Jump to content

Recommended Posts

Όποιος βρει γιατί δεν συνδέεται του δίνω κουλουράκι! :lmao: Λειτουργικό XP SP1, kazaa lite kpp 243, πρόσβαση στο νετ με WAG354 μέσω ethernet lan και mcafee firewall. Από το firewall είμαστε εντάξει, κάτι βλακείες που έχει το ρούτερ ποτέ δεν είχα ασχοληθεί και δεν είχα πρόβλημα, για παν ενδεχόμενο τα απενεργοποίησα. Τι άλλο μένει? :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ports για το πρόγραμμα στο router έχεις ανοίξει;

Το firewall του router πρέπει να το έχεις ανοιχτώ!

SP2 πρέπει να βάλεις!

Έγινε επεξεργασία - kouzman
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον βλακείες του προγράμματος, ναι φίλε kouzman (σε ευχαριστώ και για την απάντηση) έχω ανοίξει πόρτες στο router... Βρήκα αυτό το site, κατέβασα το αρχειάκι που λέει, πρόσθεσε κάποιες τιμές στο μητρώο των παραθυριών μου και τέλος! Θενξ! :lmao:

edit: το firewall του router είναι ανοιχτό και όσον αφορά για SP2, να μου λείπει! :lmao: Ένα σορό services που καθυστερούν τον υπολοζιστή. :rasp:

Έγινε επεξεργασία - george hmmy
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΖΑΑ ΒΑΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ :lmao: ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LimeWire :lmao: .ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΤΡΕΞΑ ,ΤΟ ΚΑΖΑΑ ΤΟ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το emule και όλα καλά!

Το SP2 μπορείς να το βάλεις για τα security updates, κατά τα άλλα απενεργοποίησε και σταμάτα την εκκίνηση των λειτουργιών που δεν σε ενδιαφέρουν!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kouzman κατεβάζω τα απαραίτητα update μόνος μου και όλα καλά, χωρίς περιττά πράγματα! :lmao:

Όντως ωραίο φίλε Νάσο το limewire! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο προγραμμα και με σπανια πραγματα οπου μπορεις να βρεις ειναι το soulseek .

Ενταξει για Torrent δε το συζηταμε :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ συμπληρώνω εδώ.

Ψάχνω κάποιο πρόγραμμα το οποίο μετατρέπει μια οποιαδήποτε φωτογραφία σε μορφή dwg (σχέδιο autocad), παλιότερα είχα ένα scan2cad ή κάπως έτσι, είδα σε ένα φωτοτυπάδικο που χρησιμοποιούσαν ένα το οποίο έκανε τα πάντα, εκτυπωμένο κείμενο σε word κλπ. Γνωρίζει κάποιος φίλος κανένα τέτοιο πρόγραμμα? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση είναι να τυπώσεις το αρχείο σε μορφή pdf και κατόπιν με ενα άλλο Utility να μετατρέψεις το pdf σε word document.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε SW1IXC το ζήτημα είναι ποια είναι τα utilities αυτά που κάνουν τη δουλειά! Ψάχνω δλδ το πρόγραμμα που τα κάνει, κατέβασα από εδώ το readiris, το οποίο δουλεύει πλήρως για 30 μέρες, αλλά δεν διαβάζει σχέδια παρά μόνο κείμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαίνω τι λές

Είναι κομματάκι δύσκολο να βρείς utility να μετατρέπει ένα αρχείο σε doc όταν περιέχει σχέδια.

Δοκίμασε να κάνεις ενα search στο google για pdf2doc, doc convertion utilities μήπως και βρείς κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Kazaa έχει κλείσει ή μάλλον έχει γίνει... νόμιμο. :lmao:

Μην πεδεύεστε άδικα.

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=43789

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε το scan2cad, δλδ εικόνα σχεδίου (δε με νοιάζουν τα γράμματα) το πέρναγες από το πρόγραμμα και στο έκανε σε μορφή drawing (dwg) του autocad. :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...