Jump to content

το νεο μου Project


Recommended Posts

καλησπερα παιδια ...ετοιμαζω ενα νεο Project και επειδη δεν εχω κανενα να με βοηθησει σκεφτηκα να σας το αναφερω και να μου πειτε ...εχω μια αυλη σχετικα μικρη οχι πολυ μικρη αλλα οκ...ειναι τελειως αχαρη τσιμεντο και τιποτα αλλο λεω να αρχισω να την ομορφαινω μεχρι να την κανω ενα μερος χαλαρωσης για εμενα και επισκεπτες λεω να βαλω παρα πολλα φυτα και να φτιαξω και 2-3 γλαστρολιμνες να βαλω και φυτα νερου και να βαλω και 2-3 καναρινια και να γινει ενα ωραιο μερος...

με λιγα λογια να κανω αυτο το αχαρο και κρυο μερος ...πιο φιλεξενο και ζεστο για τους ανθρωπους κατι που λειπει απο τις σημερινες πολεις...να πω οτι μενω στον πειραια κ δεν εχουμε πολλα τετοια...

αυριο θα την βγαλω φωτο γραφια απο πολλες μεριες και θα τις ανεβασω...πως σας φαινεται ...?

αν νομιζει καποιος Mod οτι δεν ειναι αξιολογο θεμα για συζητηση και ενοχλει να το σβησεις δεν εχω προβλημα...

Σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων! ;):D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πολύ καλή η ιδέα σου.Ότι καλήτερο να έχεις στο σπίτι σου ένα χώρο που να μπορείς να χαλαρώνεις και να ηρεμείς.Και μαλιστα να είναι όπως σου αρέσει. ;):D

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα είναι πολύ καλή και είμαι σίγουρος ότι θα την παρακολουθήσουμε όλοι με ενδιαφέρον. Υπάρχουν κάποια σχετικά θέματα στο φόρουμ όπως για παράδειγμα αυτό εδώ, όπου μπορείς να πάρεις κάποιες ιδέες. Θα έλεγα σε πρώτη φάση να ανεβάσεις κάποιες φωτογραφίες του χώρου και να μας πεις πώς το σκέφτεσαι, για να γίνει συζήτηση πάνω στο θέμα. Καλή συνέχεια.

;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για το ενδιαφερον αυριο το μεσημερι θα εχω βαλει φωτο! :)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ανοίξεις ενα θέμα εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=23 και να θέσεις τα ερωτήματα σου αλλιως μεταφέρουμε αυτό στο θεματικό εκείνο για να συνεχιστεί η κουβέντα εκεί.

:)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ανοίξεις ενα θέμα εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=23 και να θέσεις τα ερωτήματα σου αλλιως μεταφέρουμε αυτό στο θεματικό εκείνο για να συνεχιστεί η κουβέντα εκεί.

:)

Πιστευω πολυ καλη ιδεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ανοίξεις ενα θέμα εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=23 και να θέσεις τα ερωτήματα σου αλλιως μεταφέρουμε αυτό στο θεματικό εκείνο για να συνεχιστεί η κουβέντα εκεί.

:)

Σας ευχαριστω πολυ ολους το θα ηθελα αν γινεται να μεταφερθει ωστε να συνεχισουμε εκει!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολους το θα ηθελα αν γινεται να μεταφερθει ωστε να συνεχισουμε εκει!

Εχεις μεταφερθεί :)

Link to comment
Share on other sites

post-18455-1269774602_thumb.jpgpost-18455-1269774820_thumb.jpgpost-18455-1269774835_thumb.jpgpost-18455-1269774848_thumb.jpgpost-18455-1269774855_thumb.jpgpost-18455-1269774865_thumb.jpg

ακουω αποψεις... :)

Έγινε επεξεργασία - Michalis_Sevi
Link to comment
Share on other sites

να πω οτι απο εκει που ειναι η σκαλα συνεχιζει...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...