 Ε ,ενα απο τα ενυδρεια σε προσφορα,60 λτρ κανει 70 Ε! :thumbup: ηθελα να σας ρωτησω αν ειναι ακαλη προσφορα και αν τα λιτρα του ειναι καλα για 2 μικρα ψαρακια..??επισης ηθελα να αναφερω πως μ ειπαν στο πετσοπ οτι το ενυδρειο που εβλεπα δεν ηταν ιδιας μαρκας και οτι η ποιοτητα του διεφερε...

τι να κανω τελικα?ειναι καλη η προσφορα για το ενυδρειο?να το παρω και να βαλω κανα 2 ψαρακια μεσα?

ευχαριστω προκαταβολικα! :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα που πηγα στο πετσοπ,επιτελους φερανε τα ενυδρεια που ειχαν παραγγηλει διοτι απο τοτε που εκανα το θεμα περιμεναν να τους τα φερουν!τελωσπαντων,ηθελα να σας πω-και να σας ρωτησω μετα-οτι εκτος απο τα ενυδρεια που εφεραν μ ειπαν πως η εταιρια απο οπου τους τα εστειλε αυτα τα ενυδρεια τους εφερε αλλα 3 σχεδον στη μιση τιμη σαν προσφορα δηλαδη επιδη αργισαν να τα στειλουν....λοιπον δειτε εχει φερει ενα 55 λτρ που κανει 130 Ε ,ενα απο τα ενυδρεια σε προσφορα,60 λτρ κανει 70 Ε! :bowdown: ηθελα να σας ρωτησω αν ειναι ακαλη προσφορα και αν τα λιτρα του ειναι καλα για 2 μικρα ψαρακια..??επισης ηθελα να αναφερω πως μ ειπαν στο πετσοπ οτι το ενυδρειο που εβλεπα δεν ηταν ιδιας μαρκας και οτι η ποιοτητα του διεφερε...

τι να κανω τελικα?ειναι καλη η προσφορα για το ενυδρειο?να το παρω και να βαλω κανα 2 ψαρακια μεσα?

ευχαριστω προκαταβολικα! :thumbup::thumbup:

please??? :thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

please??? :thumbup::thumbup:

Δεν ανοιγεις καμια αγκελια?

Θα βρεις πολυ πιο φτηνα ενυδρεια!

Εμενα μου φαινονται ακριβα, αλλα δεν τα εχω δει ουτε ξερω τι εχουν μαζι (φιλτρο κτλ.)

Link to comment
Share on other sites

Γραψε αναλυτικα ποιας εταιρειας ειναι και ποιο μοντελο.

δεν ξερω τι μαρκα ειναι..δεν ειδα,απλα μου ειπαν πως δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας με τα άλλα...επισης ξεχασα να αναφερω πως εχει φιλτρο,θερμοστατη,θερμαντηρα νομιζω,..κλπ..το φιλτρο ομως ηταν καπως διαφορετικο..ηταν μεγαλο κολλημενο στην μεγαλη πλευρα του ενυδρειου,και ηταν λεπτο και πλατυ...δεν ξερω πως να το εξηγησω ακριβως,....και αν καποιος καταλαβε τι λεω ας προσπαθησει να το εξηγησει και στους αλλους....

φιλικα,

Ιωαννα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Βρε καντε βιοτοπους τα ενυδρεια σας... τι πιο ωραιο απο ενα ΦΥΣΙΚΟ διακοσμο!!!! :thumbup:

:thumbup::thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι μαρκα ειναι..δεν ειδα,απλα μου ειπαν πως .....

Ειναι πολλα και διαφορων ποιοτητων ενυδρεια σαν κι αυτο που περιγραφεις.

Πρεπει να ξαναπας αναγκαστικα και να ρωτησεις .... και να δεις καλυτερα με τα ματια σου. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...