Jump to content

Παμε για ενα ανεπίσημο ψαροκαφέ???


Sta8hs000

Recommended Posts

Ολος αυτος ο χαμος μονο για εσας τους 2??? :hysterical:

Μηπως θα επρεπε να τον κερασετε τον εκτακτο ψαροκαφε!!! :D

Συγνωμη για την απουσια μου αλλα ειμουν σε αγωνες...

Εγω θα φερω τα πανω κατω ωστε να μην λειψω...

@Nikoloutso θα σου φερω φακη..Και θα φερω και απο ολα τα φυτα μου μιας και δεν θα χρειαστω τα πιο πολλα..

@Εεεε μην το παρακανουμε...Εγω λεω μιας και ο Σταθης θα κανει μεγαλο ταξιδι για να ερθει να του κανουμε την τιμη να κερασει....Εγω δεν υπαρχει λογος μιας και ειμαι σχεδον διπλα... :hysterical::rasp:

@Χαιρομαι πολυ που εχουν δηλωσει ηδη αρκετοι φιλοι....

@Αντε και απο κοντα...:)

Εγω θα κερασω.... τις 2 μπυρες στο φιλο μου τον Γιωργο (vicious) για το πειραμα με τα Mc....... :P:blink:

Αντε παμε δυνατα.....

:):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 196
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα ρε συ Σταθη...Τι γινεται ψαχνεις να βρεις πιον θα κερασεις..??

Και εγω πιστευα πως το ειχατε ξεχασει και οι 2 αυτο το κερασμα και ειχα την ελπιδα πως θα κερναγες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε συ Σταθη...Τι γινεται ψαχνεις να βρεις πιον θα κερασεις..??

Και εγω πιστευα πως το ειχατε ξεχασει και οι 2 αυτο το κερασμα και ειχα την ελπιδα πως θα κερναγες :)

δεν ξεχναω τις υποσχεσεις μου.... 2 μπυρες ειπα!!! :thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιανου περισσευει λιγο java moss και του ειναι ευκολο ας το φερει μαζι θα ειμαι υποχρεος!!

:):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανετε βραδυ δε θα μπορεσω ...

Το πρωι δουλευω και το βραδυ "δουλευω" υπερωριες .... :)

η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!! :thumbup:

κι εγω μαλλον μεσα θα ειμαι. γιατι ομως δεν το κανονιζουμε για χαλκιδα? συναντηση καπου στην αθηνα και το κανουμε σαν μονοημερο. οσο ειναι ακομα καλος ο καιρος.

Link to comment
Share on other sites

η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!! :blink:

κι εγω μαλλον μεσα θα ειμαι. γιατι ομως δεν το κανονιζουμε για χαλκιδα? συναντηση καπου στην αθηνα και το κανουμε σαν μονοημερο. οσο ειναι ακομα καλος ο καιρος.

Εμενα που θα ερθω απο την Πολη.. :):thumbup: δεν με λυπασαι??? :D:P:)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αμα το κανουνονισουμε Θαναση και φερεις κοσμο εσυ ειμαι μεσα..Απλα αν θα πρεπει ο καθενας να ερθει μονος του θα ειναι λιγο δυσκολο και πιστευω πως δεν θα εχει συμετοχη...

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχη απο τους Mod δε βλεπω!!!

Φοβαμαι μήπως κατηγορηθουμε για πραξηκοποηματιες!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχη απο τους Mod δε βλεπω!!!

Φοβαμαι μήπως κατηγορηθουμε για πραξηκοποηματιες!!! :)

Θα σας ειχαμε ηδη εκτελεσει :thumbup:

Περα απο την πλακα, προσωπικα δεν μπορω να ξερω απο σημερα αν θα μπορω στις 26...

Link to comment
Share on other sites

Θα σας ειχαμε ηδη εκτελεσει :)

Περα απο την πλακα, προσωπικα δεν μπορω να ξερω απο σημερα αν θα μπορω στις 26...

Μακαρι να μπορεσεις... εισαι απο τα ατομα μαζι με (νινταλ, Σωκρατη, Σπυρο κτλ κτλ) που δεν ηρθατε στην Θεσσαλονικη και θα ηθελα να γνωρισω! :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορεσεις... εισαι απο τα ατομα μαζι με (νινταλ, Σωκρατη, Σπυρο κτλ κτλ) που δεν ηρθατε στην Θεσσαλονικη και θα ηθελα να γνωρισω! :):thumbup:

Δε χανεις και πολλα, απο ολους αυτους που ανεφερες.....:)

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!! :)

κι εγω μαλλον μεσα θα ειμαι. γιατι ομως δεν το κανονιζουμε για χαλκιδα? συναντηση καπου στην αθηνα και το κανουμε σαν μονοημερο. οσο ειναι ακομα καλος ο καιρος.

Μακαρι να μπορεσουμε να το κανουμε ... ψηνεστε ? Εγω ειμαι μεσα ..

και μπορω να παρω και ενα ατομο μαζι μου ...

Link to comment
Share on other sites

ok στις 26 5 το απογευμα olympico!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το ενδεχομενο χαλκιδας, φυσικα και θα συναντηθουμε οι αθηναιοι καπου στην αθηνα και θα παμε χαλκιδα, οπως καναμε στη θεσσαλονικη. οσοι θα κατεβουν απο θεσσαλονικη, νομιζω η χαλκιδα ειναι πιο κοντα και αν θελουν μετα να πανε αθηνα θα κατεβουν με τους υπολοιπους παρεα. δεν βλεπω κατι το δυσκολο, μονο αυτοι που θα δουλευουν και δεν μπορουν να δεσμευσουν ολη την ημερα για τη συναντηση.

καλο θα ηταν οσοι ειναι για τη συναντηση να προτεινουν τι προτιμουν και αν θα μπορεσουν να πανε ειτε αθηνα ειτε χαλκιδα, ωστε να βγαλουμε προγραμμα οσο το δυνατον συντομοτερα.

εγω μπορω και στις δυο.

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το ενδεχομενο χαλκιδας, φυσικα και θα συναντηθουμε οι αθηναιοι καπου στην αθηνα και θα παμε χαλκιδα, οπως καναμε στη θεσσαλονικη. οσοι θα κατεβουν απο θεσσαλονικη, νομιζω η χαλκιδα ειναι πιο κοντα και αν θελουν μετα να πανε αθηνα θα κατεβουν με τους υπολοιπους παρεα. δεν βλεπω κατι το δυσκολο, μονο αυτοι που θα δουλευουν και δεν μπορουν να δεσμευσουν ολη την ημερα για τη συναντηση.

καλο θα ηταν οσοι ειναι για τη συναντηση να προτεινουν τι προτιμουν και αν θα μπορεσουν να πανε ειτε αθηνα ειτε χαλκιδα, ωστε να βγαλουμε προγραμμα οσο το δυνατον συντομοτερα.

εγω μπορω και στις δυο.

εγω μονο αθηνα.... εχω πολλες δουλειες :):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια καλυτερα αθηνα !!!

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα λοιπόν......

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα συναντηθουμε για το Σταθη , αν δε μπορει ο Σταθης ..... οποτε ακυρο ...

Και Αθηνα :thumbup::) καλα ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορεσεις... εισαι απο τα ατομα μαζι με (νινταλ, Σωκρατη, Σπυρο κτλ κτλ) που δεν ηρθατε στην Θεσσαλονικη και θα ηθελα να γνωρισω! :):thumbup:

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι, απλα δεν ειμαι σιγουρος ακόμα :D

Δε χανεις και πολλα, απο ολους αυτους που ανεφερες..... :)

Αυτο ελπιζω να ειναι κακογουστο χιούμορ.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...